Cāļa forumi » Attiecības un psiholoģija

serenade: 13 gadi, čats ar musulmaņiem

Slēdza Vinja.

cassandra

Pastāvīgs apmeklētājs

cassandra

CT = +38.2°

09.06.2013 15:46:31 0 0

pheee
tiem 13 gadīgajiem klases puikām interesē pats tas kas zem tās kleitas

баба с яйцами
Šī tēma viennozīmīgi būs pirmajā audzināšanas stundu tēmu pieciniekā!
tas, ka šī tēma ir jāizrunā ar berniem, tas ta skaidrs, bet galvenais jau kā, nevis tizli pamācošā tonī stāstot ta, ka viss kam ir seksuāls raksturs ir slikts un kauns un fuj.

Таралежът е птица упорита - не го ли ритнеш не полита!

cassandra

Lylah

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

09.06.2013 15:46:38 0 0

баба с яйцами
normāls, izglītots, mūsdienīgs musulmanis nekad...
esi visai tālu no realitātes.

Lylah

pheee

Pastāvīgs apmeklētājs

pheee

CT = +38.8°

09.06.2013 15:48:58 0 0

Es neesmu pret beernu izklaideem, nodarbinaashanu vasaraa, es noteikti esmu par draudziigaam, atklaataam un labaam attieciibaam ar vecaakiem, bet kas man riebjas ir histeeriskas tantes, kas no mushas izpuush ziloni. Bet nespeej atbalstiit beernu, kad vinjam tas nepiecieshams. Ja uzticies beernam, tad nekontrolee, nespiego, esi vienkaarshi laba maate, nevis histeerisks terorists, kas kontrolee katru soli. Meita iemaaciisies gudraak sleept, nestaastiis par reaalaas dziives puisi, un veelaak neko nejautaas arii par kontracepciju, jo zinaas maaminjas reakciju, nozheelojami.

Lylah

pheee

cassandra

Pastāvīgs apmeklētājs

cassandra

CT = +38.2°

09.06.2013 15:49:29 0 0

Lylah
esi visai tālu no realitātes.
kā izskatās ne tikai sajā jautājumā. un arī musulmaņiem tagad aug tīņi, kuriem ir internets un kuri zin tik pat daudz cik mūsu tīņi, kuri arī ietekmējas ar mūsdienu popkultūru.

cassandra

minkucis999

Pastāvīgs apmeklētājs

minkucis999

CT = +37.8°

09.06.2013 15:49:43 0 0

cassandra
par kādu sexīgumu tu runā? meitenei ir 13 gadi, kas tur var būt sexsīgs? tas tak vēl ir bērns, pat nav vēl noformējusies sieviete

Nesaki, ka tāda ir dzīve - dzīvi mēs paši veidojam!

minkucis999

Lylah

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

09.06.2013 15:56:57 0 0

minkucis999
saproti taču, ka arī 13 gados (un arī 11, un arī 9, kā nu kuram) tā meitene IR seksuāla būtne. saproti? un savam vienaudzim viņa IR seksīga, interesējoša meitene!
vienkārši padomā - cik gados Tu sāki masturbēt, interesēties par pretējo (vai savu) dzimumu, izjust uzbudinājumu pret kādu konkrētu puisi, vēlēties seksu (protams, atbilstoši savam tā vecuma priekšstatam par seksu), fantazēt - te pat nav runa par konkrētām fiziskām darbībām? teikšu godīgi, man viss šis notika stipri pirms 13 gadu vecuma, un es ne tuvu neesmu izņēmums, tā ir vienkārši normāla attīstība un fizioloģija.

Lylah

pheee

Pastāvīgs apmeklētājs

pheee

CT = +38.8°

09.06.2013 15:57:12 0 0

minkucis999, nu tev taa liekas, bet jauniem puishiem taa liekas, tu nemaz nezini kaa izskataas autores meita! Pie tam vaardu sexy izmanto tik biezhi, ka tam noziime ir liidziiga kaa nice. Mees skolaa to izmantojaam visai tizlos teikumos, piemeeram, seksiiga vaaze, vai veel kaads priekshmets. Nu vienkaarshi taapat.
Atcereejos Rebecca Black, tagad vinjai ir 15, izskataas nu ljoti smuka un pieaugusi un arii seksiiga daudziem, kad iznaaca vinjas "hiits" friday, vinjai bija vai nu 14 vai 13 gadi http://www.youtube.com/watch?v=kfVsfOSbJY0

pheee

cassandra

Pastāvīgs apmeklētājs

cassandra

CT = +38.2°

09.06.2013 15:58:27 0 0

Es neesmu pret beernu izklaideem, nodarbinaashanu vasaraa, es noteikti esmu par draudziigaam, atklaataam un labaam attieciibaam ar vecaakiem, bet kas man riebjas ir histeeriskas tantes, kas no mushas izpuush ziloni. Bet nespeej atbalstiit beernu, kad vinjam tas nepiecieshams. Ja uzticies beernam, tad nekontrolee, nespiego, esi vienkaarshi laba maate, nevis histeerisks terorists, kas kontrolee katru soli.

Papildināts 09.06.2013 16:00:

Lylah
teikšu godīgi, man viss šis notika stipri pirms 13 gadu vecuma
fuj! tas taču nav normāli un ir kauns! un kā vel varēji to publiski te izpaust, pasaule iet uz galu.

Papildināts 09.06.2013 16:02:

pheee
mūsu linda leen, ja nemaldos aŗī 13 gados tv parādījās, un izskatījas uz visiem 16.

cassandra

minkucis999

Pastāvīgs apmeklētājs

minkucis999

CT = +37.8°

09.06.2013 16:09:05 0 0

pheee
dziedātājas parasti uz klipiem un uzstāšanās tiek uzčinītas bet bez visa makiāža utt... bērns kā bērns

Nesaki, ka tāda ir dzīve - dzīvi mēs paši veidojam!

minkucis999

Lylah

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

09.06.2013 16:09:55 0 0

cassandra
tas taču nav normāli un ir kauns!
es uztvēru Tavu sarkasmu, bet - pateikšu atklāti - man pagāja vairāki gadu smaga, dārga darba, kamēr es tiku galā ar šo savu ieaudzināto nepareizības sajūtu. vēl viena piebilde - cilvēki, kas piedalījās šīs sajūtas iepotēšanā, no manas dzīves jau sen-sen ir izsvītroti. tāpēc, lūdzu, serenade, Tu izklausies gana sakarīga - nesalaid visu dēlī brīdī, kad to izdarīt ir visvieglāk!

Lylah
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18217393
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža