Cāļa forumi » Gatavojamies grūtniecībai

menesnica: grutnieciba pec 40...

menesnica

Apmeklētājs

CT = +36.6°

09.06.2012 12:14:09 0 0

Sveiki! Veletos dzirdet kadu padomu vai viedokli. Situacija saada- savu pirmo meitu audzinaju viena.Nu vinja jau liela-16 gadi.Zinaju,ka ja man vel buus kads berninjsh,tad noteikti vienigi tad,ja busu patiesam atradusi savu isto otru pusiti,bus ista gjimene,milestiba,uzticiba. Pagaja jau gan daudzi gadi,bet nu tas viss ir noticis-ir milosh,gadigs cilveks blakus,normals finansials nodrosinajums. Jasaka,ka man ir 39 gadi un nesen mamas piedzima ljoti gribeta,un gaidita meitinja.Sobrid vinjai ir 6 menesi.Briziem piekjeru sevi pie domas,ka butu forsi ari otrs berninjsh..nu pec kada gada,diviem piemeram.Bet....vai tas buutu sapratigi?Sajaa vecuma?Luk tadas saubas nak.Tomer gadi.Grutniecibas laiks man bija pasmags-3 menesus veemu viena vemsana,5,6 menesis bija ok,tad atkal saakaas stipra dedzinasana,briziem vemsana kas turpinajaas lidz pat dzemdibam,ar sirdi nebija labi,bija gan nieze,gan menesi vairak bezmiegs..un vispar liels nespeks,nogurums,pedejo menesi gruti pat staigat bija.Ar berninju gan bij ok.Dzemdibas diezgan straujas,lieli plisumi,liels asinju zudums,pe tam bija mazasiniba.Atkopsanaas laiks ilgs,,saku kaut cik agut spekus un atkopties tikai pec diviem menesiem.Atceros,ar pirmo meitinju 22 gados atkopos tik strauji,nebija ne pecdzemdibu depresijas,ne citas problemas.Nu domaju,ka laika pulkstenis tomer dara savu.Tapec,lai ka veletos ari tagad treso bernu ,domaju,vai tas buutu prata darbs.
Vai kadai vel bijusi lidziga situacija,veliee berninji?Veletos dzirdet jusu viedokli sajaa jautajuma!Paldies jau ieprieksh!

menesnica

Minka

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

09.06.2012 13:55:20 0 0

Sveika!!! Es drīzumā varētu būt Tavā situācija. Arī man jau ir liels dēls, kuram tūdaļ būs 17, pašai jūlijā 36 un arī tikai tagad, 35 gadu vecumā, esot kopā ar Īsto, sapratu, ka vēlos otru mazuli. Tiesa, pagaidām mūsu mēģinājumi, centieni un alkas nav vainagojušies ar pozitīvu iznākumu, bet ļoti ceru, ka būs. Un otrs mazulis pat vēl nav pieteicies, bet mani arī nepamet doma, ka ļoti iespējams, ka gribēšu vēl vienu un tas arī varētu būt ap gadiem 40... Un ja apzinies visus savus veselības riskus, kāpēc gan ne. Ir taču tik daudzas māmiņas 40 gadnieces. Viegli nebūs, bet ja esi tam gatava un otra puse ar, tad tas ir tikai apsveicami!!!

Minka

kurmītis

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

10.06.2012 13:26:01 0 0

menesnica
Pilnīgi noteikti mēģini otru mazuli. Teoretizējot, pareizi tas ir šajā vecumā vai nē, tu nemaz nezini, vai izdosies. Ja mīli savu vīrieti, tad - uz priekšu un lai cerības piepildās! Atstāj arī kaut ko likteņa varā

P.S. Man radu lokā ļoti daudzām sievietēm pēc 40 ir mazuļi. Dabīgi ieņemti, normāli iznēsāti un normāli piedzemdēti. Jāsaka gan, ka šīs sievietes visas ir spriganas, enerģiskas un pie labas veselības. Kā saka - pašos spēka gados. ) Kā manu radu dakere, nu jau sirma kundze, kurai pēdējais bērniņš 46 gados pašai piedzima un ir Latvijā pazīstams sportists, saka - viss atkarīgs no pašas sievietes veselības un spēka.

kurmītis

ingulle

Pastāvīgs apmeklētājs

ingulle

CT = +37.8°

10.06.2012 13:55:29 0 0

Priecājos par Tevi! Vecums man līdzīgs. Arī man ir vēlu dzimis bērniņš - divgadnieks. Ļoti ceru vēl plānot bērnus. Ar šo ir pagrūti, tāpēc gaidu,kad bišķi paaugsies. Kā arī, tiku dzemdībās pie simfiziolīzes, tāpēc tie 2 gadi pēc dzemdībām bija jānogaida, lai sāktu plānot nākamo.

Te cālī ir arī grupa - grūtniecība pēc 35 skaists laiks. Tikai nu vairs to neapmeklēju, jo līdz grūtniecībai vēl neesmu tikusi.

Esmu tikusi tiktāl, ka organismu palīdz savest kārtībā pārtikas uzlabošana - daudz zaļo lapu dārzeņu, zaļumu; visādu graudaugu, dārzeņu, pākšaugu uttt., izslēdzot pēc iespējas konservantus, pārt.piedevas,cukuru,raugu. Un tīra ūdens dzeršana atsevišķi no ēdiena. Jo, kamēr man bērnam nebija atklātas vainas (celiakija, govs piena nepanesība), par uztura uzlabošanu neinteresējos, bet nu dēla dēļ esam pārtiku mainījuši visa ģimene un organismam tas nāk desmitkārt par labu.

ingulle

Burbuļmeistars

Pastāvīgs apmeklētājs

Burbuļmeistars

CT = +36.6°

11.06.2012 07:58:08 0 0

menesnica
Man abas ginekoloģes - vienai dzimis 41.g. vecumā un otrai pašlaik ap 40 un teica, ka drīz sāks plānot. Domāju, ka tas ir rādītājs, ka var droši! Man pašai līdzīgi, tikai tagad jau 9 mēnešus nepiesakās, bet arī tas jau pat 20 gados skaitās normāli.

Burbuļmeistars

mikarella

Pastāvīgs apmeklētājs

mikarella

CT = +37.6°

12.06.2012 22:48:42 0 0

Man paziņai līdzīgi, jau pusaudze meita, satika mīlošu cilvēku, apprecējās. Un arī pēc 40 dzemdēja (gan ar ķeizeru, jo ārsti uzskatīja, ka vecuma dēļ to vajag obligāti) savu 2. bērniņu. Pēc nepilniem 2 gadiem arī 3. bērniņš. Viss kārtībā gan mammai gan bērniem.

Varbūt vērts pakonsultēties, kādus vitamīnus vairāk un savlaicīgi jau sagatavot savu ķermeni. Par asiņošanu, varbūt vērts painteresēties vairāk: kāpēc tā bija un vai ar ķeizeru būtu saudzīgāks rezultāts, varbūt vienkārši tāpēc, ka sanāca gandrīz kā pirmās dzmedības, gan vecums, gan mazasinība. Lai svētīga lēmuma pieņemšana!

mikarella

maritta

Apmeklētājs

CT = +36.6°

14.06.2012 15:59:35 0 0

Man 42 gadi un gaidu 3, vīrs tikai viens un tas pats, sen gribējām 3, bet vajadzēja mašinu, tad jātaisa karjera, atnāca krīze nav mašīnas un karjeras. Teicu vīram, kad tad ja ne tagad, laiks iet, nu 45 gados gan negribētos vairāk bērnu. Jūtos labi, no sākuma šķebināšanās un pazemināts asinsspiediens. Tā kā grūtniece pēc 35 skaitās riska grupā drusciņ nervus pakutina tās ģenētiskās analīzes, analīzes bija labas, vēl tikai uz Rīgu pie ģenētiķa, sākumā jau izlēmu, ka darīšu visu, lai es būtu pārliecināta, ka bēbis būs vesels. Ja ir vēlēšanās un grībēšana tad uz priekšu, nu veselība ir tik cik mums ir, citai labāka, citai sliktāka. Pagaidām neviens neko sliktu nav teicis un man arī neviens 42. gadus nedod.

maritta

astora

Pastāvīgs apmeklētājs

astora

CT = +37.8°

18.06.2012 07:44:40 0 0

Kā reiz pazīstamai bērns pēc 40 piedzima, arī manā ģimenē mana māte omei piedzima ap 40 un pēckara gados, jo citādāk nebija kad tīri kara laika dēļ. Tādēļ secinu, ka grūtniecība atkarīga tīri no veselības stāvokļa, jo ļoti daudzreiz 40 gados sieviete vairāk rūpējas par veselību un uzturu kā jaunībā, līdzarto pat iespēja pastāv iznēsāt krietni veselīgāku bērnu, arī ginekoloģe man to ir teikusi, ka jādomā par kopējo veselību. Ģenētika var jokus izspēlēt arī 30 gados. Vispār grūtniecība ir tāds laiks, ka grūti ko izzīlēt.

tikai milestiba ir muziga ,par mieru un par milestibu, par muzibu.
astora

inish

Apmeklētājs

CT = +36.6°

18.06.2012 15:06:42 0 0

Ja jau esi tikusi pie viena mazuļa, tad tiksi arī pie vēl viena

Man ir 42 gadi un bērniem 21,18 un 1. Un ļoti gribu mazulītei vēl arī brālīti vai māsiņu

inish

pūķītis - pasaulē

Apmeklētājs

CT = +36.6°

18.06.2012 15:11:23 0 0

Man saimniecei pie kuras izīrēju dzīvokli piedzima meitiņa 46 gados.

pūķītis - pasaulē
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18179651
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Septembris