Cāļa forumi » Grūtniecība
    1. 1
    2. 2

lauragold: grutnieciba...asinosana,,,sapes

lauragold

Apmeklētājs

CT = +36.6°

10.10.2013 19:33:28 0 0

viss sakas man 10 grutniecibas nedela...rozigi,brungani izdalijumi...gaju pie arsta..panjema analizes..pec nedelas pateica neliela urincelja infekcija..izrakstija vaginalo smeri...nedelas laikaa shie izdalijumi parvertas par tiram asinim..kas tek loti daudz..braucu uz slimnicu...jo sapes bija diezgan specigas vedera lejasdalja..gaidiju 4 stundas lidz arsts ieradas un apkatija usg..neliela asinosana..bet zinu ka nebija neliela..to tachu manu un pati redzu...aizutija..majas un paracetamols pret sapem..nestresot..un sprintus neskriet...nju jau 14 nedela asinosana veloprjam ...bernam sirds pukst..bet nu asinosanu papildina mazi asins receklisi...ja nogulju gulta 3 stundas..necelos tad pieceloties list ar lielu sparu..iespejams tas sakrajies..jo pec tam ir mazak asinis..15nedelja..nakti braucu uz slimnicu neizturamas sapes..kas ir kaa kontrakcijas tad mazak tad vairak..arsts apskata ..ja ir asinjosana diezgan..dzemde kaut kur...loti gruti bija logiski padomat...bet protams gultas rezims paracetamols...nestresot...varat braukt majas..kas bus tas bus..aizshut neko nevarot..19 nedela...vakar biju pie arsta sirdspuksti ir...nju protams to jau es zinaju jo jutu mazo rotejam pa vederu..asinosana vakarnakt kaa no spainja bet protams atkal pa nakti..kad izteceja..pec 5min iznaca asins recekli 2..viens tiesam plumes lieluma..otrs uz pusi mazaks....ari pa nakti ir tikai stipras sapes..pa dienu sapju nav asinis maz...baidos iet gulet...bet nu taa jau velku gandriz 10 nedelas...nakamnedel otraa usg ...redzesim...jo sheit uk tadas tik 2vas oficialas...padomus jums gruti butu sniegt..bet savu versiju par notiekosho....jo cik skumji....apzinos ka normali patiesam tas nav..mes cinamies...

lauragold

Ditte

Pastāvīgs apmeklētājs

Ditte

CT = +37.2°

10.10.2013 19:43:41 0 0

neesmu ginekologs, bet paziimes atbilst kaa pie placentas previa. Kaa Tev novietota placenta?

Ja neesi apmierinaata ar arstu, vari nomainiit, vai atrast kaadu privatpraksi, kur aiziet uz konsultaaciju un Usg.

liela knīpa  un mazi knauķi

Ditte

Kukazhaa

Pastāvīgs apmeklētājs

Kukazhaa

CT = +40.9°

10.10.2013 20:05:25 0 0

lauragold
mani pazinjai schitaa bija dviinju gruutnieciibas laikaa... cik brauca uz slimniicu, domaaja ka pie taam asinjoschanaam jau sen viss buus izbeidzies... Beigaas aizlidoja arii atvaljinajumaa uz siciiliju, atlidoja atpakalj, dviinji piedzima 30nedeeljaas un nav ne vainas tas vaacijaa, aarsti ar groza galvu, un nevar saprast no kaa, it kaa viennoziimiiga iemesla tam nav, iemeslu neredz, nevar atrast.. Taa meedzot buut, ljoti reti, bet gadaas. Taa ar vinja visu gruutnieciibu vairaak vai mazaak asinjoja.

Quot homines, tot sententiae.

Kukazhaa

lauragold

Apmeklētājs

CT = +36.6°

10.10.2013 20:05:52 0 0

ari par to man bija aizdomas...bet mana zaljajaa gramatinjaa nav neviena ieraksta..vai nevaru atrast..par placentu nekadu informaciju...man shi ir 3sa grutnieciba...ar tam vis bija ideali...skaists gaidishanas laiks...kalab shim mazulim ir jacinas...nezinu...

lauragold

Kukazhaa

Pastāvīgs apmeklētājs

Kukazhaa

CT = +40.9°

10.10.2013 20:08:02 0 0

Ja arii taa ir placenta previa, mainiit tur taapat neko nevareetu. Tur neliidzeetu ne aarsti, ne medikamenti, ne operaacijas....

Kukazhaa

lauragold

Apmeklētājs

CT = +36.6°

10.10.2013 20:45:19 0 0

cik stipri tas kaite mazulim?kadas var but sekas?ar ko man butu jarekinas...?pagaidam slimibas lapu izrakstija uz 2vam nedelam...visticamak labak..aizmirst par darbu turpmakos menesus...man darbs nav no vieglajiem..pavadu 8 stundas kajas...

lauragold

Kukazhaa

Pastāvīgs apmeklētājs

Kukazhaa

CT = +40.9°

10.10.2013 21:04:43 0 0

lauragold
placenta previa pati par sevi neko nekaitee, taa staav priekschaa dzemdiibu kanaalam, riktiigas probleemas rodas tad, kad nonaak liidz dzimschanai, jaataisa kjeizars bez variantiem, jo savadaak varbuutiiba ka aiziesi vinjsaulee (un bebis ariidzan) ir ljoti liela. Taapat jaizvairaas no smagumu neschanas, peec iespejas gultas rezhiims... nu taa ljoti saudziigi.

ja asinjoschanai nekaadu iemeslu neredz un bebis normaali aug un attistaas... tad jau jaadomaa ka bebim viss ok. Varbuut kaut kur kautkaads asinsizpluudums, varbuut bija daudzauglju gruutneiciiba un dalja tagad "noiet"... varbuut vienkaarschi schajaa gruutneiciibaa taada iipatniiba.

Tu aarstam nejautaaji par iemesliem?

Kukazhaa

Mellen

Apmeklētājs

CT = +36.6°

10.10.2013 21:14:36 0 0

lauragold
Kādā pilsētā dzīvo?

kakis

Mellen

lauragold

Apmeklētājs

CT = +36.6°

10.10.2013 21:17:02 0 0

nakti kad braucu uz slimnicu...tad jautaju..jo taa vispar man bija pirmaa vaginalaa apskate...savadak drosvien pat neskatitos...paskatijas paraustija plecus..un pateica ka ir asinosana...loti mani tur samocija..vareja redzet ka nesaprot kas asinjo..sapes pec apskates bija stiprakas...jo ieksh baza tadu kaa cauruli ar paplasinatu galu...pateica vien to ka dzemdes kakls ciet ,,,tas ir labi...jutu ka mazais zemu gulj pasaa apakshaa veders kaa akmens...pameseju..pa laikam..tad sakustas veders paliek mikstaks un sapes mazinas..bet nepaiet pat 10 15 min tas pats...arsti ar informacinju skopi...un neizprotami...jautaju ko konkretu..atbild ar 10 atbildem...

Papildināts 10.10.2013 21:18:

dzivoju..cullompton ..tuvakaa lielakaa pilseta exeter...

lauragold

Mellen

Apmeklētājs

CT = +36.6°

10.10.2013 21:23:33 0 0

lauragold
aaaa, Tu ārpus LV.. Mjā, sarežģīti

kakis

Mellen
    1. 1
    2. 2
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā