Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cālis atkal gļuko

Maybe

Maybe

Vienu brīdi jau bija tā kā pārgājis, bet nu vecā kaite atkal ir klāt. Katru 4-5 reizi, kad gribu rakstīt atbildi forumā, teksta logs ir neaktīvs un lapa ir jāpārstartē. Tas reāli besī.

Mazāk būtu pieķēzījuši telpu ar debīlām reklāmām, bet vairāk strādājuši pie tā, lai forums ir draudzīgs tā lietotājiem.

s\u0101pe sena bilde

wtf pēdējo mēnešu aktualitāte.

Kā redzams - čikenza tehniskā daļa strādā tikai pie reklāmu aizsardzības, par forumu tiem pofigs.

И самое главное: с идиотами и дураками ни в коем случае нельзя вступать в переписки, споры, диспуты. Забанили и готово. Карма дороже (c) David @davidmsk

Mēmais

Skripti neskriptējas....

Fledermausis

Fuuu, es jau saaku domaat, ka kompis diivaini saacis reagjeet uz Caali Zinu tagad, ka ne man vieniigajai Caalis nikjojas.

Joprojām gļuko. Kāds ko dara lietas labā vai nē?

Un es jūs lūdzu- pamaniet, kad esat laimīgi! /K.Vonnegūts/

Administrācija

Labdien!

Kļūda ir atrasta un tiek novērsta. Paldies!

Maybe

Administrācija
Kļūda ir atrasta un tiek novērsta. 11.09.2013 13:47:14

Mani datori par šo jūsu darbību nav informēti un joprojām turpina, apmēram katru piekto reizi, piedāvāt pelēku un neaktīvu teksta logu.

Я не злопамятный. Я злой, и память у меня плохая, и никуда я ничего не записываю. Могу отомстить, забыть, потом снова отомстить.

Mani datori par šo jūsu darbību nav informēti un joprojām turpina, apmēram katru piekto reizi, piedāvāt pelēku un neaktīvu teksta logu.
Manējie tāpat.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Конец света отложен

Elza

un es joprojām netieku pie favorite tēmām - baltais kvadrātiņš rules forever.

Ja vīns saskābst, to vai nu izlej, vai nosauc par etiķi un turpina lietot.

aveirulz

Mani datori arī vēl nav informēti, ka problēma būtu novērsta...

PaiPai

Vai varētu būt tā, ka šobrīd arī nestrādā meklēšanas logs ? Viena lietotāja nevar pieteikties slēgtajai grupai, jo to vienkārši nerāda ?

Never explain never complain

The only place where "success" comes before "work", is the dictionary (c)

Детство - это когда бежишь ночью из туалета и радуешься, что тебя не съели!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18225804