Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Psihoterapeits? Kad pietiek iet?

Lancelote

ir situācija, ka jau labu laiku, vairā kā pusotru gadu eju pie psihoterapeita. Man ir sajūta ka pietiek, esmu apzinâjusi sava problēmas, un jāmēgina dzīvot tālāk pašai. Tomēr pēc katras vizītes ir situācija, ka atkal ir sarunāta nākamā vizīte....terapeits pārliecina, ka vēl jāiet un jā - un argumenti ir gana pārliecinoši, ka cilvēki pārtrauc tad kad sajūt efektu bet nav vēl gatavi bijuši paši dzīvot tālāk.....

nupat tas paliek jau naudas jautājums, jo mēnesī tie ap 140 eur....

Lancelote
Jūsu situācijā laikam būs jāapmeklē psihoterapeits ilgstoši, jo jūs jau nemaināt savu ğimenes dzīvi, bet turpināt dzīvot vardarbīgās attiecībās.

Mea

nedzīvoju vairs tāpēc esošo finanšu izlietošana ir max svarīga...

pecina

Lancelote
Tad, kad jūti, ka pietiek, tad arī pietiek.

skaa

Tas jau ir ļoti individuāli. Ko līdzēs, ja es tagad pateikšu, ka mana draudzene iet jau 4 gadus un joprojām ir dzīļākas problēmas, kas nav atrisinātas? Situācija jau neatrisinās, kad ir apzināta problēma, bet kad tās sakne ir atrisināta un tu spēj dzīvot tālāk, nemaļot galvā veco un nepielietojot vecos paternus, kas nesuši tev tikai negatīvo dzīvē.

tad kad konts tukšs

Tikai teorētiski spriežu- kad apzināta problēma vēl kādu brīdi jāiet, lai nostiprinās pārliecība. Vai varbūt ne pavisam pārtraukt, bet palielināt pauzes?

ja maksaatu tad kad kjuusti vesela , tad aatraak izveseljotos psihoterapeitapraat.

vilks

Nē nu ja ir tā, ka psihoterapeits mierīgi spēj pārliecināt mainīt savu lēmumu, tad jau jāiet noteikti. Tad iekšējā spēka pašai sevī nav tik daudz, lai turētos pretī citu viedokļiem - štrunts par psihoterapeitu, jautājums, kā ar apkārtējiem cilvēkiem.

Bet tā, esmu kādreiz pārtraukusi psihoterapiju, jo negribēju tai brīdī vairāk turpināt. Atsāku vēlāk, pēc kādiem 5 gadiem, pie tā paša terapeita, jo bija izlīdušas problēmas, kas traucēja dzīvot. Pateikt, ka nevari turpināt un sarunāt, kura vizīte būs pēdējā, to var mierīgi, jautājums, vai esi iemācījusies atpazīt, kurā brīdī atkal jāmeklē palīdzība. Citādi pārtrauksi terapiju pēc savas izvēles un vēlāk, kad atkal nebūs labi, sāksi vainot terapeitu, ka nebija labs. Nu tas līdzīgi kā neizdzert zāļu kursu līdz galam un pēc tam sūdzēties, ka zāles nepalīdz.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

Juura

labu laiku, vairā kā pusotru gadu
Tas nav nekāds milzīgais laiks psihoterapijā. Parasti ar to nepietiek, lai līdz kaulam izprastu, kur īstā problēma, un iemācītos dzīvot tā, lai šī problēma vairs netraucē.

Ja galvenā problēma ir naudas jautājums, varbūt to var izrunāt ar terapeitu un mēģināt vienoties par kādu honorāra atlaidi?

No vēl citas puses, ja gadījumā ir sajūta, ka no tām vizītēm nav ne jēgas, ne labuma, tad tiešām - kāpēc turpināt?

Taisnība arī tiem, kas saka, ka var taču paņemt pauzi un paskatīties, kā ir. Par to vnk jāvienojas.

Let's have a little fun today
Let's give a little love away

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18360339
Lasīt vairāk