Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vīrieši mīl arī stervas.

MieraVejos

Lasot diskusijas krīt acīs šis apgalvojums:

Vīrieši mīl arī stervas.

Un rodas jautājums - ko kurš ietver šajā teicienā zem vārda sterva.

Kā to saprot sievietes, un kā vīrieši.

palīdziet nodefinēt Kāda ir tā sterva ko vīrieši mīl

gurkjiits

.. man domāt *mīl* ir nevietā ! GRIB, būtu pareizāk!

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

ezhix

Man liekas, ka par stervām bijušā PSRS teritorijā sauc sievietes, kas pirmkārt mīl pašas sevi Un savas vajadzības stāda augstāk (vai vismaz nenorok pēdējā vietā)... Neatļauj pret sevi izturēties necienīgi utml...

„Man ir vienalga ko jūs par mani domājat, jo es par jums nedomāju nemaz” (c) Koko Šanele

Okean Elzy – "Така як ти"

Patricia L

Zinu vienu. Paštaisna, nepieļaus, ka viņai kaut ko aizrāda, kritizē. No rakstura īpatnībām - empātijas pret jebkuru dzīvu radību trūkums, nav ļauna, bet brīžiem liekas, ka viņa grib palikt uz visas pasaules viena, jo visi cilvēki ir stulbi. Egoistiska, ar visiem iespējamiem ieročiem panāk to, ko gribēs viņa. Vīrs viņai ļoti labs, bet var redzēt, ka mūžīgā stresā, lai tikai abām princesēm sievai un meitai būtu labi. Ierunas nav iespējamas, seko draudi sacirst gabalos, savākt bērnu un aizbraukt. Un viņš zina, ka viņa to var.

Man liekas, ka par stervām bijušā PSRS teritorijā sauc sievietes, kas pirmkārt mīl pašas sevi Un savas vajadzības stāda augstāk (vai vismaz nenorok pēdējā vietā)... Neatļauj pret sevi izturēties necienīgi utml...

Kaut kādā mērā es piekrītu šim viedolkim

Sieviete, kura pati sevi veselīgā veidā mīl un tādu mīl un ciena arī vīrieši.

Egoistiska, ar visiem iespējamiem ieročiem panāk to, ko gribēs viņa. Vīrs viņai ļoti labs, bet var redzēt, ka mūžīgā stresā, lai tikai abām princesēm sievai un meitai būtu labi. Ierunas nav iespējamas, seko draudi sacirst gabalos, savākt bērnu un aizbraukt.

Jautājums, vai viņš šo sievieti mīl, vai drīzāk no viņas baidās. Un bažas rada arī šī vīrieša veselīgums. Dīvaini, ka viņš ir iekūlies tādās neveselīgās attiecībās, turpina un uztur šādas attiecības.

Ne mazāk par Hiacintēm mani tracina Ričardi.

Vinny

Sterva - attaisnos savu egoismu, izvirzīs savas intereses priekšplānā, izdancinās partneri, kā vien labpatiksies. Ragi, likt ragus? Nezinu.
Kādēļ attiecībās joprojām kopā ar sievieškārtas partneri? Par gļēvu, lai ietu prom, par nevarīgu, lai atrastu citu un atbrīvotos no sava 'superintendanta'. Definējams kā bezmugurkaulnieks. Varbūt ieradis, ka mājās komandieris. Vai tas partnerim piegriezīsies - vai nu laika, vai gaumes, vai citu ārējo apstākļu jautājums.

Give time time.

kikii

Patricia L
tās ir sociopāta, ne stervas pazīmes.

Cucamonga

Par sevi vairāk mīlu tikai savus bērnus. Visus pasaulē man nav žēl. Mana sirds nav tik plaša, visiem tik un tā vietas nepietiks, tādēl atsevišķus indivīdus dvēselē neielaižu un to neslēpju. Esmu, laikam, sterva . Bet...man ir , laikam, citas labas īpašības, kuras kompensē manu empātijas iztrūkumu. Tāpēc neesmu gluži neciešama

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Tās, kuras sabiedrības acīs ir stervas, bieži vien ir ļoti labas un mīlošas mīļākās, sievas, mātes, draudzenes, māsas... kuras par savējiem stāvēs un kritīs. Kāpēc lai viņas nemīlētu?

Patricia L

Norma Džīna
Laikam jau mīl. Visu laiku jau tā neizpildās, bet runāt pretī vai aizskart nedrīkst. Tās viņiem otrās laulības, vienīgās meitas (gadu dēļ citas nebūs) nekad nepametīs.

Vinny
Cucamonga

Nu precīzs viņas apraksts.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18360303
Lasīt vairāk