Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ķengaraga bērnu poliklīnika

nyra

Sveikas, cāļa meitenes.

Vai kāda var ieteikt kādu pediatru Ķengaraga bērnu poliklīnikā? Tuvojas dzemdību datums, un vajag reģistrēt mazo vēdera iemītnieku pie doka, un ņemot vērā, ka šobrīd dzīvoju šinī rajona doks šī iestāde ir viss optimālākā.

mums ir daktere Apinīte, forša daktere, bet vispār šajā poliklīnikā ir jāzvana uz reģistratūru un jāpajautā, kura daktere var jūs pieņemt, jo dakteriem ir sadalīti iecirkņi pa ķengaragu- katram savs, un tad jāskatas pēc adreses kurai dakterei jūs esat paspārnē..

zajina

Indra Šapele.

Evita Langina, viņa ir ĢĀ.

Tamila Timossenko

Inga Perna tīri forša dakterīte (pieņem arī pieaugušos)

Nekādā gadījumā Indru Šapeli - viņa gan šķiet ļoti laipna, un tāda viņa ir, bet tas jau nav svarīgākais - viņai ir absolūti pavirša attieksme, lai atbrauktu pie bērna uz mājām, tev ir jālūdzas, bišku jāpiepušķo stāts, lai liktos gana pamatoti mājas vizītei (40C nav iemesls). Viņas mīļākā nodarbe ir konsultēšana pa telefonu, arī antibiotikas tiek izrakstītas tādā pašā garā, kas ir pirmais signāls, ka šis cilvēks nevar strādāt ar bērniem, jo viņam ir vnk vienalga un iedziļināties ir tik apgrūtinoši. BKUS par šito bija neizpratnē. Uz nevienu profilaktisko konsultāciju (ķirurgs, neirologs u.c.) viņa bebjus nesūta. Mēs meklējam citu dakteri.

Mare (:

kamaii
Inna Perna, ne Inga Jā, foršā, mums arī viņa!

Dr Apinite! Super daktere!

Goldija

dr. Baranova- bez problēmām nāk uz mājām, ja ir augsta temperatūra, sūta visur , kur vien iespējams, ja vajag. Piesardzīga, uzmanīga.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18206082