Cāļa forumi » Zīdainis
    1. 1
    2. 2

Burgruine: Lūdzu pa soļiem, kā vārīt putru piebarošanai

Burgruine

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

24.02.2012 20:54:55 0 0

Ja klāt lej maisījumu, kādu izmantojat? Ko vēl var likt klāt, lai garšīgāk? Manējā plikā ūdenī vārītu neēdīs, jo sāku piebarot ar milupas paku putrām. Tagad 8 mēneši, ļoti gribētu pāriet uz pašvārītajām putrām.

Burgruine

_siika_

Pastāvīgs apmeklētājs

_siika_

CT = +37.0°

24.02.2012 21:35:55 0 0

putrai var likt jebkādus augļus, saldētas ogas, ko bērns jau ēd, piekaisīt kanēli. maisījumu liktu tad, ja bērns ikdienā to lieto - tieši to pašu. droši vien tāpat kā ar savu pienu taisot - izvārītu biezāku putru un tad piemasītu klāt, lai nav jāvāra.

kā vārīt.. nu, ja bērns jau māk košļāt, gabaliņus spēj pārstrādāt - vārītu rīsu, griķu pārslas, prosu, kukurūzu - tādu kā tie ir paciņā un tāpat kā sev. ja vēl tikai blenderētu - samaltu to putru kafijas dzirnaviņās (tik tad var pirkt arī parastus rīsus/griķus, lētāki), tad ātrāk izvārās. nav nekā tāda īpaša - izvāra, samaisa ar pienu un/vai piedevām (iespējams, ar augļiem ēdīs arī bez piena) un viss.

..mazs brīnums lielajā pasaulē..

_siika_

marite.kukainis

Apmeklētājs

marite.kukainis

CT = +36.6°

24.02.2012 23:24:25 0 0

es izvāru auzu pārslas,un izberžu caur smalko sietiņu. tāpat daru arī ar kartupeli un burkāniņu. vairāk neko vēl neesmu mēģinājusi dot,jo tagad tik uzsākām piebarošanu.

marite.kukainis

Šarlote

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

24.02.2012 23:29:45 0 0

Burgruine
Nopērc veikalā Herkulesa pārslas - ir griķu, rīsu, 5 graudu pārslas, un nekas nebūs jāberž caur smalko sietiņu. Izvāri ūdenī un pielej klāt maisījumu, piemēram, lai garšīgāk.

Šarlote

IceCream

Pastāvīgs apmeklētājs

IceCream

CT = +37.2°

25.02.2012 00:29:34 0 0

marite.kukainis
es izvāru auzu pārslas
Auzu pārslās ir glutēns. Uzsākot piebarošanu, vēlams sākt ar glutēnu nesaturošiem graudaugiem - rīss, kukurūza, prosa, griķi.

IceCream

bubblebubble

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

25.02.2012 10:58:29 0 0

es vārīju tā. putraimu, ko taisos dot, samaļu kafijas dzirnaviņās miltos. vārīju maisījuma pienā līdz gadam. pie pirmajām putrām neko neliku, bet plika putra negaršoja. liku glāt bumbierīti ābolīti. arī vārītu un blenderētu. pirmo putru devu rīsu. otram bērnam došu griķu.

bubblebubble

Aira

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

25.02.2012 12:39:14 0 0

IceCream

Man vīramāte pateica ka mazai nedrīkstu dot kukuruzas putru jo ta kukuruza kas ienak pie mums esot modeficeta! Man acis bija lielas, tad sanak ka es bernam praktiski neko nedrikstu dot !

Aira

Burgruine

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

25.02.2012 17:53:46 0 0

Paldies, māmiņas, par atbildēm!

Tā, kā man nav kafijas dzirnaviņu, nāksies izvārīt un tad blenderēt. Šorīt mēģināju- izvāriju rīsu pārslas ūdenī ar izmērcētām aprikozēm, sablendēju, tad samaisīju ar maisījumu. Dažas karotes apēda, škoboties. Laikam tikai jāeksperimentē un jāapbruņojas ar pacietību. Ņemšanās gan baigā, ja vēl otrā katlā jāvāra auglīši...un tad tas maisījums... Bet nu tās pakas nenormāli dārgi. Man viņa ēd pupu, bet atslaukšanai man nav laika un spēka!

Burgruine

Šarlote

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

25.02.2012 18:01:22 0 0

Burgruine
Ņemšanās gan baigā, ja vēl otrā katlā jāvāra auglīši...un tad tas maisījums...
Ņemšanās ir, bet tomēr dauuudz labāk, nekā tās pakas. Zin, es savam mazajam ne blenderēju, ne caur sietu spiedu, ēda kā lielais tās pārslas (tiesa, augļus klāt neliku, jo viņam negaršo).

Šarlote

_siika_

Pastāvīgs apmeklētājs

_siika_

CT = +37.0°

25.02.2012 18:17:29 0 0

Burgruine
var likt banānu, tas nav jāvāra, var vispirms tajā ūdenī likt vārīties augli, kad gandrīz gatavs - piemest pārslas. var pieliet pašspiestu sulu. un vispār - ķēpas un cenas mazināšanai - vispirms patestē vai bērnam vispār vajag gan augļus, gan maisījumu klāt - varbūt tikai ar augļiem ir pietiekami kukurūza ir garšīgāka par rīsiem, ja nav vajadzības vēderu cietināt speciāli. tāpat ir prosas pārslas dabūjamas Rimi, ļoooti ātri izvāramas un ļoti maziņas, nez vai vajag pat blenderēt. ir Iki (un laikam arī Rimi) kukurūzas milti - kā dzeltena manna, arī nekas nav ne jāmaļ, ne jāblenderē. griķus var taisīt arī avokado - nav jau tikai saldas putras jādod. lai izdodas mazo pieradināt pie "mājas putrām". (es gan daudz ilgāk baroju 80% gadījumu ar paciņām, bet, praktiski tikai ar bezpiedevu, droši vien tāpēc 13mēn. vecumā pārgāja bez problēmām, lai arī es līdz gadam katru reizi slaucu 50ml piena klāt)

..mazs brīnums lielajā pasaulē..

_siika_
    1. 1
    2. 2
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18167051
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens: