Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

olvadu caurlaidības pārbaude!

atinaS

Meitenes,kurām tika veikta olvadu caurlaidības pārbaude. Cik saprotu,tad iVF veic gan ar putām,gan ar kontrastvielu,ja kļūdos-palabojiet! Vēlētos saprast ar kuru metodi var efektīvāk saprast,kas ar maniem olvadiem notiek?! paldies

Ivf nav olvadu caurlaidības pārbaude. Ivf ir makslīgā apaugļošanas procedūra.

ailsha - ieej iVF mājās lapā un apskaties!

Man veica ARS ar kontrastvielu rentgena kabinetā. Pēc tam arī iedeva rentgena kopiju, lai paliek man, ja gadījumā kādreiz mainīšu ārstu. Tikai tāds padārgs pasākums - 170 EUR.

iVF veic gan ar putām,gan ar kontrastvielu, - kā uzrakstīji, tā arī izlasīju. Laikam domāji iVF klīnikā veic to un to......

ailsha- jā,biju domājusi Klīnikā. atvainojos

Papildināts 25.01.2017 15:38:

Linda11- Dr. teica,ka citreiz grūti saprast līdz galam,kas ar olvadiem! Jo itkā olvadi "sabīstās"no pārbaudes, pārbaudes laikā sievietei rodas spazmas (reakcija uz svešķermeni) nezinu kā vēl to raksturot. Un olvadi saraujās un var būt maldīgi secinājumi,ka olvads ir ciet! ???

Marta_meitene

atinaS, man konstatēja, ka ir slēgti. Pēc tam iestājās dzemdē grūtniecība, vēl pēc pusgada iestājās ĀG. Abas caur vienu olvadu. Tā ka ar olvadiem kā ar bitēm... Un pārbaude nav 100% objektīva.

atinaS
Savā gadījumā zinu, ka tas viens olvads ir ciet. Man kreisajā bija ĀG. Augļa olu izlobīja, bet olvadu atstāja un operējošā ārste nedeva 100% garantiju,ka tas būs funkcionējošs. Pārbaude to apstiprināja.

Es jav ceru uz to, kad veiks pārbaudi, ka nedaudz "paskalos" "patīrīs" olvadus, varētu vēl ieeļot droš paliek nedroš

Man pirms paris menesiem bija olvadu parbaude ar kontrastvielu rentgenu.loti sapeja ka pat bija japartrauc.driz bus operacija laparoskopija.taisiju to UK.

Papildināts 26.01.2017 01:07:

Man pirms paris menesiem bija olvadu parbaude ar kontrastvielu rentgenu.loti sapeja ka pat bija japartrauc.driz bus operacija laparoskopija.taisiju to UK.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18346213