Cāļa forumi » Aktīva atpūta

Leviii: Viļņa-Rīga autobusi

Leviii

Pastāvīgs apmeklētājs

Leviii

CT = +36.6°

25.08.2012 18:11:15

Sveiki!

Ir plānots no Viļņas uz Rīgu doties ar autobusu (Viļņā nokļūšu ar lidmašīnu).
Vai obligāti būtu jāiegādājas biļetes kādas dienas iepriekš vai var brīdi pirms izbraukšanas un būs vieta autobusā?
Ar lidmašīnām neko nekad nevar zināt, tāpēc negribās kaut kā jau tagad nopirkt autobusa biļeti un beigās secināt, ka nevaru uz to paspēt. Brauciens nedēļas vidū, pa dienu - it kā nevajadzētu būt lielai tautas pārpilnībai.
Vārdu sakot, kāda pieredze šinī maršrutā?

Leviii

red bull

Pastāvīgs apmeklētājs

red bull

CT = +36.6°

25.08.2012 18:16:10

Leviii
Vakar braucu no Viļņas pa dienu un autobuss bija izpārdots, vairāki spontānie braukt gribētāji palika tukšā. Bet tā bija piektdiena. Un pagaidām vēl atvaļinājumu laiks, arī lielākā daļa pasažieru bija ārzemnieki, kuri apceļo Baltijas valstis.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

red bull

Leviii

Pastāvīgs apmeklētājs

Leviii

CT = +36.6°

25.08.2012 18:19:56

red bull
Nu man septembra vidū brauciens, trešdienā. Nebūs vairs tas aktīvākais atvaļinājumu laiks. Varbūt būs ok...

Leviii

red bull

Pastāvīgs apmeklētājs

red bull

CT = +36.6°

25.08.2012 18:22:36

Leviii
Es domāju, ka tad nevajadzētu būt problēmai atrast vietu autobusā.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

red bull

red

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.0°

25.08.2012 18:23:11

Es braucu augusta sākumā, svētdien uz Viļņu, pirmdien atpakaļ. Uz viļņu autobuss bija pustukšs, atpakaļ, nedaudz pilnāks, bet brīvas vietas bija kādas 10, tā ka... un, viņi diezgan daudzi uz Rīgu iet, tā ka ja nebūs uz vienu, būs uz nākamo, es neiespringtu.

Ieņemot zemā starta pozīciju, pārliecinies, vai aiz muguras kāds neskrien ar kārti

red

Carlena

Apmeklētājs

CT = +36.6°

25.08.2012 22:17:34

mes pirms pāris nedēļām braucām Rīga-Viļņa-Rīga ar autobusu. Piektdien turp, svētdien atpakaļ. Brīvu vietu abos virzienos bija gana. Tas ar Simple Express.

Carlena

vectra

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

26.08.2012 17:22:02

Leviii
Nu nez, es nopirku jau tagad (arī septembra vidū ielidoju Viļņā un tad ar autobusu līdz Rīgai). Nevēlos iespringt par 11 Ls (būs vieta autobusā vai nebūs). Ja tiešām nepaspēšu, ir nākamais autobuss. Kaut gan, ņemot vērā, ka starp ielidošanu un autobusu ir 3 stundas, man liekas stipri nereāli nepaspēt, ja nu vien ļotene tiešām par 3 st. nokavējas.

vectra

Leviii

Pastāvīgs apmeklētājs

Leviii

CT = +36.6°

26.08.2012 18:47:55

vectra
Nu man ir agrāks buss (nevis pēc 3h), uz kuru varu paspēt, ja viss notiek bez aizķeršanās. Uz to arī tā kā gribētos. Bet, ja pusstunda lidojumam klāt - vairs nepaspēju. Tāpēc negribās lieki riskēt, pat ja tie ir 11Ls.

---

Paldies par atbildēm! Tad nu centīšos uz šo lietu neiespringt. Pietiekami jau citu lietu, par kurām nopietni jāštuko.

Leviii
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18188170
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža