Cāļa forumi » Spoguļa klubiņi

Pece...: Mēness meitenes, kuras dzīvo un tievē pēc Mēness fāžu kalendāra - 2012

Slēdza Pece...: "jauns mēnesis, jaunas pļāpas :)".

Pece...

Pastāvīgs apmeklētājs

Pece...

CT = +36.6°

06.03.2012 15:01:07 0 0

Šeit pulcējas meitenes, kuras ir ceļā uz sava ideālā svara sasniegšanu ar Mēness fāžu kalendāra un atslodzes dienu metodi, neaizmirstot atbalstīt veselīgu dzīvesveidu kopumā gan ar veselīgu uzturu, gan ar sportiskām aktivitātēm, gan ar ķermeņa kopšanu. Par saviem panākumiem, piedzīvojumiem, motivāciju un pārdzīvojumiem dalāmies šajā lapiņā, atbalstām un uzmundrinām viena otru.

Atskaitāmies katru TREŠDIENU, norādot svaru un/vai cm apkārtmērus attiecīgajā trešdienā.

Ja vēlaties mums pievienoties, rakstiet boldā: niks/garums cm/mērķa svars/esošais svars un/vai apkārtmērus cm viduklis/gurni/kāja resnākajā vietā. Tātad katru nedēļu var nodot tikai svaru vai tikai apkārtmērus (kurām nav svari), var arī abus mērus nodot– svaru un apkārtmērus.

Piekļuvi inboxa tabulai dodam tām, kas vismaz 2x pēc kārtas atskaitījušās un aktīvi piedalījušās sarunās. Ja kāds neatskaitās 2 nedēļas pēc kārtas, no mūsu saraksta tiek izdzēsts.

Mēness fāzes palīdz vieglāk atbrīvoties no liekajiem kilogramiem – ja tās pārzinām un šajā laikā ievērojam diētu, tad organisms veiksmīgāk attīrās. Līdz ar to, šajā laikā ieteicamas arī atslodzes dienas. Augoša Mēness laikā organisms cenšas maksimāli uzņemt uzturu un pēc iespējas vairāk to uzkrāt, bet dilstoša mēness laikā organisms aktīvi izlieto uzņemtās kalorijas, nesteidzoties tās uzkrāt. Tādēļ augoša mēness laikā jāēd mazāk, bet dilstošā mēnesī var atļauties vairāk gastronomisku vaļību.

Tiek uzskatīts, ka ieteicams ieturēt atslodzes dienu 12 stundas pirms fāzes maiņas brīža un 12 stundas pēc tās. Mēness fāzes un atslodzes dienas 2012. gada martā:

Marts

08.03. plkst. 11:40 – pilns mēness: atslodze no 07.03. plkst. 23:40 – 08.03. plkst. 23:40

15.03. plkst. 03:26 – dilstošs mēness: atslodze no 14.03. plkst. 15:26 – 15.03. plkst. 15:26

22.03. plkst. 16:38 – jauns mēness: atslodze no 22.03. plkst. 04:38 – 23.03. plkst. 04:38

30.03. plkst. 21:41 – augošs mēness: atslodze no 30.03. plkst. 9:41 – 31. 03. plkst. 9:41

Iepriekšējā pļāpu lapa: 1. lapa

Lai katra diena mums ir kā solis tuvāk saviem mērķiem!

Lai spējam izbaudīt ne tikai rezultātu, bet arī pašu procesu un ceļu līdz mērķim!

Lai mums izdodās!

Manas rotas: foto.inbox.lv/rotumisterijas/Rotu-misterijas

Dzīvot prātīgi neprātīgā pasaulē ir neprāts!

Pece...

nvm

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

06.03.2012 20:16:38 0 0

Es otrā pēc Peces ierakstos šeit

Labs vakars, super meitenes!

Ar jauno lpp

Bāc, man darbā nobloķēja pieeju cālim, draugiem, facebook un one.lv No rīta pirms darba visi gribēja kā vienmēr pasērfot netā, bet nekā, abloms! Katram uz ekrāna uzpeldēja vēstule, ka viss, zelta laiki beigušies! Sākušās deadline dienas.

Šodienas ēdienkarte:

B: kafija ar pienu un cukuru

B2: kafija ar pienu un cukuru

P: bagete ar vistu+tomāts, gurķis.

V: Nav ne jausmas)))

Papildināts 06.03.2012 20:18:

bļodiņa pelēkie zirņi ar žāvētu gaļu

Es tieši vakar domāju, ka vajadzētu pagatavot...(smailiņš ar tekošu siekalu)

- Дорогая фея! Бабло кончилось, туфли потеряла, принц бросил, сижу в тыкве, пью водку с крысами. ВЫРУЧАЙ!

nvm

Brūnacīte

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

06.03.2012 20:46:26 0 0

Ar jauno lapiņu. Lai mums izdodās!

nvm
Tu batutu iemēģināji?

Brūnacīte

Pece...

Pastāvīgs apmeklētājs

Pece...

CT = +36.6°

06.03.2012 21:00:30 0 0

nvm
Bāc, man darbā nobloķēja pieeju cālim, draugiem, facebook un Oi, laikam šīs ir sliktākās ziņas ofisa darbiniekiem

Mums ar jāskumst par tādu Tavas priekšniecības lēmumu, nenāksi te vairs pa dienu, bet Tu biji viena no aktīvākajām pļāpiņām Būs vēl lēnākas sarunas.

Man šodien tā gribas ēst , neskatoties uz to, ka slima esmu...

Manas rotas: foto.inbox.lv/rotumisterijas/Rotu-misterijas

Dzīvot prātīgi neprātīgā pasaulē ir neprāts!

Pece...

ina32

Pastāvīgs apmeklētājs

ina32

CT = +36.6°

06.03.2012 21:36:49 0 0

Sveikas jaunajā lapā. Man atkal nesanāca atskaitīties. Vispār tā slimošana izsitusi no sliedēm. Nepietirk ka izslimojos 2 ned. Tagad vēl galva sāp - viss pakaušā zonā uz augšu. Rīt eju pie doka , jo nu jau nevaru paciest un cik ilgi uz Ibumetina dzīvosi.

Svars neko baigi neiet nost. Pieļauju , ka tas no stresa.

Visdrošākais ieguldījums ir labi darbi - tie vienmēr atmaksājas ar visaugstākajām procentu likmēm.

ina32

nvm

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

06.03.2012 21:39:56 0 0

Brūnacīte
Tu batutu iemēģināji?

Nēēēēēēēē Šodien ar vairs nav spēka, cenšos sevi pierunāt vismaz līdz virtuvei aiziet, ēst uztaisīt...Darbā riktīgs durdoms...šefi sola, ka tā būs ilgi...kādus pāris mēnešus.

sliktākās ziņas

Ir, ir...ja tu redzētu, kādas sejas bija kolēģiem, kādi tekstiņi gāja vaļā Viens jau smējās, ka tiesā sūdzēšot Bet nekas, man ir laiks no rīta un vakarā, atraušos par visu dienu. Man jau ļoti patīk tarkšķēt

A man gribās saldumus, saldumus, saldumus!!!!

- Дорогая фея! Бабло кончилось, туфли потеряла, принц бросил, сижу в тыкве, пью водку с крысами. ВЫРУЧАЙ!

nvm

ina32

Pastāvīgs apmeklētājs

ina32

CT = +36.6°

06.03.2012 21:41:18 0 0

Nu es pa dienu vispār pie neta netieku , lai gan darbā ir pieeja , bet nu nav laika tur sēdēt.

Visdrošākais ieguldījums ir labi darbi - tie vienmēr atmaksājas ar visaugstākajām procentu likmēm.

ina32

nvm

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

06.03.2012 21:44:01 0 0

ina32
Sveika, sen neredzētā! Rīt takš atskaites diena...Cilvēki ir tik dažādi! Es, piemēram, ja ļoti stresoju, tad man vispār ēst negribās, i pat needu. Svars arī krītas. Vajadzētu man pastresot

nvm

melindax

Pastāvīgs apmeklētājs

melindax

CT = +36.6°

06.03.2012 21:45:46 0 0

ina32
Tev galvassāpes tādas regulāras vai pirmo reizi tik ilgas?

melindax

nvm

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

06.03.2012 21:46:00 0 0

ina32
Zin, na jau tā, ka bez deadline mēs fufeli dzenam, protams, ka darbs ir, bet ne lielos kvantumos, tāpēc pa starpam var ieiet netā, kautko fiksi palasīt, uzrakstīt...Es citreiz neaizeju pusdienās, bet pasēžu pie neta, graužu fruktu un lasu cāli, ziņas.

nvm
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18168486
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Izvēlies tapeti: Rudens