Cāļa forumi » Aktīva atpūta

Jasmina: par iepirkšanos Baltkrievijā

Jasmina

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

28.07.2013 13:18:31 0 0

sveiki! Tā kā drīzumā ir iespēja aizdoties uz Baltkrieviju, radās vēlme noskaidrot, vai joprojām tur ko var atrast un cik izdevīgi ir ko pirkt tur! Atrastās diskusijas ir samērā vecas skatoties pēc gadiem, un tā kā zinot, ka viņiem tur pabijusi inflācija, radās vēlme noskaidrot ko tur var skatīties, ko nopirkt, vai joprojām izdevīgi??zinu, ka alkohols un cigaretes lētas, bet tas nav tas ko gribas tur pirkt:-)Zinu par šampūniem, balzāmiem- baltkrievu ražojumi labi.kas vēl ir tāds ko var skatīt?Interesē tieši baltkrievu ražotie produkti....ir kādi veikali zināmi kurus meklēt?

Jasmina

robchix

Pastāvīgs apmeklētājs

robchix

CT = +44.6°

28.07.2013 13:55:10 0 0

alkohols un cigaretes lētas

Tikai ievest driikst litru alkohola virs 22 graadiem...4 litrus viina, 16 litrus alus.

Un 2 pacinjas cigareeshu.

Mans raksturs ir normāls - tev vienkārši ir vāji nervi

Sievietes ir kā cepumi, kamēr nav mikli, laužās!

Sekss -tas nav pats galvenais dzīvē. Galvenais ir - lai tas neapniktu!

Katram cilvēkam ir tiesības būt muļķim. Bet ne katram ir drosme šīs tiesības izmantot!

robchix

Biblioteka

Apmeklētājs

CT = +36.6°

28.07.2013 13:59:08 0 0

Vai tad ta valsts ir civilizeta? Tur tak ir diktators.

Dzirdeju, ka tur esot augsts noziedzibas limenis. Nedomaju, ka dazu grasu del ir verts risket.

Turklat, kadas gan tur kvalitates preces var but? Noteikti tikai viltojumi un pakaldarijumi!

Biblioteka

Jasmina

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

28.07.2013 14:39:01 0 0

jā, skatījos muitas papīros, ko drīkst un cik daudz...nu, var jau pa ceļam tās cigaretes un alko iemest, kaut kur ciemos ejot noderēs...bet braucu tik tā, piebiedrojoties....un tik traki, ka jābaidās gan tur nav Viltojumus un pakaļdarinājumi nevaz nevajag..lūkojos pec viņu pašu produktiem...speciāli pirkumu dēļ nedodos, bet tāpēc lūdzu pēc ieteikumiem, ko vērts skatīt, nopirkt

Jasmina

Biblioteka

Apmeklētājs

CT = +36.6°

28.07.2013 14:47:44 0 0

Neko tur nevar pirkt. Tur tacu nav Eiropas Savienibas augstakie kvalitates standarti.

Biezi vien cilveki no Eiropas nesaprot, ka ir valstis, kur visi standarti ir daudz zemaki.

Biblioteka

Jasmina

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

28.07.2013 14:55:14 0 0

Lai gan neesmu tur bijusi, negribas piekrist.Diskusijās lasīju gan 2 gadus vecas atsauksmes par gaļas izstrādājmiem, kur desa joprojām garšo kā desa, un sastavā ir gaļa, nevis soja, un citi sū.....Tāpat lasīju par baltkrievu apaviem, kuri gan ir vecmodīgi vizuāli, bet kalpo ilgi..utt.man pašai izdevies izmēģināt 2 gadus atpakaļ atvestie prezentā šampūni, balzāmi, kuri tur ir lielākā piedāvājumā kā Rīgā nopērkamie, un cenās krietni zemāk kā šeit un ļoti labi.Domāju, ka tie kas tur ir bijuši, ir citās domās...ne visam jābūt ar uzzīmētu Gucci, Versace ....Nav konkrētu vajadzību, bet kādus sīkumus, kā čības, varbūt kādu zefīra gabalu, kas arī garšo labāk kā mūsu Laima..pa ceļam tak var iegādāt....Te jau ir tas ka dzenoties pēc standartiem pērkam saldējumikas var stāvēt 4 gadus(??!!).dabīgs?

Jasmina

Biblioteka

Apmeklētājs

CT = +36.6°

28.07.2013 14:58:24 0 0

Skaidrs ir viens, ka Eiropas Savienibas ir vieni no augstakajiem standartiem Pasaule. Baltkrievija ir diktators.

Nerisketu pirkt tur neko, jo tur nebus nekada garantija. Eiropas Savieniba darbojas garantijas!

Biblioteka

robchix

Pastāvīgs apmeklētājs

robchix

CT = +44.6°

28.07.2013 23:59:24 0 0

Biblioteka

Izklausies atkal peec geju puiseena...

Tāpat lasīju par baltkrievu apaviem, kuri gan ir vecmodīgi vizuāli

Man izcili kalpo jau 2 ziemas zaabaki, pirmie izvilka gadus 6, shoruden nopirku citus. Un dizains nebuut nav vecmodiigs bet pilniigi klasisks.

Mans raksturs ir normāls - tev vienkārši ir vāji nervi

Sievietes ir kā cepumi, kamēr nav mikli, laužās!

Sekss -tas nav pats galvenais dzīvē. Galvenais ir - lai tas neapniktu!

Katram cilvēkam ir tiesības būt muļķim. Bet ne katram ir drosme šīs tiesības izmantot!

robchix

dacel

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.07.2013 10:34:01 0 0

Es pasūtīju no Baltkrievijas, lai man atved veco labo medicīnisko termometru ar dzīvsudrabu. Ciest nevaru šitos ES pīkstuļus !

dacel

aveirulz

Pastāvīgs apmeklētājs

aveirulz

CT = +37.4°

29.07.2013 10:39:10 0 0

Man no Baltkrievu veikla ir ziemas mētelis, - klasika izskata, vilkšu 3 ziemu (un velku to diendienā, man tikai 1 ziemas āra apģērbs), pēc skata vēl frišs, siltumu tur ideāli. Notiekti tāds pašā Blatkrievijā maksā krienti lētāk kā te uz vietas...

aveirulz
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18221801
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Rudens