Cāļa forumi » Naudas lietas

GreatHaywood: Uzturlīdzekłu piedzīšana dzīvojot ārvalstīs

GreatHaywood

Apmeklētājs

CT = +36.6°

09.01.2013 13:41:17 0 0

Jauns gads, jaunas apńemšanās!!Esmu nolēmusi beidzot "sakaartot" ieilgušo problēmu, bet no kura gala sākt??Man ir 2 dēli, 7 un10 gadus veci, dzīvojam ārvalstīs. Bernu tēvs nemaksā alimentus kopš paājušā gada maija. Lūdzu uzturlīdzekljus to minimālajā apmērā. Tagad: esmu nolēmusi sniegt tiesā uzturlīdzekłu piedzińai.Jautājums!Vai varu to izdarījt atrodoties ārvalstīs?Vai parāda piedzińa un tekosho maksājumu piedzinja ir 2 dazhādi prasību pieteikumi?Varbūt kādas var ieteikt kādu juristu utt, kas varetu shīs prasības sastādīt?Lūdzu palīdzēt "gudrajām galvām" man rast atbildes!Jau ieprieks miiljs paldies!P.s atvainojos par gramatiku, tabletam nav lv shrifta.

GreatHaywood

saulespuķe99

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

09.01.2013 15:15:59 0 0

GreatHaywood
Un kur dzīvo bērnu tēvs? LV, ārzemēs?

Vai varu to izdarījt atrodoties ārvalstīs?

Protams.

Vai parāda piedzińa un tekosho maksājumu piedzinja ir 2 dazhādi prasību pieteikumi?

Vai Tev jau ir bijis tiesas spriedums ar kuru piedzīti minimālie uzturlīdzekļi? Vienošanās? Isti nav skaidrs par kādu parādu runā, jo ja ir bijis spriedums par minimālajiem, tad parāds viņam jau skaitās.Izņem izpildu dokumentu un sniedz TI. Ja sprieduma nav un tikai tagad gribi sākt ko lietas labā darīt, tad uzturlīdzekļus Tev piedzīs tikai ar to dienu, kad celsi prasību tiesā. Par iepriekšējo periodu neko dabūt nav iespējams.

Varbūt kādas var ieteikt kādu juristu utt, kas varetu shīs prasības sastādīt?

Vari rakstīt man uz @

Kas grib, meklē iespējas, kas negrib- attaisnojumus

saulespuķe99

GreatHaywood

Apmeklētājs

CT = +36.6°

09.01.2013 15:33:47 0 0

Paldies saulespuke99!!!

Lidz shim mums ir bijusi tikai muutiska vienoshanaas par minimaalajiem uzturliidzekliem. Vai tad tai nav it nekaada juridiska speeka??? Neko aatraak neuzsaaku, jo gribējaas jau visu pa labam nokaartot...
Man ir saglabaati visi vinja suutiitie meili ar solījumiem samaksaat utt.

Beernu tevs deklareets LV, bet aptuveni 6 meeneshus Gadaa dodam pelnjaa uz arzemeem. Lv ir registreets kaa pasnodarbinaatais ar minimaaliem ienaakumiem ( lai nodokli nav jaamaksaa)

Paldies!!!

GreatHaywood

second chance

Pastāvīgs apmeklētājs

second chance

CT = +37.0°

09.01.2013 15:43:25 0 0

GreatHaywood
Lidz shim mums ir bijusi tikai muutiska vienoshanaas par minimaalajiem uzturliidzekliem. Vai tad tai nav it nekaada juridiska speeka???
Dienas anekdote....

Vispirms padomā, vai tu vispār legāli esi izbraukusi ar tiem bērniem no LV. Vai arī gadījumā nav tikai "mutiska vienošanās".

second chance

GreatHaywood

Apmeklētājs

CT = +36.6°

09.01.2013 15:48:14 0 0

Saulespuke99, Nosuutiiju jums meilu! Paldies!

GreatHaywood

saulespuķe99

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

09.01.2013 15:54:03 0 0

GreatHaywood
Lidz shim mums ir bijusi tikai muutiska vienoshanaas par minimaalajiem uzturliidzekliem. Vai tad tai nav it nekaada juridiska speeka??? Neko aatraak neuzsaaku, jo gribējaas jau visu pa labam nokaartot...
Man ir saglabaati visi vinja suutiitie meili ar solījumiem samaksaat utt.

Diemžēl ar solījumiem ir par maz. Kā jau minēju - kas biji, tas izbijis, uzturlīdzekļus tiesa piedzīs TIKAI no brīža, kad celta prasība tiesā.

saulespuķe99

GreatHaywood

Apmeklētājs

CT = +36.6°

09.01.2013 15:55:43 0 0

Second Chance!! Paldies par Tavu komentaaru, bet luugums bez sarkasmiem!!
Lidz anekdotei tur ir pataalu! Beernu tevs jau iegrimis jaunaas attieciibaas kuraaas ir dzimushi 2 beerni. Vinjs pats ar jauno "draudzeni" paliidzeeja maniem beerniem mantinjas sakaartot dodoties uz arvalstiim. Iebildumi nav bijushi un interese par beerniem - nulle! Ka jaa, veel uzrakstijia pilnvaru manai mammai ar vinjiem izbraukt no lv!

GreatHaywood

saulespuķe99

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

09.01.2013 16:06:14 0 0

Iebildumi nav bijushi un interese par beerniem - nulle! Ka jaa, veel uzrakstijia pilnvaru manai mammai ar vinjiem izbraukt no lv!

Tad ir ļoti labi Es atbildēju @

saulespuķe99

GreatHaywood

Apmeklētājs

CT = +36.6°

10.01.2013 12:34:58 0 0

Paldies par komenteeriem!

Varbuut kādas var padaliities savaa pieredzee liidziigaa situaacijaa??

GreatHaywood
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18202511
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža