Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bijušās

Peecpusdiena

Mana partnera bijusī draudzene nepārtraukti mani skatās sociālajos tīklos, tāpat arī manu draugu. Reti arī draugam uzraksta. Ok, saprotu, ka tas ir normāli, cilvēcīga interese ir mums visiem par saviem bijušajiem, viņu jaunajām otrajām pusītēm utt., bet ne jau tik bieži. Varbūt viņa nezina, kas ir statistika? Lai nu kā, gribu jūsu idejas par to, kāda varētu būt motivācija aiz šādas rīcības? Ieradums? Domāju, ka noteikti jūtas pret manu draugu jau sen kā zudušas, arī es pati neesmu nekāda spilgtā personība, ar bagātu sociālo dzīvi apvaltītā, par kuru vajadzētu būt tādai interesei. Lai nu kā, bet jūtos savādi, ka kāda dāma tā seko līdzi manai/mūsu dzīvei.

Nepērc statistiku. Statistikas lūrēšana ir no tās pašas sērijas.

ggf1, ir arī citi soc.tīkli, kur statistika redzama bez pirkšanas.

gurkjiits

..ciparus studijā, cik reizes dienā, nedēļā (tad ar sapratīsim vai trīs mati uz galvas ir daudz vai maz un, ja tas pat daudzums matu zupasbļodā)

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Nu tad neskaties statistiku.

Es tā saprotu ka sociālajos tīklos izliek to ko grib lai citi redz. Un kas gan cits skatīsies tavu necilo personību, ja ne bijušie. Tam jau viss ir domāts.

Tulip

Cilvēks ir ziņkārīga būtne. Dažas ir īpaši ziņkārīgas būtnes.

Es tik nesapratu, par kādiem soc tīkliem runa.

SarkanroceDzeina

Peecpusdiena
ir arī citi soc.tīkli, kur statistika redzama bez pirkšanas.
Kuri? Es arī gribu zināt, kas uz mani skatās!

rojs2

kur var redzēt, kas skatās? FB nav tādas iespējas, un, ja arī kaut kāds ārpakalpojumu sniedzējs viņiem to piedāvā, tas nav nopietni.

Who do you think you are? ('Cause I'm a bad bitch) I killed my poor friend  Left her in the trunk on highway 10  Put the knife under the hood

Mani arī interesē, kuros soctīklos var redzēt statistiku bez specpasūtīšanas. Viena lūr, otra pērk statistiku, lai zinātu, cik bieži tā otra lūr.

Vot dīvaini cilvēki...sociālie tīkli taču paredzēti, lai tur izlikto visi redzētu. Ja esi tur, tad rēķinies, ka skatīsies...

Priecājies, ka kādam par tavu necilo personu ir interese.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18360361
Lasīt vairāk