Cāļa forumi » Pēcdzemdību periods

mazaa_a: AIZVAINOJUMS PRET VIRU

mazaa_a

Pastāvīgs apmeklētājs

mazaa_a

CT = +36.6°

21.11.2012 15:07:42 0 0

sveikas. Te laikam sanaks man izkratit sirdi,bet man tas ir nepieciesams...

nu jau bernam gads un 4menesi,bet jutu,ka arvien vairak neko negribas ar viiru. ir reizes,kad milejos tikai tapec,ka vin grib,bet man pat skupstitie negribas, gribas iet gulet,lai liek man mieru. Domaju,ka tas paries,kad beigsu barot ar kruuti bernu,bet nekas nav mainijies. Man ir tada sajuta,ka nemilu vinu,vislaik ieksa sez visi stridi,lietas ko sliktas pateicis man stridoties. Neatceros,kad pedejo reizi teicu,ka vinu milu...,jo man ir sajuta,ka nemilu...ka milu tikai bernu,gribas skupstit,milot tikai bernu,nevis viiru! Nevaru pardzivot,ka pec dzemdibam vinam svarigak bija taisit maja remontu,nevis pavadit ar mani slimniica. Zinu,ka tas vis ir labi,bet tas,ka berns mums pirmais...nekad tas nebus taaaa otrreiz..-pirma reize klut par vecakiem utt.. bet vins izvelas but nevis ar mums,bet dzivokli remontet. Jaa,dzemdibas vins piedalijas,bet tas bija smagas un berns uz nedelu bija intensivaja nodala..es biju viena-man vajadzeja atbalstu,tuviibu..bet vins to neuzskatija par svarigu. Es jutu,ka man tas sez ieksaa un tas man tikai palielina riebumu pret vinu. KA VINAM JUUTAS,SAJUTAS IR OTRAJA PLANA. vispirms nopelnit naudu...bet vins nesaprot to,ka es iztiksu bez tiem 10-20ls..bet man svarigak ir to vakaru pavadit kopa..!!! Visas draudzenes tik apkart man runaa,kaa viri pavada gimenes palata ar sievu katru dienu un nakti..bet manam viram tas nebija svariigi... prieks kam jatere nauda,ja majas tepat netalu? Kad es ar vinu to esmu meginajusi parrunat-vinam tikai viena atbilde ir...,ka man nekad nebus labi,ka es nesaprotu,ka vinam svarigi bija atrak pabeigt remontu,lai mes varetu atgriezties jaunaa majokli(lai gan mums bija kur dzivot,neba uz ielas bijam). Tas viss tik loti kraajas manii..es nezinu ko iesakt. Ja,es nevaru iedomaties dzivi bez vina,bet ieksaa man vis tik loti ir palicis... Mani kaitina gandriz viss ko vins dara...kad kraac,skalak elpo...tada sajuta,ka vissssssss!!! Vins ir tik loti aiznemts,ka pat neredzz ka es juto... tikai tad,kad seksu grib,tad nez kapec visu pamana,,,, (bet cik zinu visiem viriesim taa esot,ka tiklidz kko no sievas vajaga,taa uzreiz uzmanigaki,milaki klust)...KO MAN DARIT???? Vai ir vel kadai tads ieksejs aizvainojums pret viru?

mazaa_a

deleyla

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +40.6°

21.11.2012 15:43:54 0 0

mazaa_a
Visas draudzenes tik apkart man runaa,kaa viri pavada gimenes palata ar sievu katru dienu un nakti..bet manam viram tas nebija svariigi...
Nu ar mani virs ari nebija pec dzemdibam palata.Piedalijas dzemdibas,atnesa man paest un brauca prom.Nakamaja diena skiet pat nebija,jo pec darba nepaspeja.Nezinu lupu tadel nemetu.2x vispar dzemdibam nepiedalijas,atskreja paskatities uz mazo,pateica man paldies un bija pie manis pec 4.dienam

Redz,ja netaisitu remontu pec laika bubinatu,kapec maja nav kartiba utt.Tapat nebutu labi!

Vipsra attiecibas jamak runat un jamak dzirdet,Jums skiet viens kluse un otrs neko nevelas dzirdet!

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

deleyla

bititmatos

Apmeklētājs

CT = +36.6°

21.11.2012 15:49:04 0 0

Manam mazulim jau drīz būs 9 mēneši Ar tām attiecībām jau ir jāmāk strādāt. Kam mums dzima dēls,jau laicīgi abi izlēmām,ka taupības nolūkos ņemsim vidējo-nesāpīgāko variantu,lai man kā mammai ir puslīdz komfortabli,bet liela jēga no viņa blakus visu diennakti arī nebija,kaut mazais bija 2 dienas silītē.Viņu man atnesa,es pabaroju un viņu atkal aiznesa...man bija ķeizars,jo puika bija smags,turpat 5 kg. Kopā ar vīru esam jau 20 gadus un šis ir mūsu pirmais brīnumiņš.Tiesa,mēs nēesam precējušies,bet tas jau neko nemaina. Man jau šķiet,ka visa pamatā ir neizrunātas lietas pirms bērniņa,par to kā var būt,kā darīsiet un tt.Ja Jūs to būtu visu izrunājuši,Tu jau laicīgi zinātu viņa viedokli un tad Tu uz to šobrīd skatītos pavisam savādāk. Protams katram ģimenē ytā situācija ir savādāka un kā es smejos-vīri ir jāaudzina kā bērni. Kāpēc tā saku? Kad sagājām kopā,vīrs bija labs,bija kaisle protams,bet katrs dzīvojām savā pasaulē,viņam bija hobijs makšķerēšana,man saimniecība ( mums ir ļoooti liela saimniecība ar lieliem dzīvniekiem) Tā kā to saimniecību gribēju es,tad vīrs praktiski nepalīdzēja,tā pagāja vismaz 15 gadi,es pat ar 40 grādu temperatūru gāju uz kūti,jo vīrs pateica-pati gribēji,pati domā kā tos lopus pabarot un satīrīt. Līdz pienāca lūzuma punkts un pateicu-viss,šķiramies,jo Tev tāpat interesē citas lietas,man citas.Ja jau reiz neskatamies vienā virzienā,nav jēgas kopā mocīties.Un tad bija pats trakākais,vīrs gandrīz iztaisija pašnāvību,mainijās par 180 grādiem. Lieki piebilst,ka kopš visu izrunājam un sadalijām pienākumus,atpūtu un plānus,viss dzīvē sakārtojās,arī gultā. Jā,šobrīd pēc mazā to seksu ne īpaši gribās,bet ja viņš papūlās,tad ir pat ļoti ok Un galvenais,ka katru dienu pārrunājam,ko darīsim,kurš kuram palīdzēs,lai mājas solis ir vieglāks,lai pašiem kopā laika paliktu ko pavadīt.Šodien piemēram no agra rīta apkopām lielo fermu,viņš aizbrauca makšķerēt,bet es pa māju ar mazo tusēju.Vakarā man ir randiņš ar draudzeni,viņš pasēdēs ar dēlu. Viss ir atrunāts un saprotams.Kas zin,tā jau var arī vakarā vēl ko sadomāt Novēlu aizmirst to slikto un lai Tavā ģimenītē viss sakārtojās.Galvenais ir runāt

bititmatos

Cat76

Apmeklētājs

CT = +37.0°

21.11.2012 16:24:31 0 0

Pašai man nav bijusi tāda situācija, bet, manuprāt (protams neēsmu psihologs), Tev ir jāparrunā ar vīru visu to, kas ''sēž'' Tev iekšā, jo tādas lietas nedrīkst nekādā gadījumā turēt sevī, tas tikai palielina iespēju, ka laulība sabruks pavisam.

Manā gadījumā mēs ar vīru paskandalējam, izbļaustamies, izrunājamies un paliek vieglāk, katrs zin ko darījis nepareizi, lai vairāk tā nedarītu!

Pasaki savam vīram visu to, ko šeit tagad uzrakstīji, nevis turi to sevī

Cat76

Pearl

Pastāvīgs apmeklētājs

Pearl

CT = +37.0°

21.11.2012 16:43:18 0 0

mazaa_a
Redzms, ka Tu esi sapratusi un skaidri nodefinējusi sevī cēloni, kura dēļ tā jūties attiecībā pret vīru. Vispirms mēģini piedot vīram slimnīcā piedzīvoto neiejūtību no viņa puses. Taču viņam pašam, visticamāk, nešķiet, ka būtu kas nepareizs noticis. Jo viņš visu jūt, redz un izprot citādāk, nekā tu.

Tāpēc vislabākais variants ir savstarpēji izrunāt lietas. Dari vīram zināmas savas izjūtas skaidros tekstos. Reti kurš vīrietis ir apveltīts ar tik labu intuīciju sajust sievietes domas un izjūtas.

Tavs vīrs, visticamāk, gluži vienkārši pēc savas būtības ir darītājs, kas lietas risina praktiski un loģiski. Tas ir normāli un lielākoties vīriešiem raksturīgi. Viņa loģiskā domāšana spriež citādāk, nekā tu - viņš vēlas laiku izmantot lietderīgāk un praktiskāk, nevis nosēžot palātā bezdarbībā (viņaprāt). Un tā ir arī ar citām lietām sadzīvē.

Vai tad tiešām tā bija, ka viņš vispār neapciemoja jūs slimnīcā, un tu visu laiku tur biji viena?! Ne jau vienmēr ir nepieciešams, lai vīrs nonstopā dzīvotos slimnīcā 24h.

Nav svarīgi, ar ko cilvēks nodarbojas, – ikviens spēlē galveno lomu uz pasaules vēstures skatuves. Un parasti viņš to nezina.

Pearl

Delna

Pastāvīgs apmeklētājs

Delna

CT = +37.0°

21.11.2012 17:26:41 0 0

Ne, mila, tici man, vins loti labi redz un jut to, ka izjuti nepatiku pret vinu. Doma, vins nemana, ka tu nemies ap bernu, kadu milumu izradi pret mazo un kada ir tava sejas izteiksme pret vinu? Pilnigi noteikti pamana. Tapec ari aizvien vairak emocionali attalinas, iegrimst darbos un drosi vien pacietigi cer, ka tev sis bizdings paries. Cik saprotu, esi vinam teikusi, ka tev nepatika vina aktivitates ap remontu tulit pec maza piedzimsanas un ka velejies, lai vins nonstopa tur tavu roku tad (berns tapat bija intensivaja, tatad ar ta aprupi vins neko dizu vienalga palidzet nevareja). Nu un ka vins var mainit jau notikusi faktu, a? Tobrid vins rikojas ta, ka izskatija, ka ir vislabak, pec vislabakas sirdsapzinas un izpratnes, kas butu jadara apzinigam un kartigam viram un tevam (un patiesiba attieciba uz remontu es tiesam esmu par visiem 200% tava vira puse. Tas bija loti pratigs solis no vina puses so laiku, kamer jus apbi ar mazo pa slimnicu, izmantot lietderigi). Izdarito vins atpakal nepagriezis. Bet, cik ilgi tu vinu doma piljit par to?

Tev sobrid skiet, ka iztiksi bez teim 10-20 latiem. Ja tev krit uz nerviem pat tas, ka vins elpo, tad neticu, ka atsakoties no iespejas nopelnit vairak naudas, tu peksni izjutisi lielaku milumu. Tev pasai vien bus jatiek gala ar savu ieilguso pecdzemdibu depresiju un jasaprot, ka jus ar viru esat partneri un vins ari ir pelnijis uzmanibu, ne tikai mazulis. Priecajies par to, ka vins parupejas, lai jus ar mazuli pec dzemdibu nama parrastos pasi sava, tira un svaigi izremonteta dzivesvieta. Atceries, ka vins to darija DEL JUMS....

Delna

jeilona

Apmeklētājs

CT = +36.6°

21.11.2012 17:41:12 0 0

Ai, būšu nejauka. Padzīvo kādu laiku ar vīru - dzērāju, babņiku, azartspēlētāju! Varbūt tad sāksi novērtēt to, kas Tev ir blakus. Tev ir īsts mamuta nesējs mājās, pelna naudu, sarūpē mājokli, kur pēc dzemdībām Tev ar mazo atgriezties. Bet, ko TU, tieši TU dod savam vīram?

jeilona

pūķītis - pasaulē

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

21.11.2012 18:05:23 0 0

mazaa_a
Man pirmās dzemdībās vīrs nebija klāt ne dzemdībās, ne pēc dzemdībām un veselu mēnesi bērnu neredzēja, biju viena pati pilnībā bez mammas un citu atbalstu...un...viņš strādāja, lai mums pietiktu par ko dzīvot. Lasu un brīnos par egoismu, gribu labi dzīvot, bet vīrs ir vajadzīgs pie sāniem pareizi tev jeilona raksta Padzīvo kādu laiku ar vīru - dzērāju, babņiku, azartspēlētāju! Varbūt tad sāksi novērtēt to, kas Tev ir blakus. Tev ir īsts mamuta nesējs mājās, pelna naudu, sarūpē mājokli, kur pēc dzemdībām Tev ar mazo atgriezties. Bet, ko TU, tieši TU dod savam vīram? Tās ir normālas emocijas ar kurām TEV jātiek galā, priecājies, ka nav dzērājs vai vēl trakāk un novērtē. Bija man arī tāds līdzīgs punkts, bet paldies Dievam tiku tam pāri un saglābu ģimeni. Tā mīlestība pret bērnu un vīru ir jāmāk sadalīt.

pūķītis - pasaulē

saressa

Apmeklētājs

CT = +36.6°

21.11.2012 18:12:25 0 0

jeilona
Piekriitu shim!Manejais virietis ir ljoti lidzigs diskusijas autorei!Un zini,es vienmer esmu priecajusies par to cik vinjsh gadigs ir,vinjsh tiesham doma,ruupejas par mums,domaa kur piestraadat,kaa papildus nopelniit!

Tikko bez ierunam tikku pie Kardashian Kollection kleitas,ko vilkshu ziemassvetkos!

Un vel - varbut Tev ir vajadziga kaut neliela atputa?Ar draudzenem?Pastaiga vienai pa veikaliem?Silta vanna uz stundu?Apkopo domas un saproti,ka tava situacija nu nepavisam nav beediiga!

Zini brizham man uznak tadas pashas domas(dusmas) uz savu virieti!Bet tad paskatos no otras puses.Ja vinjsh nestradatu?Ko mes daritu?No milestibas neviens nav paeedis!

Un par majokli...jaa tici man virieshiem tas ir svariigi.Vinjiem ir svarigi izdarit lidz galam,lai atbrauc maajas skaistaa dzivoklii,un jusu lolojums ir droshos apstakljos,nevis kur gaisaa virmo celtniecibas puteklji!

saressa

pūķītis - pasaulē

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

21.11.2012 18:16:55 0 0

mazaa_a
Kad es ar vinu to esmu meginajusi parrunat-vinam tikai viena atbilde ir...,ka man nekad nebus labi,ka es nesaprotu,ka vinam svarigi bija atrak pabeigt remontu,lai mes varetu atgriezties jaunaa majokli malacis, nav vārdu kā paslavēt vīru, protams

pūķītis - pasaulē
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18197962
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža