Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Medus kūka

kļavas lapa

Man bērns palūdza medus kūku uz savu dzimsanas dienu!

Internets tik pilns ar receptem, ka nezin ko izvēlēties!

Vai varat padalīties ar parbaudītu medus kūkas recepti??

Katram savs

Tepat no cāļa - man arī šī recepte patīk:

Medus kūka

perfekts planders

Nu ko, jācep kaut kas garšīgs, jo ar ko ta citu šos barot. Taps medus kūka pēc labas, pārbaudītas receptes:

3 ēd.k. medus

100g sviesta

3 olas

1 gl. cukura

2 gl. miltu

1 tējk. sodas

Olas saberž ar cukuru, līdz masa bieza, gaisīga, piemaisa medu, izkausētu sviestu. Miltos iejauc sodu un miltus iejauc mīklā.

Mīklu izdala 5 daļās (ap 0.5 cm biezumā smērē uz cepamās plāts, kurā izklāts cepampapīrs)

Cep 15 min 170C

Krēmam 1 kg labs skābais krējums + 200 g cukurs. Izmaisa, ļauj izšķīst, vēlreiz izmaisa, smērē kūku.

P.S. Tas uz manu mazo cepeškrāsni (apmēram 40 x 25 cm panna).

perfekts planders

Katram savs
Prieks, ka recepte patīk!

Auguste

perfekts planders

Lēnām briestu medus kūkas cepšanai. Gribu tādu - ar vairākām (nu vismaz kādām 5-6) plānām kūkas kārtām, starp kurām krēms. Vai mīklas konsistencei jābūt vairāk šķidrai vai tā kā uz biezo pusi, kā kēksam? Vai skābais krējums, sajaukts ar cukuru, nekļūst tāds pašķidrs, vai var iesmērēt starp kārtām? Jo gribētos, lai krēms ir arī redzams, nevis sasūcas bisvītā. Varbūt jāmeklē krietns lauku krējums, lai ir treknāks un biezāks?

perfekts planders

Auguste
Mīkla sanāk ķepīgāka kā klasiskajam olu biskvītam, apmēram uz to pusi kā kēkss. Ja tev standarta izmēra cepeškrāsns, tad 5 kārtām vajadzēs mīklas dubultporciju. Skābo krəjumu vajag labu, parasti ņemu Talsu, Dundagas vai Smiltenes. Sanāk pašķidrs, bet visa 'sāls' smērəšanā. Uz izceptās kārtas uzliek krējumu tik daudz, lai visu nosedz, ļauj ievilkties kādas minūtes, tad otrreiz uzliek krējumu, nu jau bagātīgāk, uz kura nākamo kārtu, kuru atkal apsmērē un atstāj ievilkties,utt, līdz viss sasmērēts. Ja gribi izteikti biezas krēma kārtas, tad liec pie krējuma želatīnu vai arī krējumam piemaisi ļoti rūpīgi sablenderētu biezpienu, lai biezpiena garšu vēl nejustu, bet biezāks jau būtu.

Auguste

perfekts planders
Paldies!

Mežaoga

Es cepu pēc šīs receptes https://cepam.lv/2011/12/31/medus-kuka-garda-un-vienkarsa/. Tiesa gan ar nelielām izmaiņām- medu ņemu 3ēdamkarote, cukuru-mazāk. Medus un sodas karsēšana dod skaistu krāsu un izteiktu medus garšu kūkai, krējumu putoju ar cukuru, sākumā tas paliek šķidrāks, bet tad atkal stingrs kā putukrējums, te svarīgi nepārcensties, kaut gan lai skābkrējums kļūtu par sviestu jāpapūlas vairāk kā kuļot saldo krējumu. Par krējumu- nederēs 20%, vislabāk jau 30%, ja nekļūdos ir tāds lietuviešu un Rankas. Vēl var iemaisīt mascarponi, bet īpaši neputot, tas stingrākam pildījumam. Šai mīklai jāļauj nedaudz pastāvēt lai uzbriest milti, tad var rullēt ļoti plāni - gandrīz caurspīdīgu plāksni, jo stipri uzpūtīsies, un sanāk vairāk kārtas. Nu vismaz man patīk mazāk mīkla, vairāk pildījums, jā vēl-ievārījumu nesmērēju, tikai krējuma kremu, krējumu vajag daudz, vismaz 2 spainīšus(600g).

Es arī cepu medus torti, pēc satāvdaļām, lidzīgu kā perfekts planders, tagad nav pie rokas receptes, bet atceros, ka sviests bija 200gr., uz manu 26 cm formas diametru sanāk 7-8 kārtas, vispirms katru kārtu uz cepampapīra izrullēju, plānā kārtā, kad visas kārtās izrullētas , sabakstu ar dakšinu. Tad sāku cept 180 grādos , cepu uzreiz divas kārtas, cepšana aizņem 20 -25min. Tad gatavoju krēmu 200 gr saldo krējumu saputo ar~ 80 gr. cukura+ vaniļas cukurs, nepārtraucot putot pievieno ~ 900 gr skābo krējumu. Pirmajā kārtā lieku sarīvētas dzērvenes ar cukuru, vai brūkleņu ievārījumu, virsū krēmu, pārējās kārtās tīkai krēmu. uz nakti ielieku ledusskapī lai nostāvas, otrā dienā grezno ar augļiem, malas ar tām pašām drupačām, un kausētu šokolādi.

Katram savs

Ivamol
sāku cept 180 grādos , cepu uzreiz divas kārtas, cepšana aizņem 20 -25min
Tiešām? Man kārta cepas kādas 5 min., ne vairāk.

Papildināts 14.09.2017 15:04:

perfekts planders
Sanāk pašķidrs, bet visa 'sāls' smērəšanā.
Man sanāk biezs - kā saputots putukrējums. Es kārtīgi putoju ar kombainu.

perfekts planders

Katram savs
Es neputoju skābo krējumu. Mēğināju to darīt vairākas reizes pēc citu ieteikumiem, rezultāts bija šķidrs > vēl šķidrāks > saiet pārslās > salds sviests. Tā ka sapratu, ka skābā krējuma putošana nav mans lauciņš. Bet tāpat sanāk labi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18360375
Lasīt vairāk