Cāļa forumi » Gatavojamies grūtniecībai
    1. 1
    2. 2

KARIKO: Laparoskopija

KARIKO

Apmeklētājs

CT = +36.6°

07.11.2012 13:02:28 0 0

Meitenes, padalieties, lūdzu, ar mani pieredzē par laparoskopiju.

Mani interesē kur esat veikušas šo operāciju, kas jums to taisīja, aptuvenās izmaksas, kādi rezultāti, kada pēc tam bija pašsajūta utt.

Man tiek plānota laparoskopija un tā kā tā būs pirmā operācija manā dzīvē, man ir šausmīgi bail no visa...

KARIKO

Happy girl

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

07.11.2012 13:21:29 0 0

KARIKO man bija laparaskopija pirms nepilnas nedēļas, arī biju nobijusies, jo nekādas operācijas nekad nav bijušas, bet nebija viss tik traki. Operācijas dienā ir grūtāk, pēc pamošanās no narkozes nāk miegs, grūti atrast īsto pozu gulēšanai, jo sāpēja vēders un šuves (pārsvarā gan sāpēja tikai nabas rajonā), bet sāpes nav briesmīgas, aptuveni kā mr laikā. Nākošajā dienā mani jau laida mājās. Operācija bija Ādažu privātklīnikā, jo mana ārste ir no EGV un EGV pacientes pārsvarā operē tur. Operēja mana ārstējošā ārste. Maksāja 320Ls viss kopā.

Laugh when I feel like it,
Cry when I feel like it,
That's just how my life is,
That's how it goes.

Happy girl

milawka-kris

Apmeklētājs

CT = +36.6°

07.11.2012 15:04:39 0 0

Sveikas! es taisiiju LA 26.10 Juglas Mediciinas centraa, veica operaaciju aarsts Artuurs Sondors. atbraucu no riita, iepriekseejaa dienaa no pusdienlaika nevareeja neko eest, tikai kefiiru un uudeni, atbraucu ap 09.00 un 11.00 jau saakaas operaacija. man izmaksaaja 46.00ls stacionaars, izlaida 27.10. no riita, peec operaacijas vakaraa un no riita lika sisteemas, laida antibiotikas, aarsts izrakstiija veel 5 dienas antibiotikas+pretsaapju sveces, kuras lietoju triis dienas, saapeeja pleci un nevareeju atrast eertu pozu, jo gaazes veederaa. izopereeja sokolaades cistu un endometrioze uz olniicas kirsa lielumaa, olvadi caurlaidiigi, man diagnoze bija PCO, nevareeju ienjemt otru beernu jau 8 ciklus, tagad aarsts teica saakt censoneet labaak peec jaunaa gada. manaa gadiijumaa bija valsts apmaksaata operaacija, tikai no manas puses pateiciiba aarstam. Pirms operaacijas nodevu kaudzi ar anliizeem+kardiogrammu

Papildināts 07.11.2012 15:05:

taisiiju LA 16.c.d., tagad gaidu MR, kaa jums, kuras veica, laiciigi atnaaca?

milawka-kris

engjeliite

Apmeklētājs

CT = +36.6°

07.11.2012 15:06:21 0 0

KARIKO
Man LA bija shii gada martaa (ja pareizi atceros)! Nu man tiehsi taapat kaa Tev arii shii bija pirmaa operaacija manaa muuzhaa, biju paaruztraukusies, bet nu nebija nemaz tik traki. Operaaciju taisa pilnaa narkozee, peec operaacijas dikti naaca miegs, bet tfu, tfu, tfu iipashas saapes nejutu. Biju gatav celties jau peec 2 stundaam, bet neljaava uz vakarpusi tik leenaam driiksteeju pati celties un staigaat. Logjiski ka vareeja just ka ir bijusi operaacija, iipasi jutu kad kaapu aaraa vai iekshaa gultaa, tad ap nabu saapeeja, bet nu vareeja paciest taas saapes. Slimniicaa kopumaa pavadiiju ja pareizi atceros pusotru dienu! Peec LA kad diegi jau bija iznjemti bija jaaiet atraadiities dakterei.

Reuzltaats gan pashlaik manams nav, beebis veel nav pieteicies, bet cik lasu, tad ir sievietes kuraam paiet gads peec LA un mazais izdomaa pieteikties!

Papildināts 07.11.2012 15:07:

milawka-kris
Man LA bija 7 c.d., naakamajaa meenesii MR saakas laiciigi, bet nu man jau gruuti ko spriest, jo lietoju Duphastonu!

engjeliite

veta123

Pastāvīgs apmeklētājs

veta123

CT = +36.6°

07.11.2012 15:22:59 0 0

Dzīve ir kā teātris... Nav svarīgi cik tas garš, bet cik labi Tu to nospēlēsi...

veta123

Happy girl

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

07.11.2012 17:10:46 0 0

milawka-kris
man MR atnāca 2 dienas ātrāk, 5 dienas pēc operācijas.

Laugh when I feel like it,
Cry when I feel like it,
That's just how my life is,
That's how it goes.

Happy girl

Niki987

Apmeklētājs

CT = +36.6°

07.11.2012 19:03:32 0 0

Sveika!Varu padalīties ka gāja man,jo būtiski nesen man tika veikta laparoskopija.Es arī no sākuma baidījos jo,bet baidīties nevajag man operāciju taisīja Ādažu privātslimnīca dr.M.Ārājs-ļoti labs personāls sākot no saprotošām un atsaucīgam māsiņam līdz ķirurgam.

Papildināts 07.11.2012 19:04:

man izmaksāja 290.00Ls man arī ārstejošais ārst ir EVG poliklīnikas!

Niki987

milawka-kris

Apmeklētājs

CT = +36.6°

08.11.2012 12:23:40 0 0

man sodien saakaas MR, sanaak 28c.d., ja arii turpmaak taa buus, es buuwu ljoti laimiiga

milawka-kris

natalie

Apmeklētājs

CT = +36.6°

28.12.2012 20:54:03 0 0

Sveikas meitenes, esmu šeit jauniņā Sakiet lūdzu, cik ilgu laiku apmēram vajag gaidīt Valsts apmaksāto laparaskopiju? Man ir PCO.

natalie

Guestchen

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.12.2012 11:23:24 0 0

natalie

Tev diagnostisko grib taisīt? to valsts itkā neapmaksā...

bet par rindām - pāris mēneši ir minimums..

Guestchen
    1. 1
    2. 2
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18196584
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty