Cāļa forumi » Virtuves noslēpumi

VinnijsRūks: Lēnvāres katls

VinnijsRūks

Zīdīšanas konsultants

VinnijsRūks

CT = +37.8°

21.06.2012 16:47:49 0 0

Nejauši esmu tikusi pie katla ar lēnvāres funkciju. Kam tāds ir, padalieties, lūdzu, ko tur gatavo, kā, cik ilgi.

VinnijsRūks

VinnijsRūks

Zīdīšanas konsultants

VinnijsRūks

CT = +37.8°

22.06.2012 18:32:12 0 0

Nu tad stāstīšu pati. Pirmais eksperiments veiksmīgs. No rīta sametu katlā visu gulašam (gaļu iepriekš mazliet apcepu tai pašā katlā) un pēc 8 stundām gatavs lielisks ēdamais.

VinnijsRūks

Raimonds1

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +47.4°

23.06.2012 11:14:56 0 0

Ļoti laba manta. Ēdiens gan garšo tā ļoti diētiski, jāpiedomā pie garšvielām vai iepriekšējas cepšanas, grilēšanas utt.

Labi tas, ka var dabūt siltu zupu vai sautējumu brokastīs. Ieej virtuvē un tur tas ir!

------------------------------------------------------ Latvietis latvietim otrs latvietis -------------------------------------------------------

Raimonds1

aboliitis

Pastāvīgs apmeklētājs

aboliitis

CT = +37.0°

24.06.2012 13:51:57 0 0

pēc mēneša padalies, kā pieaudzis gāzes/elektrības patēriņš šādu brīnumu lietojot!

aboliitis

Raimonds1

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +47.4°

25.06.2012 08:32:28 0 0

Interesanti, kāpēc elektrības patēriņš varētu būt īpaši pieaudzis?

------------------------------------------------------ Latvietis latvietim otrs latvietis -------------------------------------------------------

Raimonds1

Luīzelote

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

25.06.2012 11:00:16 0 0

Man ar tāds ir - uz elektrību darbināms. Sākumā šo to gatavoju, bet sajūsmā neesmu. Tur diezgan jāpiešaujas, jāeksperimentē. Man piemēram gulašs negaršoja. Vakarā apcepu gaļu un saliku katlā, klāt sīpolus un garšvielas. No rīta ( tas ir pēc 9-10h), gaļa bija pārvārījusies un pārmirkusi taukos, šīpoli bija sašķīduši putrā. Patika kā garšoja skābu kāpostu zupa, esmu vārījusi lielās pupas. Kā ir ar zupu vārīšanu, vai visu var likt uz reizi iekšā, vai izvārās vienmērīgi?

Luīzelote

VinnijsRūks

Zīdīšanas konsultants

VinnijsRūks

CT = +37.8°

25.06.2012 11:40:16 0 0

Mēģināju vārīt piena putru - nesanāca - piens sagāja gabaliņos (bet man gadījās karsētais piens, varbūt tāpēc). Tad vārīju zirņu - lēcu - grūbu putru (ir tādi gatavie maisījumi) - pēc mērcēšanas un 7 st vārīšanas nebija gatavs. Bet pēc papildus pavārīšanas gan sanāca labs. Skaidrs, ka jāpiešaujas ar laikiem.

VinnijsRūks
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18180919
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža