Cāļa forumi » Pēcdzemdību periods

Sauleszakens: PecDzemdibu DEPRESIJA, palidziet.

Sauleszakens

Apmeklētājs

CT = +36.6°

25.11.2012 17:49:39

Sveikas meitenes. Nu jau driz manam otrajam mazulim buus 3.menesis, bet depresija nomoka taa, ka maz neliekas. Iesakumaa domaaju, ka vienkarshi juutos paargurusi, vienkarshi esmu viegli aizkaitinaama, vienkarshi garastavokla mainas. Bet tad naaca virsuu panikas leekmes, nespeeja aizmigt mijas ar guleshanu pa 20 stundam (ja bija, ka kaads pieskata beernu), nespeeja koncentreeties braucot ar mashinu, atminas zudumi, haotiska jautriibas, kas mijas ar asaraam un neveleeshanos dziivot. Neveleshanas skatities spogulii uz apalo augumu, panika, histerijas. Briziem likas ka juuku praataa,Arsts ieteica paarbaudiit vairogdziedzeri un secinaaja, ka tur hormonu liimenis leekaa no augshas uz apakshu un ieteica gaidiit, kad hormoni nostashoties vietaa, jo deel tiem ari naakot depresija virsuu un deel taa, ka vairokdziedzera hormoni nav stabili ari svaru nevaru nomest, lai gan katru dienu sports stundas garumaa, pastaigas, veseliga eeshana, sauna, nekas nelidz. Pirms dzemdibam svars bija 62, pirms dzemdibam 80. Un tad nokritas lidz 74 kg un dari ko gribi vairs nekas nekust no vietas. Un ari tas veel stresu piedeva. Vienu vaardu sakot seezu uz antidepresantim, ceru, ka hormoni sastasies vieta un viss bus atkal labi. Vai kaadai no jums veel ir pecdzemdibu depresija vai nee. ??? Vai es vieniigaa taada ??? Un jocigi tas, ka ar pirmo beernu taa nebija. Kapec tieshi tagad, kad liekas man ir i miilosh viirs, i ar finanseem ok. Nevis kaa ar pirmo beernu, kad biju viena un ar finanseem bija gruuti. PALIDZIET AR PADOMIEM KAA TIKAAT GALAA UN KAADI JUMS BIJA SIMPTOMI.

Sauleszakens

Melnīte

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.0°

25.11.2012 22:16:57

Sauleszakens
Tici man tādas ir ļooooti daudz, kurām nomoka tieši šī pati problēma. Ja konkretie antidepresanti nelīdz ir jāpāriet uz citiem, jo nevar dzert antidepresantus kuri nedod rezultātu un jānoskaidro vai vaina ir tikai vairogdziedzerī vai tomēr kur dziļāk. Man arī ir problēmas ar vairogdziedzeri, bet tieši tapēc dzeru zāles kas ir domātas konkreti manai vainai un palīdz, nav nekādu depresiju vai kas cits klāt. Vairāk gan izskatās, ka ārste gaida, ka Tev viss pāries pats no sevis, ja problēmas ir ar vairogdziedzeri, tad ir jālieto konkrētas zāles, aiziej pie endokrinologa, tas ārsts arī Tev palīdzēs ar šo problēmu, BET, ja problēma ir pēcdzemdību depresija, tad ir jāpiemeklē īstie antidepresanti. Par svaru vēl agri satraucies, svars var arī nekristies gan no antidepresantiem, gan hormoniem vairogdziedzerī. Ārstē vairogdziedzeri un tiec skaidrība ar antidepresantiem, iespējams, ja izārstēsi hormonus, nekādus antidepresantus Tev nevajadzēs lietot.

Īsti nav skaidrs, kapēc ārste izraksta antidepresantus, ja būtu tomēr jāarstē hormoni vairogdziedzerī un jānosūta pie endokrinologa.

Turies un saudzē sevi.

Melnīte

rozmary

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

26.11.2012 13:06:55

Sauleszakens
ar antidepresantiem labak neaizrauties...man draudzene pēc šķiršanās ar vīru tos lietoja, bet sāka just, ka paliek atkarīga un pārtrauca... ja tiešām vaina ir vairogdziedzerī, tad varbūt jāpamaina zāles...bet vispār ieteiktu drīzāk izrunāšanos un intelektuālu visa salikšanu pa plauktiņiem...un nodarbes, kas pašai palīdz nomierināties...varbūt tuvumā ir kāda jauno māmiņu grupiņa, kas tiekas..vai arī pamēģini pati tādu noorganizēt tepat caur cāli....man palīdz lūgšanas, Sv.Raksti...un mājas šrubīšana, ēst gatavošana, kad mazais tur pat blakām guļ, kad kontrolēju, ka ar viņu viss kārtībā...kad izeju bez bērna, īpaši atbrīvoties nevaru, jo baroju ar krūti un šķiet, ka jau raud, ka vajag skriet atpakaļ...

esi ar sevi pacietīga.. tad arī svars ies nost labāk... varbūt gribi visu perfekti izdarīt.... mēģini neiespringt un vairāk likt darīt pārējiem ģimenes locekļiem....mums šoreiz starp bērniem starpā bija nepilni 3 gadi...sākumā pārdzīvoju, ka nevaru veltīt pietiekami uzmanības...bet tad nolēmu pievērt aci un dod sev laiku....paiet tie 2-3 mēneši vai pusgads un tad jau viss nostabilizējas....būs viss labi!!!!

rozmary

agneska1

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

26.11.2012 14:14:18

Sauleszakens
Man svars nokritās un sajutos atkal iekārojama tikai pāris gadu laikā pēc tam, kad biju beigusi bērnu barot ar krūti. Tā aptuveni arī bija kā tev. Nepatīkami, bet neiespringu. Arī tagad neceru uz medusmaizi.

agneska1

Sauleszakens

Apmeklētājs

CT = +36.6°

26.11.2012 17:18:16

rozmary
agneska1
Sakshu ar to ka pirmais berns man piedzima tad, kad man bija 27 gadi, un muus milotais viirietis pameta grutniecibas 4.menesi un nelikas ne zinis. Es nejutu ne depresiju, ne visadi citadi slikti, lai gan biju vientula un man nebija tik daudz finanses lai justos labi. Man palidzeja mamma. Un svaru tajaa laikaa pirms paliku stavokli bija 57 un pirms dzemdibam bija 70 kg. Bet 3 men. laikaa biju atpakal. Tagad man ir 35 gadi, piedzemdeeju beebi. Man ir viirs Vaacietis, un mees dzivojam Vaacijaa. Pirms tam svars bija 62 kg. Pirms dzemdibam 80 kg. Tagad 74 kg. Un nekritas. Ari pec 3 menesiem, nekritas, kaa 27 gados. Liekos neglita, nepievilciga, depresiva, stresiga. un tas, ka man hormoni netrakoja grutniecibas laikaa, biju mieriiga un miilja, tad tagad pat pati sevi ieniistu, ka blauju, kliedzu,tad saprotu, ka nebija labi, bet nogurums un miegs un vienaldziba pret visu. A viirs ta jautaa, kad atkal vilksi augspapezu kurpes, kad atkal geerbsies seksigi. A kur tur seksigums, ja riepas karas pari biksem u.t.t. Gribu kaa senaak bet, nesanaak.

Sauleszakens

suprise

Pastāvīgs apmeklētājs

suprise

CT = +36.6°

26.11.2012 18:01:27

Sauleszakens
http://www.calis.lv/forums/tema/18193900-pecdzemdibu-depresija/

te nesen bija diskusija par depresiju. palasi, varbūt ko noderīgu uzzināsi

suprise

Melnīte

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.0°

26.11.2012 18:11:06

Sauleszakens
iemācies mīlēt sevi tādu kāda esi, jo vīrs jau neredz to ko redzi Tu varbūt neceri uz to, ka Tev būs atpakaļ Tavi 57kg, bet iemācies dzīvot PAGAIDAM ar tiem kg kas Tev ir.

Melnīte

Sauleszakens

Apmeklētājs

CT = +36.6°

26.11.2012 18:18:11

Melnīte
diemzeel mans viirs redz to KO REDZ un prasa katru nedeelu cik kg. esmu nometusi un vai varot jau uzvilkt to vai shoto apgeerbu un liek staigat ar augstpapeezu kurpeem. Diemzeel, ja vins mani taa nekontroleetu un visu nespiestu, gan jau ka justos omuliigi savaa augumaa, bet ja viirs ar mani pat negul, tikai vienreiz nedeeljaa, un tikai tad, ja es uzmaacos, taatad, vai nu vinam ir miilaaka, vai nu es vinam liekos nepievilciiga. Lai gan par beernu vins ir prieciigs un buzina un miiljo. ak jeee...................ko man dariit.

Papildināts 26.11.2012 18:34:

suprise
paldies par atbildi, un es veel joprojam mekleeju domu biedrus, kas aprakstis kaa gaaja vinaam, lai saprastu, ka neesmu vieniigaa.

Sauleszakens

amarille

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

26.11.2012 18:49:57

Sauleszakens
Atvaino, bet tavs vīrs ir IDIOTS! Kā var prasīt kaut ko tādu no sievietes, kas dzemdējusi tikai pirms 3!!! mēnešiem?Kādas augstpapēžu kurpes?Un zeķes ar zeķturiem un ar krūti droši vien neļauj bērnu barot, jo pupi izstaipīsies..Vakars Ā, ā, ā -sacepos! nevaru šitādus tēviņus izturēt!

Bet par tēmu:

Ar liekajiem kg ir tā, ka jaunībā tie ātrāk iet nost. Man pirmais bēbis piedzima 23 gados un formu atguvu pēc 6mēnešiem, otrais - 36gados - un tikai pēc gada varēju teikt, ka ir ok. Kaut arī pavisam ideālais svars tā arī neatgriezās (lieki 2-3kg joprojām).

Depresijas iezīmes arī bija tikai ar otro bērnu,kas parādījās ap 3mēnesi, arī vairogdziedzera problēmas un satraukums par lieko svaru.

Ko varu ieteikt - baro bērnu ar krūti, tas palīdzēs sadedzināt liekos taukus,nedzer tos draņķa antidepresantus, aizej pie endokrinologa (kā jau tev iepriekš teica), atrod kādu, kam izkratīt sirdi (man palīdzēja draudzne, kam ar bij bēbis tajā pašā laikā), bet pats galvenais ir likt savam vecim saprast, ka bez viņa atbalsta tu galā netiksi un beigās viņam būs aurojoša, resna histēriķe blakus. Lai neprasa no tevis neiespējamo. Un, ja viņam ir svarīgs bērns, tad viņam ir jābūt arī svarīgai tavai labsajūtai, lai tu vari izaudzināt mierīgu, laimīgu bērnu, barojot viņu ar savu pienu nevis draņķa ķīmiju un sevi gandējot ar depresantiem.

Un, ja tu saki, ka materiālā situācija ir laba, tad aizej uz kādu SPA, masāžu,drusku izvēdini galvu. Un sex 1reiz nedēļā ir Man pat tam nebij ne laika, ne spēka Turies, būs labi!

amarille

Sauleszakens

Apmeklētājs

CT = +36.6°

26.11.2012 18:58:41

amarille
kaa jau parasti gudras gramatas raksta, ir jaiepazist, katra individualaa sitaacija. Taatad iisumaa. Man 35 gadi, musu kopigais beerns 3.menesi. Man ir veel 8 gadigs deels, a vinam ir 46 gadi un no iepriekshejas 3 beerni ( 18 gadi, 15 gadi, 13 gadi), un bijusi sieva pec 3 beerniem ar savu augumu 1,78 sver 54 kg. Un vinai ari ir 46 gadi. Nu ko un shii konkurence dzivo 2 km attaluma. Es dziivoju Vaacijas laukos. Man te nav ne gimenes, ne draugu ne atbalsta, tresho gadu. Es miilu manu viiru, un vins mani un manu beernu. un re nu mes sagribejam musu kopigo. Piedzima kopiigais, a vins redz prasa, kad buusi taada, kaa pirms gruutnieciibas. Laikam pieradis bija pie bijushas sievas,kas 3 bernus dzemdeejusi, needa, bet piipeeja un dzeera kafiju. Nu vot, i prasa no manis to figuru, a man 74 kg uz manu augumu 1,62 piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. ;(

Sauleszakens
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18198370
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža