Cāļa forumi » Neredzamā pasaule

Flashlight: Ko redzat Jus? vai mostamies?

Flashlight

Apmeklētājs

CT = +36.6°

31.01.2013 14:20:47 0 0

Padalamies?
Es dzirdu domas un emocijas. Redzu kustigas bildes uz sienas un fantastiskas pardomatas un dzildomigas gleznas jebkura vieta piem pleki vai serde. Visur redzu geometriju - visas formas rezone vai mekle rezonansi. Putni man skatoties rinko vai maina virzienu. Redzu gaismas ap kermeniem (n prieksmetiem. Jutu zemes dzivibu un dabas dzivibu. Redzu pranu laikam. Vakar sajutos ka saprotu franciski un vispar ka jebkura valoda - tada sajuta sakas. Ka Jums? Vel varu dzert teju Alpos ar gudrajiem un but te:-)

Flashlight

Iezemietis

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

31.01.2013 14:52:46 0 0

Nekur neviens nav aizmidzis un neviens īsti nemostas un visi ir vienlīdz gudri
Jauki ka tev tā, jauki!

Iezemietis

TantuksMantuks

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +41.6°

31.01.2013 19:47:14 0 0

Iezemietis
Nekur neviens nav aizmidzis un neviens īsti nemostas un visi ir vienlīdz gudri
Diezi, diezi, vai tu tik labi varētu zināt, kas notiek ar visiem citiem

♡ Pat ja tu esi gandrīz eņģelis, vienmēr atradīsies kāds, kam neiepatiksies tavu spārnu izliekums..♡

TantuksMantuks

shurtur

Pastāvīgs apmeklētājs

shurtur

CT = +36.6°

31.01.2013 20:45:01 0 0

Flashlight

ja taa..tas ir.,..tad apsveicu....!

es patreiz par tiem vienaadajiem cipariem uz pulkstenjiem netieku talaak...

vienreiz gan bija..ejot guleet..veel tadaa pusmodaa... paraadijaas nereaala sajuutas...ka speeju jebkuru domu matrealizeet,...un paraleeli... sajuuta bija par pilniigi citaam veertiibaam ko gribas radiit....,ne taas kas man kaa regulaaram cilveekam ir aktuaalas ikdienaa...

un veel bija saajuuta ka maaku sarunaaties ar dziivniekiem..bet ta kaa neviena dziivnieka blakus nebija..nevareeju paarbaudiit!

shurtur

Flashlight

Apmeklētājs

CT = +36.6°

31.01.2013 22:19:57 0 0

Shurtur

11:11 22:22 16:16 12:12 13:31 u.c. mani "vajaja" 3 gadus atpakal ikdiena. Tad peksni saku verot un baudit verojumu - dabu, cilvekus, enas, gaismu un tad viss aktivizejas loti strauji. Veroju bez emocionalas piedalisanas.

Papildināts 31.01.2013 22:36:

Patiesiba 11:11:11 22:22:22 13:13:13 16:16:16 un tml.

Papildināts 31.01.2013 22:36:

Patiesiba 11:11:11 22:22:22 13:13:13 16:16:16 un tml.

Flashlight

shurtur

Pastāvīgs apmeklētājs

shurtur

CT = +36.6°

31.01.2013 23:16:19 0 0

Flashlight
kautko veel varbuut paraleeli dari.... meditee..jogojies... kaadas gariigaas prakses? kas veicinaatu vibraaciju celshanu sevii.... ?un attieciigi veicina moshanos...

shurtur

cicuta virosa

Pastāvīgs apmeklētājs

cicuta virosa

CT = +36.6°

31.01.2013 23:22:08 0 0

Flashlight

Klausies, a tev visas apkartejas smarzhas netrauce bik ?

non ragioniam di lor, ma guarda e passa

cicuta virosa

Basteta

Pastāvīgs apmeklētājs

Basteta

CT = +37.4°

31.01.2013 23:30:10 0 0

Man viss sāk izskatīties arvien bezjēdzīgāks, domājams - sāku saskatīt visa īsto būtību

Yu were the slave in Heaven but now the superstar in HELL!

/Psychotica/

Basteta

Khepri

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

01.02.2013 09:11:40 0 0

visa īstā būtība - bezjēdzība???

bet vispār cilvēkam raksturīgi staigāt pa savu pasauli un redzēt savus tēlus... nu tas mans viedoklis...

Khepri

Flashlight

Apmeklētājs

CT = +36.6°

01.02.2013 09:50:40 0 0

Mediteju. Pirms aizmigsanas koncentrejos uz sevi ieksa ka atseviskku no kermena - ka masina. Veroju loti daudz. 5 gadus neklausos muziku ja nu vienigi klasisko, flautas, meditacijas un tadas pacilajosi plustosas. Smarzas - loti izteikti. Gruti izturet ja trolejbusa kadam pagiras - tada sajuta ka trolejbusa pilns ar zemiskiem lipekliem blakus cilvekiem - nu butnes kas to alko lolo. Bet esmu ari iemacijusies elpot augstu gaisa - es te bet elpoju augstumos vai kalnos. Par bezjedzibu - sakuma man bija izmisuma brizi un likas nevaru izturet. Nu vai tad neviens neko nejut, neredz, nesaprot kas notiek? Likas nu ka var laut sevi izdzivot un akli iet pa dzivi del mantas atdodot sevi. Tagad tas pargaja- pazuda emocijas, veroju, redzu ka viss mostas. Visi palenam mostas tikai nezin vel ka interpretet savas parmainas, baidas ka teiks uz Jelgavu un t.t. Es jutos ka tas kas pamostas 5 no rita kamer majinieki gul - padzeru kafiju un sagatavoju brokastis lai kad parejie modisies saktos jauna skaista diena. Neesmu ne dziednieks ne ekstrasenss - patiesiba bija laikd kad sava tiko ieguta speja gribejas pameginat - bet man kads attur. Man ir skaidra apzina ka nedrigstu jaukties, ka otra sape ir davana kuru tam jaizprot lai mostos. Ari pie dziedniekiem iet vairs nevaru - man nelauj. Pasai jacelas. Es vwroju. Macos. Ar mani kads runa un palidz- skolotaji.

Flashlight
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18204876
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža