Cāļa forumi » Gatavojamies grūtniecībai

little_purplqe: Grūtniecībai labvēlīgie hormona līmeņi?

little_purplqe

Apmeklētājs

CT = +36.6°

03.03.2013 20:24:30 0 0

Kādi un kādās normās nepieciešami hormoni, kas ietekmē labvēlīgu grūtniecības iestāšanos?!

Cenšamies pie tikt pie mazā, bet pagaidām nekas nesanāk

Ir sācies 6 cikls - zinu, ka salīdzinoši mazs laiks vēl pagājis, bet tā pat sagaidot nevēlamās MR, gribas raudāt...

little_purplqe

ZaķiiiC

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

03.03.2013 20:49:34 0 0

little_purplqe
Nu jā 6 mēneši jau nav tik slikti, kuru katru mēnesi būs

Es tevi saprotu,arī katru mēnesi gaidu, bet nu man tā nav ka gribas raudāt,jo esmu iemācījusies uztvert vieglāk šo situāciju

par kādiem hormoniem tu runā?

ZaķiiiC

little_purplqe

Apmeklētājs

CT = +36.6°

03.03.2013 20:55:35 0 0

Paldies, ZaķiiC

nu par estrogēnu, utt.

Esmu pačekojusi divus mēnešus PG - vienreiz testēju nepareizā dienā (3dienas pirms MR), tas bija 10.9 un pagāšā testēju pareizā 19c.d. bija 44.8!

Vienkārši domāju, kam vēl vajadzētu pasekot līdz?!

Nu, jā, kad nometu k.tabletes (lietoju 7gads) biju pie ginekaloga - negribas tā skriet pie viņa katru mēnesi...

Savu galvu protams arī cenšos sakārtot...nedomāt, novirzīt domas citur...

little_purplqe

soly

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

03.03.2013 21:00:23 0 0

little_purplqe
Par grūtniecības iestāšanos/neiestāšanos ir atbildīgi, pirmkārt, t.s. fetilitātes hormoni (LH, FSH - cikla pirmajā pusē un progesterons (PG) cikla otrajā pusē). Papildus - arī vairgodziedzera hormoni - TSH, FT4.

Bet... ne jau Tu pati uz savu galvu tagad ņemsi un to visu analizēsi, un varbūt vispār pilnīgi lieki sev "čakarēsi" smadzenes. Par visiem hormoniem, pirmkārt, ir atbildīga hipofīze (galvā), un paradokss ir arī tāds, ka jo vairāk piebāzīsi galvu ar visādu lieku informāciju, jo problemātiskāk tai būs darboties tā, kā tai būtu jādarbojas.

Vai Tu esi bijusi pie ginekologa, un izrunājusi ar savu veselību saistītos jautājumus? Kādēļ uzreiz domā, ka pie vainas varētu būt hormoni? Varbūt vispār ir kādas "tehniski labojamas" lietas - olvadu caurlaidība, polipi dzemdē utml. (es te tikai minu teorētiskus piemērus).

Viss jau atkarīgs no Tava vecuma, bet principā 6 mēn. nav nekas traks.

p.s. un man patika prof. V.Lejiņa teiktais - tas, vai grūtniecība iestāsies, ir atkarīgs no pašas sievietes, un tas ir viņas galvā - vai viņa vispār tic, ka var būt māte, nevis tikai to ļoti vēlas. Jā, bezšaubām, bez daudzmaz veselīga vīrieša jau nu arī neiztikt

p.p.s. zinu, ko runāju, jo esmu šajā lietā "pudu sāls" izēdusi

Papildināts 03.03.2013 21:03:

little_purplqe
mēs laikam paralēli rakstījām.. PG principā Tev ir absolūti normāls, kas liecina, ka ovulācija Tev visticamāk notiek.

soly

little_purplqe

Apmeklētājs

CT = +36.6°

03.03.2013 21:12:29 0 0

Zinu, zinu - viss sākas tikai galvā!

Jā, ir doma šajā ciklā tikt pie daktera, tikai nezinu kurš būtu labs Rīgā?! Nedzīvoju Rīgā, tādēļ nezinu...

Rudenī mani pārbaudīja dr.Matule (biju 1reizi pie viņas, sakarā ar to, ka strādāju Rīgā, bet dzīvoju ārpusē, tādēļ pie sava ikgadējā daktera netieku vairs)- teica, ka neko neredz un tikai cenšamies!

Tad jautājums - iet pie viņas atkārtoti vai varat ieteikt kādu citu?! Vēl ir dzirdētas labas atsauksmes par Barkāni...

little_purplqe

Bertīne

Pastāvīgs apmeklētājs

Bertīne

CT = +36.6°

03.03.2013 21:25:52 0 0

... un atkal jau, ja tik dikti gribās kaut ko pētīt, vajadzētu sākt ar vīra spermogrammu. To arī saprātīgai ārstei vajadzētu ieteikt. Lētākais, vienkāršākais, un izslēgs 50% vainu. It īpaši, ja jau PG esi pārbaudījusi, un OV Tev notiek.

Bertīne
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18208091
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Rudens