Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Esmu panikā par sirdsdarbību un sajūtām

ricehi

Esmu pilnīgi izmisusi, jo neko vairs nesaprotu. Man kādus paris mēnešus sāpēja sirds rajonā, paātrināts pulss,aizgāju pie ārsta,pārbaudīts ir viss- kardiogramma,holters, ehokardiogramma,analīzes.

Atrada, ka pavisam minimāli vairogdziedzerim paaugstināts FT4( pārējie normā),kardiogrammai Hisa kūlītim labās kājiņas blokāde,ehok. normāla, Holterā esot bijušas pāris epizodes, kas dakterei īsti nepatika- ļoti paātrināts pulss, nosūtīja uz velo. Bet tur pa īsu laiciņu sasniedzu max pulsu, un daktere teica,ka neko vairāk nevarot mīties,bet sirdsdarbība esot normāla.

Bet nu ir pavisam traki- man brīžiem tā kā grūti ieelpot, kad aizeju gulēt jūtu atkal,ka tā sirds puse un arī otrā pusē siež,vakarnakt vispār pamodos,jo reiba galva,spiediens bija uzkāpis,visu nakti negulēja,baidījos,ka nepaliek pavisam slikti.

Piedodiet,ka gari,nudien nesaprotu,ko iesāt,man izrakstīja Adaptolu+Preductal , tagad norīkoja uz vēdera USG(??). Tik ļoti bail,ka nav kas dziļāk,(man draudzene ļoti agri ar insultu aizgāja ),ka dakteri kaut ko nepalaiž garām.Bet nevaru arī sēdēt naktīs augšā ,mērot asinspiedienu,

Modra

Izlasot pirmais, kas nāk prātā, vai ir diagnoze VD (veģetatīvā distonija)?

Modra
Nav. Norīkojumos gan kā iespējamā diagnoze bez KSS ( skan drausmigi,koronārā sirds saslimšana) un vēl kaut kā ir somatoformi veģetatīvi traucējumi-vai tas būtu tas pats kas VD?

Vai tad VD nav ,ka tikai liekas,ka ir slikti? Man reāli tā sirds skrien,reāli bija uzkāpis spiediens ( Naktī, guļot uz 155!!!) un es tiešām jūtu to nespēju dziļi ieelpot.

Albina

ricehi
Panikas lēkmes? Par ko stress?

PumpkinOfThedas

Ari pirma doma ir panikas lekmes. Der aiziet pie psihiatra un izpetit, varbut ir nemiers (tups tas nosaukums Latviski-nemiers).

Man pasai ir visparejais nemiers un sociala fobija (velviena forma). Pulss atrs, bet visadi citadi fiziska zina pasai ir ok. Bet katram savadak. Ir bijis, ka rokas sak tricet un elpa sak aizrauties, bet nomierinajos, elpoju dzili un pargaja, domaju pati,ka biju tuvu panikas lekmei ganjau, bet viss aprima. Istas, kartigas lekmes neesmu pagaidam piedzivojusi, labi vien ir.

Lekmes ari katram savadakas-esot grutibas elpot, sirds skrien, sapes krusukurvi, reiboni, vispar cilvekiem liekoties, ka mirst nost, ka nu viss un nekas nepalidzes. Bet reali jau ar organiem tomer viss ir kartiba, lekmi neizraisa sirds problemas vai plausu problemas, bet nervi, smadzenes.

Ja jau parbauditi organi, izietas analizes, vainu nav, tad man, personigi, visticamakais skiet panikas lekmes.

Tas nav viegli, jo sajutas ir briesmigas, bet jaatceras, ka tas pariet un viss bus kartiba. Ej tik pie dakteriem.

Laikam to var saukt par panikas lēkmi,pie kam tas trakākais ir uz nakti, kad tuvojas rīts un dienas darbi,paliek vieglāk drusku.

Bail nomirt,aizmigt un nepamosties. Cita stresa it kā nav,lai gan kuram dzīve bez stresiņa.

Es baidos,ka ja ari tie orgāni uz šodienu ir veseli,tāda sirdsdarbība taču ietekmēun var novest pie problēmam.Tāpat spiediena lēkme?

Ai,nu nezinu, pilnīgi raudāt gribas,bail,ka nesaprotu,kas notiek,bail,ka šonakt atkal neatkārtojas.Un no kā tā sirds tik ilgi var sāpēt? Tiešām no panikas tikai?

Albina

Kādus B vitamīnus padzer. Uz nakti var provēt Relaxor ( ar passion flower, labi nomierina).

Charly

Magnijs + b6 - gan sirdij, gan nerviem.

mango

Man pie VD tieši bija tādi simptomi. Sirds dauzijās un bija bail nomirt. Kad bij jāiet gulēt,sākās visstrakākais. Kā jau te minēja,padzer magneb6.

Paaugstināts FT4 arī ir iemesls. Bija identiska situācija, naktīs likās ka sirds apstāsies. Dzeru Thyrozol un nekādu sliktu sajūtu vairs. Tad nokāpj FT4, nedzeru Thyrozolu dažus mēnešus, atkal pakāpjas FT4, atkal sirds klapējas, rokas trīc, iedzeram atkal ripas, un dzīve izdevusies. Jāprasa vien ārstam recepti.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18360413
Lasīt vairāk