Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Svari: stabili un precīzi

GunaS

Vēlos kontrolēt svaru, bet Soehnle elektroniskie svari nespēj un nespēj pateikt, cik tad precīzi būtu jārāda - svārstās 1 kg robežās. Dažurīt pilnīgi līdz besim! Iesakiet, tievētājas, kādus svarus jūs lietojat? Iesakiet labus, stabilus svarus, kas nemētājas pa skalu. Jeb vai arī ir kāds triks, kā nostāties uz svariem tā, lai ik reizi parādītos tomēr reālais, precīzais cipars?

Chamois

Kā tu zini, ka svari kļūdās?

Mans svars pa 24h var būt pat ar 2kg atšķirību

Patricia L

GunaS

Kā Tu zini, ka svari vainīgi nevis svars mētājas 1 kg robežās?

Man jau 100gadus ir babyliss elektroniskie svari. Tos pašus 100gadus neesmu uz citiem svērusies, lai pateiktu, ka mani melo. Un kāda tam nozīme, galvenais, lai nepalielinās.

Tātad, svērties vajag no rīta. Jānovieto uz līdzenes virsmas atstatus no sienas. Nezinu, kāpēc, bet mani pie sienas rāda mazāk. Un es veicu kontrolsvērienu, lai divas reizes pēc kārtas rāda vienādi. Jāstāv stabili pa vidu.

Harmony

Nelīdzena grīda?

Sveros tikai uz flīzēm, citi grīdas segumi (mīkstāki) var likt svariem mānīties.

Modra

Es lasīju, ka labāk talkā ņemt mērlenti un apmērīt stratēģiskos punktus, ieskaitot ciskas apkārtmēru.
Svaru var ietekmēt gan sievietes cikls, jo notiek ūdens aizture, gan iepriekšējā vakarā apēsta siļķe. Es sveros rītos. Man kaut kādi parastie lētie svari laikam pa 9 eiro bez fīčām, bet, iespējams, tādi, kas rāda ūdens/tauku procentuālo sastāvu, mazāk traumētu nervu sistēmu. Tiesa, tādi svari ir krietni dārgāki. Tas, ka svari jāliek uz cietas līdzenas virsmas, rakstīts instrukcijā.

Tas 1 kg mētājās ar 5 sekunžu intervālu! Uzkāp vienreiz, ir tik, nokāp, ieslēdz svarus par jaunu - un jau pavisam cits svars. Un elektroniskā skala raustās visu laiku, it kā nespētu izlemt, ko šoreiz parādīt (par svara izmaiņām dienas gaitā un cikla ietekmē esmu informēta. Tas tav tas gadījums).

Papildināts 14.09.2017 14:57:

Un, patiesi, izskatās, ka vannas paklājiņš būs pie vainas. Paldies Harmony un nmnmnnm!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18360405
Lasīt vairāk