Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

augsts asins spiediens

lavanda

fortune

Man gan paaugstinats asinsspiediens jau bija pirms grutniecibas, bet tiesi tiesi grutniecibas sakuma nedelas bija vairak paaugstinats. Uz beigam veiksmigi izdevas noturet robezas. Bet es dzeru Dopegyt un pie sada augsta noteikti iesaku ari Tev vinu lietot, jo mazajam punci par labu nenaks tas augstais spiediens. To Dopegyt var pat lidz 6-8 tabl.diena.

Papildināts 26.08.2012 16:13:

Principa velams nelaist augstak par 140/85

manzac

bet dakteris tiesam jau nelika dzert zales? man ari lekaja spiediens, gin teica- ka iet vairakas reizes merot pari 140/90 (vienlaga kurs) ta dzert.


lavanda
Man lidziga problema. Daktere izrakstija Dopegit. Regulari meru asinsspiedienu, un ja tas ir augsts, tad uzreiz dzeru tableti. Tad nokrit.

Taa kaa vienkarshi kontrolee to spiedienu un dari, kaa tev daktere ieteica.

Dopegit jau nopirkts, bet problēma tāda, ka pie tā pierod. Ja tagad sākšu pa tabletei-divām, tad uz beigām būs čau. Turēšu to rezervē un mēģināšu visus citus līdzekļus, jo pagaidām asins spiediens mazajam nekaitē.

manzac

140/90 (vienlaga kurs)

paldies par skaitļiem!

Papildināts 26.08.2012 19:10:

Karrina

Tad nokrit.

es tā sapratu, ka nokrīt ne uzreiz, bet pēc vairākām stundām? kā īsti ir?

lavanda
man arī visu grūtniecību bija 150/90. dzēru sākuma dopigitu (nezinu ka pareizi raksta) pa pustabletei dienā - pirmos 2 mēnešus. momentā nosita spiedienu uz leju, bet uz vakaru atkal strauji cēlās. tad daktere lika dzert pa pustabletei 2x dienā. bet nezinu kāpēc organisms vnk neklausīja-spiediens nekritās un viss. tad es izlēmu uz savu galvu beigt dzert zāles ap 30. nedēļu un spiediens turējās uz 135/75 līdz dzemdībām, kas vēl daudz maz normāli. man bija ļoti stresaina grūtnicība, daudz pārdzīvojumu ģimenē. aizbraucot uz dzemdību namu (ieplanots ķeizars dēļ augstā spiediena un mazulis tūpļa guļā) spiediens bez zālēm nokritās uz 110/60, pat lika dzert šausmīgi stipru kafiju, lai spiedienu paceltu, bet tā nelīdzēja. beigās sapratu, ka man vienkārši vajadzēja atpūtu, lai spiediens nokristos, jo grūtniecība stresaina, auklēju vēl otru mazo, kurai knapi gads, hormonu vētras un vēl daudz un dažādas veselības problēmas....

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18188205