Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sociālie tīkli bojā attiecības

Namiria

Namiria

Iespaidojos no dažām nesenām tēmām, kā arī vairāku draudzeņu/draugu stāstiem. Daudzi domā, ka mūsdienās, kad cilvēki ir viena klikšķa attālumā un internets vēljoprojām tiek uzskatīts par 'pelēko zonu' (tipa, nav krāpšana līdz galam, ja uzraksta kaut ko kādam izskatīgam svešiniekam), ir grūti palikt uzticīgam/-ai ilgtermiņā. Tas viss ir pārāk vienkārši - seksīgas beibes ar fotošopētiem augumiem Instagrammā, aplūkot savu bijušo dzīves facebookā un visādi tinderi.

Atceros, ka savā laikā vēl dzirdēju statistiku, ka 50% 20mit un 30mit gadnieku attiecību pajūk tieši interneta dēļ.

Vēlos vienkārši parunāties par šo, nekāda personīgā problēma tā nav.

astora

nezinu, gruti spriest, jo tas ir noteikti atkarigs no ta, kadam nolukam to visu izmanto.

ja un seksigas beibes ar kadiem tur augumiem, ja, skaisti, bet ja virietis ir normals, vinjam tomer vajag majas sievieti, kura dzivo vinjam lidzas un tad sadu fotosopa sievieti vinjs nemekles un neskatisies, jo nav intereses.

ir cilveki, kuri interneta dzivo- no bildes lidz bilde, bet sadiem cilvekiem ir ari pilnigi cits attiecibu modelis, biezi vien tiem attiecibas ir virspusejas, tam nav laika un tad ari notiek sis skirsanas.

ja ir sakartota laba dzive, labas attiecibas un iekseji laba passajuta, tad nevelk si cita pasaule. jo nekas daudzsoloss taja ari nav, bildes katru dienu mainas, bet ideja paliek ta pati.


tikai milestiba ir muziga ,par mieru un par milestibu, par muzibu.
esenif

Internets ir kā līdzeklis. Ja būs vēlme, tad to izmantos mērķa sasniegšanai. Ja nebūs vēlme, tad arī neredzēs piedāvājumu. Viss sākas ar to, kāpēc kāds vai kāda lūkojas pēc kaut kā...


О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,  а те, кто лучше нас, им просто не до нас. /Омар Хайям/

Kad vēl nebija soc. tīklu, tad bij balles un īsi brunči pie vainas. Tak, ja gribēs, tad nokrāps kaut tuksnesī. galvā tā problēma, ne soc. tīklos.

Risks vairāk ir tanī apstāklī, ka cilvēki mājās mazāk sarunājas cits ar citu, jo ir jālūr telefonā un jāčeko Feisbuks. Tas noved pie atsvešināšanās. Mūsdienās, kad katram ir viedtelefons, to lieto pat gultā brīžos pirms gulētiešanas, kad iepriekšējās paaudzes šādās situācijās piekopa seksiņu...

Internets tiešām atsvešina cilvēkus, taču tas, vai veicina krāpšanu, jau ir atkarīgs no indivīda.

Ok, ģimenēs, kur tāpat diži viens ar otru nesarunājas, droši vien interenta klātbūtne neko diži nemaina.

gurkjiits

.. kam rūgt - uzrūgs, kam sacukuroties - sacukurosies !


Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Namiria

astora

nezinu īsti vai piekrītu par to, ko normāls vīrietis grib. Laba mājsaimniece, rūpīga bērnu māte, kas uztaisa vakariņas laikā ir ļoti ērts cilvēks blakus, bet cik gan nav dzirdēts, ka tikai ar to vien nepietiek. Vīrieši (un sievietes jau ar) tomēr mīl ar acīm, un mēs visi vēlamies sev blakus kādu, kas ir iekārojams, ne tikai 'labs, gādīgs cilvēks'.

Rudā_

protams! problēma vienīgi tajā, ka daudzi ņemšanos pa sociālajiem tīkliem neuzskata par krāpšanu, tādā veidā šo pasākumu padarot daudz 'morālāku' par fizisku krāpšanu.

Attiecībām ir jābojājas. Pasaulē visapkārt notiek veidošanas un noārdīšanās procesi.

Tas pats notiek ar jebkurām attiecībām.

Kaut kur var šim piekrist. Iepazīšanās internetā; arī vizuālie kārdinājumi, kam seko salīdzināšana... Šķiet, ka viss nāk un iet viegli.


Es brīnījos, kāpēc neviens neko nedara, līdz sapratu, ka esmu viens no viņiem...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18360385