.

zaneE

Slēdza zaneE: "Cilveki ir neiecietigi. Ejiet det".

Vai kads man var palidzet? Ar kadu padomu, palidzigu vardu. Esmu tuvu nervu sabrukumam. Pirms pusotra gada aizgaja no viriesa kuru milu, vienkarsi stulbu iemeslu del. Kurus nevelos minet, tam nav nozimes. Un katru milu bridi nozeloju jo to cilvkeku milu un saprotu, ka smagi kludijos. Katru dienu gribu uzrakstit, bet man bail. Sobrid jau stundu turu rokas telefonu ar uzrakstitu iszinu, tricosam rokam, pati drebu. Man ir sajuta, ka es tulit sabruksu no visa pardzivota un no visa stresa. es nespeju sev piedod savu stulbumu un neapdomibu. es zinu, ka pati vainiga, es to apzinos. Es vienkarsi negribu dzivot, ka man ir apnicis viss. Mes bijam kopa 12 gadus un es visu izmetu meslaine neapdomajot neko. Man viss ir apnicis. Es negribu dzivot. Es to stresu vairs nevaru panest.

Viņš ir citās attiecībās?

Visu laiku nebija, vel paris menesus atpakal tikamies, vins velejas atjaunot attiecibas, bet toreiz es vel biju miglaa. Man vienkarsi klapes nokrita. es nezinu kas man bija uznacis. Ticiet vai ne, ari ta dzive gadas.

Ierauj 100g drosmei un piezvani

Piezvani uz kādu krīzes telefonu, norunā smagumu. Kas notika pusotra gada laikā? Citi vīrieši?

Nu tad uz priekšu, uzaicini viņu uz satikšanos un piedāvā atjaunot draudzību. Ja viņš joprojām vēlēsies atjaunot attiecības ar tik nenosvērtu un histērisku personību, tad esat viens otram īstie. Ja ne, nu tad tu vismaz varēsi sev teikt, ka izdarīji visu, ko iespēji.

Un man nevajag lai man ber sali bruces, sak izteikt minejumus. Ludzu nedariet to, man jau ta ir smagi, es visu apinos, es zinu, ka esmu stulba, es zinu, ak rikojos pilnigi nesakarigi. es nezinu kas man bija uznacis, gida vards. Bet es vinu milu un ilgojos lidz tadai pakapei, ka nespeju vairs vienkarsi eksistet.

Papildināts 12.09.2017 15:29:

Ritausma, man prieks, ka tu visur esi rikojies nosverti un apdomati. Ar to ari tevi apsveicu, tiesam.

Kamēr nepiezvanīsi nezināsi viņa nostāju. Varianti ir divi: a) viņš gribēs attiecības un varēsi beigt mocīties; b) negribēs un tad varēsi mierīgi ciest tālāk. Bet ja nu nav jācieš?

patiesība

zaneE
Elpo dziļi! Nomierinies! Cik Tev gadu?

Man 29

Es vienmer esmu bijusi stipra, bet es vairs nevaru, tas mani ed no iekspuses. Man vajag kadu labu vardu jo reali blakus stav tablesu kaudze un alkohols. Man ir apnicis. Es vairs nevaru to spriedzi izturet, es normali funkionet nevaru kad esmu arpus darba.

Papildināts 12.09.2017 15:40:

Es zinu, ka izklausos histeriska un stulba. Bet es tiesam neiznu kas man bija uznacis. problema jau bija man ne vinaa vai attiecibas un es rikojos parsteidzigi. Nu nezinu, goda vards, kaut nositiet mani.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18360323
Lasīt vairāk