Cāļa forumi » Neredzamā pasaule
    1. 1
    2. 2
    3. 3

vaavere: Gaišreģes, zīlnieces, dziednieces, lāstu noņemšana

Basteta

Pastāvīgs apmeklētājs

Basteta

CT = +37.4°

17.07.2013 11:45:54 0 0

Es domāju, ka tur visādi var ūt, taču kā izskaidrot gadījumus, kad to lāstu izdodas noņemt un cilvēkam kļūst labāk? Pašiedvesma nav visspēcīga. Un tas dažkārt darbojas arī cilvēkiem, kuri pat nezina, ka viņiem tiek ņemts nost lāsts. Es nesaku, ka es tādu lietu atbalstu, bet tas nenozīmē, ka tas nedarbojas.

Lielākajā daļā gadījumu, liekas, arī šajā, cilvēki vienkārši meklē veidu, kā novelt vainu uz kādu citu, taču ir gadījumi, kad tā nav vis. Un kad pēc konkrētām darbībām lāsta pazīmes izzūd.

All is violent, all is bright.

God is an astronaut

Basteta

Fuleria

Apmeklētājs

CT = +36.6°

24.07.2013 14:19:56 0 0

Vai kādai ir atsauksmes par gaišreģi Lindu Elizabeti Sterniņu??

Fuleria

Sarandiels

Pastāvīgs apmeklētājs

Sarandiels

CT = +37.6°

24.07.2013 23:39:52 0 0

Fuleria
Šādiem jautājumiem ir paredzēta cita tēma - Zīlnieki un gaišreģi

Ad noctem festinamus!

Sarandiels

Daugavietis

Pastāvīgs apmeklētājs

Daugavietis

CT = +38.2°

25.07.2013 15:01:28 0 0

Lāstu var uzlikt tikai zinoši profesionāļi un tikai veicot apzinātas darbības - izpildot noteiktas tehnikas. Tādēļ noņemt to arī var tikai profesionāļi.. Ar pašiedvesmu ir ļoti pat par maz.

Bet ir arī tā, ka, daudzi, (1.) citu energonegatīvu ietekmi, (2.) mentālo "putru" savā saprātā un (3) karmisku slimību izpausmes, jauc ar lāsta simptomiem. Un bāž šo jēdzienu, kur vajag un kur nevajag.

Daugavietis

Atvars Aniņš

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +40.3°

25.07.2013 16:38:41 0 0

Daugavietis

runājot par profesionālismu mēdzu jokot, ka visas sievietes ir profesionālas raganas

Jurists un vēdiskā stila astrologs Latgalē. Gaigalavā. Pozitīvo atsauksmju grāmata .

Atvars Aniņš

Daugavietis

Pastāvīgs apmeklētājs

Daugavietis

CT = +38.2°

25.07.2013 20:30:15 0 0

Atvars Aniņš
runājot par profesionālismu mēdzu jokot, ka visas sievietes ir profesionālas raganas
Sievietēm bieži paspīd raganiskais. Tāpat kā vīriešiem velnišķais. Mēs cilvēki vienkārši tā radīti.

Daugavietis

..Runa..

Apmeklētājs

..Runa..

CT = +36.6°

26.07.2013 08:26:22 0 0

vaavere

Lāsts-Nolādēt otru var pat neapzināti, tas ir es dusmās pasaku kaut tu..........bet izrādās, ka maniem vārdiem ir liels spēks. Ir ir cilvēki kas domā, ka baigie ''Magi'' nu tad pesteļojas un ņemās kā negudri, vnk viņi paši sev ir iestāstījuši, ka viņi to var.

Vārdiem ir ļoti liels spēks, jeb kuram cilvēkam, Un kā pats dzīvosi, domāsi tā arī būs.

Tu jau pati esi pieņēmusi domu, ka ir lāsts un bls,bls,bls+vēl kāda tante piebalso, Jā ir uzlikts lāsts.

1.Ir pašam ar sevi jāsāk strādāt, nevis nolaist rokas un meklēt palīdzību pie tantiņām.

2.Kā domā tām visām pesteļotājām piem, bērni ir pilnībā laimīgi???Tak nē, bet kāpēc nē, ja jau mamma ir pesteļotāja, tak var jau paburties, lai viss iet čikiniekā, bet nekā arī pesteļu bērni, radinieki kuļās pa dzīvi kā nu kurais.

Ak vīrietim kunģis sāp, jā tas tādēl, ka kaut kas attiecības vai darbā nav kārtībā, tas ir pirmais ja cilvēks nervozē viss krīt uz kuņģi.

Maini kaut ko savā dzīvē, bet labāk nepesteļojies citiem līdz.

..Runa..

Daugavietis

Pastāvīgs apmeklētājs

Daugavietis

CT = +38.2°

26.07.2013 15:16:48 0 0

..Runa..
Lāsts-Nolādēt otru var pat neapzināti, tas ir es dusmās pasaku kaut tu..........bet izrādās, ka maniem vārdiem ir liels spēks. Ir ir cilvēki kas domā, ka baigie ''Magi'' nu tad pesteļojas un ņemās kā negudri, vnk viņi paši sev ir iestāstījuši, ka viņi to var.
Atkārtoju - lāstu uzlikt ir jāprot. Ar emocionāli skarbiem vārdiem var tikai "ļauno aci" vai programmu "iebīdīt" cilvēka enerģētikā. Tikai.

Starp citu vārdiem (viņu vibrācijām) ir daudz mazāks spēks, kā domām (domuformām) un viņos ieguldītajām emocijām. Ja, kas...... Es nedomāju par mantrām, kur to vārdu ir daudz un izkārtoti viņi noteiktā secībā.

Par baigajiem "Magiem" - noriskējiet aizejiet pie viņiem un pasakiet, ka viņi sev šizofrēniskas pasakas stāsta, izkratiet sirdi cik viņi ir lieli krāpnieki un meļi......... Pēc tam atsauksmes šeit atrakstiet. ....... Zinu arī, ka neiesiet..... Bet kādēļ tad tricināt gaisu un rakstīt tādas totālas muļķības par citu cilvēku zināšanām un profesiju !

Par to, ka arī pašam ar sevi jāstrādā - piekrītu. Arī domām ir liels spēks. Arī piekrītu.

Par nelaimīgajiem pesteļotāju bērniem. Nedomāju, ka, sakarā ar to, ka Jūs neesat pesteļotāja - Jūsu bērni ir arī tie laimīgākie, kā iespējams. Ja Jūs tāda būtu, viņi būtu vēl laimīgāki. Jūs ar savu pesteļošanu parūpētos par viņiem......... Ja Jūs esat laba mamma. Bet Jūs to neprotat. Ne jau neprotat būt laba mamma, bet pesteļot neprotat un tas ir Jūsu liels mīnuss. Jūs pat nevarat iedomāties cik daudz laba ar tādām zinībām var darīt !.

Un vispār arī Laime ir ļoti subjektīvs jēdziens.......

Daugavietis

Hindo

Apmeklētājs

CT = +36.6°

22.08.2014 11:27:37 0 0

Sveiciens! Vai kāds, lūdzu, varētu man atsūtīt Violas Nr.? Paldies jau iepriekš!

Hindo

aws3

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

24.08.2014 23:05:26 0 0

es ticu ka nepabeigtas attiecības nav svētība jaunām attiecībām, viņam ir jaizrunājas ar viņu. Lai gan latviesu kultūrā neizrunāšanās un tāds strupceļš ir normāli, citās kultūrās bijušās sievas draudzējas ar jaunajām sievām, un visi ir laimīgi.

aws3
    1. 1
    2. 2
    3. 3
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18220715
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens: