Cāļa forumi » Skaistums
    1. 1
    2. 2

jule: maxi kleitas un svarki!

jule

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

13.06.2012 22:24:31

sveikas, lugsu jusu padomu. velos iegadaties maxi kleitu interneta, bet ta ka esmu gara1.83cm. un man ir bail, ka pasutot 38 izmera kleitu vina man bus par iisu varbut kada var kko ieteikt? kadu i-veikalu kur var iegadaties garakas maxi kleitas, kas domatas garam sievieteem.

jule

So Delicious!

Pastāvīgs apmeklētājs

So Delicious!

CT = +37.4°

13.06.2012 22:38:20

Es esmu darījusi tā, ka rakstu un prasu, cik gara ir kleita vai attēlā redzamā modele. Ne vienmēr gan sniedz šādu informāciju, bet šad tad gadās Taču tas, protams, nav labākais variants Kādus veikalus jau esi skatījusi? Nekur nav rakstīts, cik gara kleita?

Es esmu sūtījusi no e-bay, no asos.com. asos.com ir rakstīts, cik gara ir modele, bet e-bay - kleitas garums un citi parametri.

Детство - это когда бежишь ночью из туалета и радуешься, что тебя не съели!

So Delicious!

andapanda

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

14.06.2012 03:27:11

halens.lv lielākoties ir rakstīts, cik gara ir kleita, turklāt garajām kleitām ir pieejami īsie un stndarta varianti, tur tad arī ir rakstīts kādam augumam tas standarta modelis ir. ja nav info, var zvanīt, rakstīt, atbildēs.

andapanda

Miss Amazing

Pastāvīgs apmeklētājs

Miss Amazing

CT = +37.2°

14.06.2012 10:39:20

So Delicious!
asos.com ir rakstīts, cik gara ir modele, bet e-bay - kleitas garums un citi parametri.
Man liekas ka asos tas neatbilst patiesībai, jo kā gan uz 176 cm garu modeli bikses var izskatīties pagaras, bet uz manu 170 cm garo ir par īsu.. jau 2x tā iegrābos Tad izlasīju, ka UK standartā ir 79cm iekšstara, un tad nekādīgi nevar buut, ka tās modeles ir tik garas, cik viņi raksta...

Noklājiet putna spārnus ar zeltu... un viņš nekad vairs nepacelsies spārnos...

Miss Amazing

Aiza

Pastāvīgs apmeklētājs

Aiza

CT = +37.0°

14.06.2012 11:13:32

Miss Amazing
Var tā būt, man piemēram ir 164 cm un es nēsāju 32 izmēra džinsu garuma bikses, tieši tādas pašas nēsā arī manas dažas draudzenes, kam garums ir 170-175 cm. Toties vienas draudzenes bikses, kas ir 169cm gara man ir krietni par īsu(viņai normāls garums a man beidzas virs potītēm). Tāpēc nav jēgas prasīt modeles garumu, bet tikai un vienīgi apģērba garumu .

Aiza

Evelina.

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

14.06.2012 11:24:57

jule
Kāds Tev džinsa bikšu garums?

Man 36. bet es esmu 1,78m gara. Cik ir skatīts un sūtīts, interneta veikalā Long garums ir 34., kas 36. tik un tā ir pa īsu.

No tā es secinu, ka skatīties kaut kādas Maxi kleitas vai svārkus bez maz vai nav jēgas, jo nebūs vajadzīgajā garumā.

Evelina.

So Delicious!

Pastāvīgs apmeklētājs

So Delicious!

CT = +37.4°

14.06.2012 11:58:35

Miss Amazing
Redz, es sūtīju mini kleitu. Un tikai pēc pasūtīšanas ievēroju to, ka tur minēts modeles garums un kleitas izmērs, kas tai mugurā. Līdz ar to sanāca, ka paņēmu tādu kā modelei un man tā bija bik pa lielu un garu. Tāpēc nospriedu, ka kleitu izmērs varētu atbilst.

Детство - это когда бежишь ночью из туалета и радуешься, что тебя не съели!

So Delicious!

Miss Amazing

Pastāvīgs apmeklētājs

Miss Amazing

CT = +37.2°

14.06.2012 12:01:51

So Delicious!
Jā, es arī sapratu, ka sūtīt var svārkus, kleitas, bet visticamāk, ka ne maxi variantus... baigi jāskatās tie garumi.

Noklājiet putna spārnus ar zeltu... un viņš nekad vairs nepacelsies spārnos...

Miss Amazing

Pelnrušķīte

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.0°

14.06.2012 12:02:44

Aiza
Nu tur jau tā lieta, ka tam nav nekāda sakara ar auguma garumu. Vienai īsas kājas, garš rumpis, citai garas kājas, īss rumpis.

Pelnrušķīte

Laumish

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

14.06.2012 19:18:50

Mans mīļākais i-veikals: http://www.longtallsally.com/ - viss apģērbs tikai gara auguma sievietēm, atsūta apmēram nedēļas laikā.

Laumish
    1. 1
    2. 2
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18180134
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty