Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par frizieriem un cenām

Pepe*

Interesē kādas aptuveni ir cenas pie Jūsu frizieriem: - krāsot saknes (manā gadījumā gaišā krāsa, ja tas ko maina) ; -apgriezt galus (taisni, nav pakāpeniski vai citi super griezumi) ; - izžāvēt vinkārši izstiepjot (bez lokām, lakām utt). Dažādās frizētavās cena ir ~40 un virs, man liekas nedaudz sālīti tapēc vēlējos painteresēties kā ir citur?

kitcons

Pie šādām prasībām Esmu maksājusi gan 20€, gan 30€, gan 35€ un 50€. Atkarīgs no frizētavas. NeRīga. Rezultāts visās frizētavās vienāds.

Mikaa

Rīga. Blondas sīkas šķipsnas pie saknēm+griešana+žāvēšana. 45-50. Lai būtu lētāk, jāiet uz mikrorajona "punktiņu" pie frizieres bez jebkādām valsts valodas zināšanām.

Man ir 25€, pie savas frizieres eju jau ļoti sen. Rīga, guļamrajons.

Friziere latviete

briljantins

Ap 30-35, loti ok par pusotru stundu. Zini ka - atrodot savejo frizieri, bus vienalga 5 vai 15 pa virsu. Tomer mati tie ir, cepure tak nestaigasi, ja kas ne ta.

Patricia L

Pēdējo reiz par autores minēto darbu samaksāju 57€, Rīgas salons Cēsu ielā.

Nesen bija steidzami vajadzīgs sataisīt matus vakaram un aizgāju uz mikrorajona punktiņu - mazgāšana un iztaisnošana ar pannu maksāja 20€. Tas gan likās par dārgu, jo lietoja Drogu produkciju, friziere latviski knapi runājoša beibe gados apstieptā džersija topiņā ar pamatīgu dekoltē, kurā man periodiski bija jāblenž. Savā frizētavā par to samaksātu 25€, sadzertos kafiju, paklausītos labu mūziku un salasītos žurčikus.

Tulip

Ap 50 eur man ir Ok, jo man mati specifiski. Mamma par to pašu maksā 30/35 eur.

Lācis

NeRīga. Apmēram 50 EUR. Sakņu krāsošana 25 - 30 EUR, galu apgriešana 15 - 20 EUR. Friziere ļoti pieprasīta.

Modra

Jelgava, es nekrāsoju matus frizētavā, man nav aktuāli, jo sirmu matu man nav un tāpēc es pati ar Garnier Nude pietonēju tikai.
Apgriež galus (atjauno griezumu) un izžāvē ar fēnu pa 7-8 eiro, vairāk es negribu maksāt, jo man mati nespecifiski un neko tur īpaši nav jādara. Friziete krieviete, runā skaidri latviski, ir gados (kādi 57 vai pat vairāk) un ne ar kādām plāpām neuzbāžas, mani pilnībā apmierina, nepatīk man smalktalki.

red bull

Ne Rīga - 28 eiro (krāsošana saknes+pārējie, galu apgriešana + čolka, žāvēšana un veidošana). Friziere nelatviete, bet runā latviski

Rīgā par to pašu pēdējo reizi maksāju 53, bet rezultāts tāds pats. Tiesa, te friziere latviete

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18360345
Lasīt vairāk