Cāļa forumi » Aktīva atpūta

Brīze: Kāpēc lietoti velosipēdi ir tik dārgi?

robchix

Pastāvīgs apmeklētājs

robchix

CT = +44.6°

19.03.2013 23:25:24 0 0

A par lietotajām auto detaļām, piemēram Rumbulā, arī jūs tik ļoti sašutinaties, ka varbūt zagtas un tāpēc pērkat tikai jaunas no rūpnīcas?

Nu atseviskji kaadu starteri vai gjeneratoru nospert ir gruutaak, nekaa velosipeedu. Atliek spert visu auto. Auto zaadziibas tomeer cheko daudz nopietnaak nekaa velo

Mans raksturs ir normāls - tev vienkārši ir vāji nervi

Sievietes ir kā cepumi, kamēr nav mikli, laužās!

Sekss -tas nav pats galvenais dzīvē. Galvenais ir - lai tas neapniktu!

Katram cilvēkam ir tiesības būt muļķim. Bet ne katram ir drosme šīs tiesības izmantot!

robchix

_susurs_

Apmeklētājs

_susurs_

CT = +36.6°

20.03.2013 00:49:58 0 0

Pirms gadiem 5-6 pirkām ar vīru velospidēdus ZZK, maksāja 160-170 Ls katrs, neatceros vairs precīzi, par cik esam tādi brīvdienu braukātāji, tad pilnīgi pietiek, kvalitāte manā skatījumā ok, joprojām normāli lietojami

Baidoties krist, mēs pārstājam augt. Baidoties raudāt, mēs pārstājam smieties...

_susurs_

danucis

Pastāvīgs apmeklētājs

danucis

CT = +37.4°

20.03.2013 09:27:03 0 0

Dibro
pavasaros pilns ar velotirdzinjiem, paareejaa laikaa parastos lietotu lietu tirdzinjos- Flohmarkt piemeeram. ToysRus beernam peetiju 24 zollu riteni- 129€ loti labs vismaz izskatijaas, ja nebuutu labs, var vienmeer atpakalj nest vai garantija lai remontee. Var protams iet uz pasu daargaako velo veikalu, kur profi velo tirgo un briiniities par 2000 un vairaak € cenu Kam tiesaam vajag,atradiis vienmeer piemeerotu. Ja gribas bezmaksas hiper krutu-tad var piiksteet ka nav. Bet ja nauda nav jaaskaita-ej un peerc jebkuraa veikalaa. Man zeel naudas velo, it seviski beerniem. Vinjiem katru gadu vajag jaunu, kaa arii taads velo, kas pirkts pa 7 vai 20 € nav bailiigi atstaat pie skolas vai veikala.

Papildināts 20.03.2013 09:28:

Patriša
ok,met- bet tik daudz ka visu Eiropu var piepludinaat?

Papildināts 20.03.2013 09:32:

Eža Puskažociņš
nu, baazees no konteinera tirgo firmas. No garaazas- es nez...uzreiz uz kaut ko nelikumiigu velk.

Говорите за моей спиной?Значит я впереди!Обсуждаете мою жизнь?Значит она интереснее вашей!Пытаетесь найти недостатки?Значит завидуете,Продолжайте в том же духе

danucis

babote

Apmeklētājs

CT = +37.0°

20.03.2013 09:52:49 0 0

Bērniem riteņus pērkam labus, lai viegli mīties, pa zemes ceļiem, jo vasarā parasti dienā ap 20km ar bērniem nobraucam. Meitai bija (Hawaii pirkts) classic - diemžēl neturēja to slodzi, puikam trek - turēja, kad puikam nopirkām cube lielāku, meita ar visu to , ka classic bija rozā, atstāja sev tomēr zilmelno treku, jo vieglāk braukt. MAn pašai pirmais bija ZZK - pārdevēji bija absolūti gur'ķi un nopārdeva man nepiemērotu izmēru un ļooooti sāpēja spranda, braucot ilgāku laiku un netiku līdzi vīram, tā ka nākamajā gadā iepirku jaunu un piemērotu un miņu uz nebēdu, tieku līdzi un apdzenu JA ar riteni brauc - ir nozīme kāds viņš ir.

Domāju, vairumam cilvēku liekas, ka pilsētas svētdienas rītiem varbūt arī ir pilnīgi vienalga kādu riteni, galvenais, lai atbilstošs augumam. Varbūt tā arī ir. Bet man pašai labāk patīk, ja lietas, arī tās, ko lietoju reti ir kvalitatīvas un ērti lietojamas.

Druška pirka treku (virs 400Ls jauns) SSā par 180. 2 gadīgu un labi koptu ... normāli. Un brauc pati jau 2 gadus, un viss kārtībā, apkopes nepiemirstot

babote

Patriša

Pastāvīgs apmeklētājs

Patriša

CT = +37.8°

20.03.2013 10:09:33 0 0

danucis
gan jau pa kādam arī izķeksē un notirgo, bet par noslīcināto veļļuku tirdzniecības apjomiem gan es nemācēšu spriest. Es tikai par faktu kā tādu

Don't worry, be happy,
Drink Pepsi, be sexy!!!
Patriša

danucis

Pastāvīgs apmeklētājs

danucis

CT = +37.4°

20.03.2013 10:25:36 0 0

Patriša paskatijos tikko video-paldies par linku,pasmeelos biki idejas,pati pariit turp dosos.

bet- tai raidijumaa arii teica, ka traki zog tos ritenjus Par vesanu kanaalaa- ka tradiicija, vot zagli taa arii atrod sev atrunu. Tip- juus tak zinat ka tur men kanaalaa Iedomaajos skatu, piebrauc buss ar LV numuriem, paars akvalangisti lec kanaalaa uin makskeree aaraa velo. Slapjus, noruuseejusus un kaadus tur pretiigus samet busaa un prom. nunu...

Papildināts 20.03.2013 10:31:

babote
ja tik liela velo braukaataaja, kaa vareeji nepareiza izmeera velo nopirkt? Es nez, kruti velluki vajadziigi ja braukaa pa kalnniem un citiem neceliem. Protams ar nepiemeerotu riteni buus gruuti arii pa asfaltu kalnaa tikt. Bet braucot pa Riigu, kur vel ik pec metriem jaapstaajas-kas tik kruts vajadziigs? Pat aatrumus nevajag. Piekriitu seezamdalja eerta-kas vel? Agraak stuureejaam visi vienaadus parastus, bez extraam velo, neviens ne liiku muguru bija, ne skiibaam kaajaam, ne saaposaam sprandaam. Galvenais noregulee seedekli un stuuri pareizaa augstumaa.

Говорите за моей спиной?Значит я впереди!Обсуждаете мою жизнь?Значит она интереснее вашей!Пытаетесь найти недостатки?Значит завидуете,Продолжайте в том же духе

danucis

babote

Apmeklētājs

CT = +37.0°

20.03.2013 11:29:38 0 0

Pirms tam nebiju velo braukātāja, tik cik skolas laikā Nu jau gadus 6 esmu.

Man vajag normālu riteni , tāpat kā jebko citu, ko es lietoju. 300-400Ls vērts ritenis nu gan nav nekas kruts, normāls ritenis. Esmu pabraukusi arī ar tūkstoti un vairāk vērtu riteni no cube (paziņas ritenis). Nu ir atšķirība, ļooooooooti liela. To braukšanu pat salīdzināt nevar ar lētā gala riteņiem. JA nav brauksts ar dažādiem, tad var teikt, kas ta tur...bet ja ir mēģināts, saproti par ko iet runa. Karbons, disku bremzes, tas tomēr kaut ko dod .....

babote

Alus Fans

Apmeklētājs

CT = +36.6°

20.03.2013 12:09:20 0 0

danucis
No garaazas- es nez...uzreiz uz kaut ko nelikumiigu velk.
ja par nelikumīgu uzskata, ka TO dara privāti, nereģistrējot firmu un nečakarējoties ar birokrātiju, tad laikam jā - nelikumīgi.

Alus Fans

robchix

Pastāvīgs apmeklētājs

robchix

CT = +44.6°

20.03.2013 12:15:03 0 0

Karbons, disku bremzes, tas tomēr kaut ko dod ....
Dod jaa, bet ja to izmanto, lai vnk vizinaatos, tad taa ir prasta ziimeeshanaas ar saviem ienaakumiem. Pie tam stulba, jo ja apzeltiitu bembi katrs ieveero, tad maz buus cilveeku, kas sapratiis ko noziimee un cik ir veerts Karbons

Cita lieta, ja tas tiek izmantots nopietna liimenja sacensiibaas. (seetas machos taa arii ir ziimeeshanaas)

Mans raksturs ir normāls - tev vienkārši ir vāji nervi

Sievietes ir kā cepumi, kamēr nav mikli, laužās!

Sekss -tas nav pats galvenais dzīvē. Galvenais ir - lai tas neapniktu!

Katram cilvēkam ir tiesības būt muļķim. Bet ne katram ir drosme šīs tiesības izmantot!

robchix

Seskiss

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

20.03.2013 12:19:11 0 0

pēc velo meklējumiem malu malās vispār arī es nonācu pie secinājuma, ka nav ko nabagiem ar riteņiem te braukāt.

jo reāli - vidējā cena ir no 200 Ls uz augšu.

Piekrītu, ka var nopirkt ar ļoooti labu aprīkojumu, bet nu tā īsti izbaudīt nesanāks pagalmā vizinoties, cita lieta - sacenēs utt pasākumos, kas prasa pavisam citus noteikumus un slodzi.

Jebkurā gadījumā... riteņi IR dārgi normālam cilvēkam.

Tie, kas var atļauties vairāk - šādas tēmas kā es un autore nerisina, tie vnk aiziet un nopērk kāds patīk

Seskiss runā ar sevi

Мужество, честь и отвага - три признака алкогольного опьянения.

Man ar galvu viss ir kārtībā : sviests labajā pusē, tarakāni kreisajā.

Seskiss
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18209731
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Rudens