Cāļa forumi » Bērnu veselība

frikadelīte: Psihologs/psihoterapeits sešgadniekam

frikadelīte

Pastāvīgs apmeklētājs

frikadelīte

CT = +37.0°

28.04.2013 00:11:48 0 0

Varat kādu ieteikt? Vēlams, ne ar padomju metodēm strādājošu. Nekādas zāles savam bērnam nedošu. Ideāli būtu, ja šis ārsts saprastu un zinātu kaut ko par smilšu terapijām.


Dzīvē viss beidzas labi; ja kaut kas beidzies slikti, tātad, nekas vēl nav beidzies... 

frikadelīte

blussiņa

Pastāvīgs apmeklētājs

blussiņa

CT = +36.6°

28.04.2013 09:08:00 0 0

frikadelīte
V. Batņa - smilšu terapija arī dzen!

blussiņa

TantuksMantuks

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

28.04.2013 21:35:15 0 0

frikadelīte
Vai esi svēti pārliecināta, ka bērnam vajadzīgs psihologs/psihoterapeits, un tieši ar smilšu terapiju?

Jautāju vienkārši tāpēc, ka, atkarībā no bērna psiholoģiskās problēmas, ieteikumi varētu radikāli atšķirties.

Reizēm vecāki domā, ka terapeits vajadzīgs bērnam, bet izrādās, ka patiesībā terapija vajadzīga pašiem vecākiem, jo bērna uzvedība un problēmas ir tikai vecāku attiecību rezultāts un spogulis.

Reizēm uzvedības problēmas rada pavisam "triviālas" lietas - cukurs un cukuru saturoši produkti, miltu produkti, dažādi medikamenti, vakcinācijas sekas...

Reizēm bērnam patiesībā nav nekādas vainas. Viņš vienkārši pieder pie tās bērnu grupas, kas ir salīdzinoši augstākā garīgās evolūcijas līmenī, un tāpēc apkārtējie viņa uzvedību neizprot un uzskata to par patoloģisku, lai gan patiesībā bērns ir brīnišķīgs - vienkārši aktīvāks (viņam piedēvē hiperaktivitāti), zinātkārāks un garlaikojas, kad piedāvājums ir primitīvs (viņam piedēvē uzmanības deficīta sindromu), redz smalkās pasaules (viņam piedevē visvisādas psihiskās slimības un uzsēdina uz zālēm), utt. Viņs var būt mīļāks un jūtīgāks (atbilstoši savam augstajam garīgās evolūcijas līmenim), un emocionāli reaģēt uz cietsisrdīgās un neiejūtīgās pasaules situācijām, radot izbrīnu un neizpratni cilvēkos ar daudz zemāku emocionālā un garīgā jūtīguma līmeni.

Reizēm bērna uzvedībai ir kādi iemesli ārējā vidē. Uzvedības un emocionāli-psiholoģiskas problēmas var radīt arī dažādas ietekmes no smalkajām pasaulēm. Lai gan daudzi tām netic, tomār tās ir realitāte, un neticība to eksistencei tikai attālina vai padara par neiespējamu problēmas reālu risināšanu.

Katrā no pieminētajiem gadījumiem ir nepieciešams savs specifisks problēmas risinājums, savas metodes. Smilšu terapija var izrādīties efektīva vienā gadījumā, bet pilnīgo bezjēdzīga virknē citu situāciju.

Ja es zinātu par bērna situāciju ko vairāk, varētu ieteikt ko konkrētāku.


♡ Pat ja tu esi gandrīz eņģelis, vienmēr atradīsies kāds, kam neiepatiksies tavu spārnu izliekums..♡

TantuksMantuks

pcpeka

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.04.2013 14:21:53 0 0

Noteikti Amanda Zariņa. Viņa izmanto gan smilšu terapiju, gan Marte Meo, gan vēl dažādas metodes, katram piemeklē atbilstošāko!

pcpeka
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18213839
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Izvēlies tapeti: Vasara