Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šujam pašas! - 2.daļa

Ping Pong

Ping Pong

Turpinām sarunas šeit.

Iepriekšējā pļāpa šeit.

"Šujam pašas!" lapiņā tiekas un runājas visi, kuri pašu spēkiem apgūst šūšanas māku un interesējas par šūšanas lietām. Šujam pašas un darām to kopā!

Lapiņas aktīvākajiem dalībniekiem ir izveidota arī slēgtā grupa "Šujam pašas!". Iestāšanās tajā notiek ar esošo dalībnieku uzaicinājumu. Gaidām bariņā arī visas aktīvās čalotājas no iepriekšējās lapiņas .

unNav ceļa uz laimi. Laime ir pats ceļš.

iuz

Sveikas. Forši, ka šis forums ir tik aktīvs, ka jāturpina jau otrajā daļā.

Vakar biju Rīgā, ieskrēju bu.lv un nopirku krokojamo pēdiņu. Gribās meitiņai tos petit svārciņus uzdarināt.

Ieskrēju arī tajā Abrahama (nezinu kā raksta šo nosaukumu ) veikalā un biju šokā. Tik liels, tik daudz audumu.. un neko nesapratu ieraugot, ka cenas ir uz svaru!?? Galīgi nebija laika uzkavēties, bet likās, ka vienkārši nemācētu tādā iepirkties. Varbūt kāda var pastāstīt, kā tur viss notiek? Cik lieli tie auduma gabali un kā viņiem cenu zināt? Vai tas bija klāt rakstīts?

Un vēl jautājums - ja es nogriežu organzas auduma strēmelīti, ko gribu sakrokot tiem petitsvārkiem, tad kā man jāapstrādā malas, lai tās neārdītos?

Zoy

zanite6
ja es nogriežu organzas auduma strēmelīti, ko gribu sakrokot tiem petitsvārkiem, tad kā man jāapstrādā malas, lai tās neārdītos?

vismaz ar zigzagu gar malu.

iuz

zanite6
Abrahama veikals ir ABAKHAN

iepirkshanas vienkaarsha. Vai nu skaties no rulljiem un minimaalais daudzums ko griezj ir 0.20cm, vai arii ej rocies pa kasteem un meklee gabalus. Vienmeer apskaties auduma gabalus, vai tie nav neglaabjami netiiri vai viena dalja nav braakjis. Meitenes griezj arii sveramos audumus, bet tur jaaskataaas, taa lai paliek normals gabals paari, lai naakamajam ir ko pirkt.

Zoy
Man nav zig-zag dūriena. Man ir ļoti veca krievu šujmašīna un tikai parastie dūrieni. Pagaidām iztieku ar tiem pašiem...

Nevar viegli apdedzināt vai kaut kā savādāk izlīdzēties? Vai tā nedara?

iuz
Skaidrs, paldies Tas audums, kas uz svaru - kāda atšķirība ar griežamo cenas ziņā? Viņš sanāk izdevīgāk vai vienkārši tur tādi nestandarta izmēri un nevienam negribās rēķināt cenu

Zoy

zanite6

Oranzai parasti saucamo Maskavietes vīli taisu, bet uz rišām diez vai derēs. Var mēģināt pie svecītes apdedzināt vai ar uzkarsētām šķērēm griezt, bet pati ar svilināšanas darbiem neesmu nodarbojusies un kāds rezultāts var sanākt - nezinu.

iuz

zanite6
nu tie kas ir uz svara, nekad nebus rulljos. Ok, nezinu vai nekad, bet tur parasti ir citi audumi.

Zoy
Kā izskatās Maskavietes vīle? Es vēl neesmu tik gudra šajās lietās Mēģināšu tad apdedzināt vai ar karstām šķērēm griezt. Paskatīšos, kā labāk.

iuz

Sapratu, paldies Nākamreiz kad būšu Rīgā un tikšu kādā tajā veikalā, papētīšu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18170873