Cāļa forumi » Skaistums

Lyla: Kā tikt vaļā no iekaisīgām pumpiņām uz sejas & dekoltē?

Lyla

Pastāvīgs apmeklētājs

Lyla

CT = +36.6°

18.06.2013 11:15:54 0 0

Burtiski pēdējā mēneša laikā sākušas pastiprināti mesties baltas pumpas, gan uz sejas, gan dekoltē zonā. Es, protams nenociešos un tās izspiežu, jo tās ir strutainas un izskatās ļoti nesmuki.Mazgāju gan seju, gan dekoltē ar skrubi, spec. mazgāšanas līdzekli. bet lielākoties pamostoties nākamā dienā, tas pašas izspiestās pumpas atkal ir spiežamas, jo atkal ir sastrutojušas pa nakti. Un tā nu nekādi netieku no tām vaļā

Skats nav glīts, kreklinū ar dekoltē uzvilkt var, bet nu pievilcīgi neizskatās...Ja kādreiz šādas pumpiņas saradās neilgi pirms MR un tikai pa kādai uz pleciem vai muguras vai dekoltē un ātri pārgāja, tad tagad ir non-stopā...vnk riebjas. Un tas, ka nepāriet, bet iekaist no jauna.

Varbūt varat ieteikt kādus pārbaudītus un efektīvus līdzekļus? Varbūt man trūkst kādi vitamīni, jo tās uzradušās burtiski pēdējā mēneša laikā...

Vai tomēr jāiet pie dermatologa?

Lyla

Aiza

Pastāvīgs apmeklētājs

Aiza

CT = +37.0°

18.06.2013 11:28:16 0 0

Lyla
Strutainu pumpu laikā nedrīkst lietot skrubi. Vēlreiz, lai kārtīgi saprastu izskaidrošu kāpēc nedrīkst lietot skrubi- ar skrubi tiek noberzta ādas virskārta arī tajās vietās, kur ir strutainas pumpas, līdz ar to ar skrubja palīdzību tik iznēsāta infekcija pa visurieni, kā rezultātā pumpas ne tikai palielinās, bet arī pavairojas, jo tu taču pati ar savām darbībām palīdzi izplatīt infekciju pa visu ādu.

Ja ir pumpa, tad to vajag iztīrīt un apstrādāt ar dezinficējošu šķidrumu.

Vēl svarīga lieta- pumpas ir ārēja pazīme tam, kas notiek iekšpusē. Ja iepriekš šādi nav bijis, tad padomā, ko esi sākusi ēst pēdējā laikā vairāk vai citādāk, kad sāka mesties pumpas. Tie paši augļi, augļu sulas, vīni utml veicina rūgšanas procesu un var ļoti būtiski pasliktināt ādas stāvokli.

Ārēji pumpas pēc izspiežanas apstrādā ar ūdeņraža pārskābi, pa virsu var uzsmērēt treknu aizsargkrēma kārtiņu. Bet katru pumpu apstrādā atsevišķi sterilu vates gabaliņu, nevis ar vien vates gabalu pa visu ādu izzieķē.

P.S. šie ieteikumi nāk no dermatoloģes M. Dobles, kad pati cīnījos ar savām pumpām un kārtīgi tīrīju un skrubējos, bet palika tikai sliktāk un sliktāk.

Aiza

Lyla

Pastāvīgs apmeklētājs

Lyla

CT = +36.6°

18.06.2013 11:34:21 0 0

Aiza
Paldies par ieteikumiem!

Par to skrubi tiešām nebija ne jausmas

Lyla

Aiza

Pastāvīgs apmeklētājs

Aiza

CT = +37.0°

18.06.2013 12:02:13 0 0

Lyla
Vislabāk būtu aiziet pie kāda dermatologa, kaut vai sameklē to pašu dakteri pie kā es gāju, tiesa nezinu, kur viņa tagad strādā, jo pie viņas biju kādus 5 gadus atpakaļ. Lai palīdzētu tikt galā ar akūto situāciju.

Bet tieši ādas kopšanai un pārspīlētai attīrīšanai ir diezgan liela saistība ar pumpām, kā man daktere skaidroja, ka ar savu pārcentīgo tīrīšanu, mazgāšanu un skrubēšanos, krēmošanos utml es noberzu savu dabīgo ādas aizsargslāni un tāpēc man metās traki daudz pumpas, komplektā vēl ar to, ka pati āda ir ļoti jūtīga.

Tagad man arī reizēm ir pumpas, kas ar mr ciklu saistītas, pamatā kopjot lietoju tonika vietā rožu hidrolātu(ļoti saudzīgi dezinficējošs un tonizējošs līdzeklis)- pērku Ilvo kioskiņā, kas stacijas tunelī. Dezinficēju pumpas ar ūdeņraža pārskābi. Ja ir kādas pumpas, tad man ir čp gadījumiem, kad pumpas iekaist un nekādi nevar nomierināt ir differin gēls, bet tas ir antibiotiku smērs, ko pret recepti var nopirkt aptiekā.

Krēms, ko lietoju ikdienā man ir mitrinošais no Iherba , kas pumpu periodā labi mitrina, nav trekns. Un tā kā man arī mēdz mr laikā mesties pumpas uz pieres, tad laicīgi lietoju speciālu pūderi, kas sausina taukainos laukumus, kuru dēļ rodas pumpas un dezinficē ādiņu, super labi palīdz, arī no iherba pirkts.

Aiza

Basteta

Pastāvīgs apmeklētājs

Basteta

CT = +37.4°

18.06.2013 12:24:35 0 0

Jādomā par iekšām, varbūt, ka zarnu mikroflora sabeigta, vēl daudz kas var būt. Bet no ārpuses es iesaku sodu un stipru kumelīšu novārījumu.

All is violent, all is bright.

God is an astronaut

Basteta

Lyla

Pastāvīgs apmeklētājs

Lyla

CT = +36.6°

18.06.2013 15:51:52 0 0

Basteta
Paldies par viedokli.

Šis varētu būt viens no iespējamies iemesliem...pēdējā laikā ir problēmas ar vēderu - pūšanās, caureja, slikta dūša/šķebināšana, utt. Laikam jāaizdodas pie gastroenterologa.

Lyla

fixie

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

18.06.2013 18:45:22 0 0

man arī šķiet, ka viss ir no zarnām atkarīgs. tiklīdz man parādās kādas pumpas jebkur uz ādas, uzreiz pāreju uz gandrīz vegānisku uzturu un atceros, ka jāpalieto vairāk ūdens un zāļu tējas. pēc kāda laika aizmirstas, atkal kādas viesības vai kas, apēdu pienu, kūkas uc. draņķus un āda protestē. manam organismam visvairak nepatīk piens un gaļa. vēl ļautnāk, ja pienu kombinē ar baltajiem miltiem.

fixie

dido

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

18.06.2013 19:27:41 0 0

Skrubis problēmu tikai saasina. Ir vērts pārdomāt, vai pie vainas nav saule.

dido

Basteta

Pastāvīgs apmeklētājs

Basteta

CT = +37.4°

18.06.2013 19:53:22 0 0

Saule vien tādas problēmas nerada.

All is violent, all is bright.

God is an astronaut

Basteta
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18218514