Cāļa forumi » Neredzamā pasaule

vesma: VEET MANO seminārs .

Slēdza vesma: "paldies".

vesma

Apmeklētājs

vesma

CT = +36.6°

16.10.2013 16:13:10 0 0

Amerikānis VĪTS MANO (VEET MANO) ir pazīstams Krievijā kā „Ekstrasensu
cīņu” 13. sezonas dalībnieks un finālists. Mano ir dzīvojis un mācījies
pie Ošo no 1978. gada.

Gribeju jautat,vai te ir kads kas plano iet uz so seminaru,ja ir tad kadi butu tie argumenti par vai pret!

vesma

TantuksMantuks

Pastāvīgs apmeklētājs

TantuksMantuks

CT = +41.6°

16.10.2013 19:57:16 0 0

Pazīstu viņu personīgi jau kopš 1996.gada. Bija ļoti patīkams, jūtīgs, sirsnīgs, saprotošs, vieds cilvēks. Pēdējo reizi komunicējām pirms gadiem sešiem. Viņa semināri vienmēr ir bijuši vērtīgi. Ceru, ka pa šo laiku nekas uz leju nav mainījies.

Apskatījos semināra reklāmu. Viņa draudzenes piedāvātie transomātiskā dialoga un regresijas terapijas seansi (par citiem seansiem nezinu) rekordātrumā - 1 stundas laikā - man gan izklausās stipri nenopietni (varbūt kļūdos? - labprāt uzklausīšu pieredzi, ja kāds padalīsies). Parasti šādi seansi jau paši par sevi aizņem 1,5-2 stundas, plus vēl terapeitam pirms seansa jāiepazīstas ar klienta situāciju, kā arī pēc seansa ir nepieciešamas vismaz kādas 5 minūtes kā minimums pieredzētā integrācijai, kādiem jautājumiem un atbildēm. Bez tam, nekad nav iespējams garantēt, ka klients ar savām emocijām un atmiņām iekļausies konkrētā laika rāmī - process var arī ieilgt, un tā pārtraukšana pusmastā ir sadisms pret klientu. Kad es apguvu transomātisko dialogu pie tā paša skolotāja (viens tikai ir!) pirms 16 gadiem, tad viņš vēl mācīja, ka "nedrīkst izlaist klientu no operāciju zāles ar atvērtu brūci un skalpeli vēderā". Kas notiks, ja cilvēks nespēs savu procesu pabeigt 1 stundas laikā, bet aiz durvīm jau dīdās nākošais klients? Esmu šādu sasteigtu seansu "upurus" ne vienu reizi vien redzējusi, un dabūjusi "lāpīt" sekas... Šajā darbā steigu un bezatbildību es uzskatu par galīgi nepieļaujamām lietām. .

Pēdējās izmaiņas: TantuksMantuks, 17.10.2013 21:39.

♡ Pat ja tu esi gandrīz eņģelis, vienmēr atradīsies kāds, kam neiepatiksies tavu spārnu izliekums..♡

TantuksMantuks

12345

Pastāvīgs apmeklētājs

12345

CT = +39.5°

20.10.2013 21:28:43 0 0

Redzēju viņu "Ekstrasensu cīņās" un novērtēju kā ļoti bīstamu. Viņš cilvēku "paņem" ar it kā labestību, "attaisa vaļā" un dara, ko grib. Pretoties var dusmīgajam, pretoties var pretiniekam. Šitādam- nepapretosies.

Es nesaku, ka viņš jums darīs ļaunu. Bet viņš darīs, ko vien gribēs, un jūs ļausieties.

.

12345

divino

Pastāvīgs apmeklētājs

divino

CT = +36.6°

21.10.2013 08:41:21 0 0

12345
Domā, tik traki? Man par viņu ļoti labs priekšstats, skatoties Ekstrasensus. Bet uz to semināru gan neietu. Varētu būt, ka viņš darīs, ko vien gribēs, un jūs ļausieties. Te gan jāsaka, ka daļai LV ļautiņu tas ir pierasts formāts, jo pacietīgi, bez lieliem protestiem pacieš visu, ko "treknais augšgals" uzliek.

Labais, ko Tu dari šodien, tiks aizmirsts rīt. Tik un tā dari labu!

divino

capuchino

Apmeklētājs

CT = +36.6°

24.10.2013 10:27:01 0 0

es biju. gaidiiju ko vairaak, bet tiiri neko.

ai, nu ko ta vins var izdariit- neko. attieciibaa uz sho- vinjam bija labs teikums- juus tak neesat bezpaliidziigas piiles- juus pashi varat mainiit savu dziivi.

nu nekas jauns. viss labi zinaamais. vairaak kusteeties, mazaak eest neveseliigu paartiku, vairaak domaat pozitiivi, neiecikleeties uz nepaarvarami skietamo varu- tipa karma, laasts. un protams paardot vinja meditaaciju diskus un kaut kaadus vitamiinsprejus. vinjam viss balstiits uz meditaacijaam, kas nemaz nav slikti, labaak nodarboties ar skietami smiekliigaam kustiibaam nekaa guleet pie tv.

taa jau ir, briinumu nav, neviens neiedos tabletiiti, lai izveseljotos vai kaut ko mainiitu- viss musu pashu rokaas, kas ir balstiits uz sistemaatisku un smagu darbu.

capuchino

Skallija

Pastāvīgs apmeklētājs

Skallija

CT = +36.6°

24.10.2013 11:16:47 0 0

viss labi zinaamais

Vai viņš arī individuāli pastrādāja ar kādu? Slavenās apkampšanās?

Skallija

capuchino

Apmeklētājs

CT = +36.6°

24.10.2013 12:47:26 0 0

Skallija
o jā, slavenās apkampšanās. bet nu ja neviens gluži virsū neskrien, var jau neapkampties es to izmantoju

tur tā minimāli, es nezinu vai to var saukt par pastrādāšanu, tur cilvēki teica, ka viņam esot individuālās konsultācijas, pieņemu, ka cena superpuper.

es sev konkrēti šo to "paņēmu", bet pareizi jau ekstrasensos teica, viņš ir gudrs, viņš ir superlabs psihologs un cilvēka dabas pazinējs, ja skatās no tāda viedokļa, daudz ko var izskaidrot.

capuchino
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18229982
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža