Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai jūsu vīri arī ir neglīti?

citazane

Ar neglītu vīru ir stabilāka ģimenes dzīve un laimīgākas attiecības.

apollo.tvnet.lv/zinas/petnieki-lai-laulibas-neizjuktu-jaizvelas-negliti-viriesi/806918

renjchiks

ak tad tā nav tikai paruna - vīrietim jābūt nedaudz glītākam kā mērkaķim

pie dupša mazi ratiņi un sirdī mūžīgs pavasaris

BlackCat

Nop. Mans ir glīts (mans subjektīvais viedoklis).

Trīne

Pati to šļuru sacpi? Tagad reklamējies?

Foršs komplekts ideālām attiecībām: neglīts vīrietis un mazvērtības kompleksu nomākta sieviete. Un viņi rada bērnus.

astuti

Un viņi rada bērnus.
Nu kā, nu bērni mantos mātes glītumu un tēva bezkompleksus.

Gygy

Manējais ir normāls vīrietis! Tā jocīgi šķiet spriest par vīrieša glītumu Vienai patīk nolaizīts bučmūlīts, citai bārdains meža vecis. Galvenais, lai būtu patīkami uzturēties šī cilvēka kompānijā

PumpkinOfThedas

Galvenais, lai pasai patik, parejo viedoklis ir gauzam lieks. Man, piemeram, patik apaligums (ne tads, ka paiet nevar, bet ta nedaudz, lai erti gulet, jo pati esmu resna sieviete un esmu gulejusi blakus loti tievam virietim, godi sakot, nebija erti ne mirkli). Ja tikai prot sevi nest, prot apgerbties ta, lai izskatas pec cilveka, nevis klauna, tad apaligums tiri labi man iet pie sirds. Neko tur nevaru izmainit. Citiem atkal nepatik. Un ta ir vinu darisana. Domaju, ka labakais variants ir tiesam tad, ja pasai liekas skaists, bet citam damam nepatik nemaz.

Tulip

Smieklīgs raksts. Kāpēc gan normālai sievietei būtu jāizvēlas vīrietis, kas ir nesmuks un, kas pašai nepatīk.

Mēs taču neēdam to, kas negaršo un nepērkam to, kas nepatīk- runājot par sievišķīgām lietām.

zumza

citazane
Nā, neglīts ir tikai tavs.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Seasons

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18360419
Lasīt vairāk