Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kosmētika pusaudzēm

AAfrika

AAfrika

Interesē kosmētiskie līdzekļi, ko lieto Jūsu pusaudzes. Sākot ar mutes skalošanu rīta rasā beidzot ar lūpu krāsu.

Manai 9-gadniecei sāk parādīties pumpas uz deguna un zoda. No rīta un vakarā notīra ar Stridex . Uz pumpiņas uzklāj Sebamed krēmu ar tonīti

Vakarā nomazgā seju ar Babe želeju

Higiēniskā lūpu krāsa tiek lietota, interesē acu ēnas un skropstu tuša (cik saprotu, pusaudzēm (vecākām) piemērotākas ir brūnās).

Dezodorants pagaidām nav aktuāls.

Kāpostgalva

manējai drīz būs 13, bet nu kosmētiku lieto minimāli. tumši mati, tumšas, smukas acis, ne pati redz tam vajadzību, es arī nē. lieto tās pašas MADARAS sejas putas, kuras es. toniku - skatos sastāvu, kurš tāds maigāks, bet ir dažādi bijuši. tā kā intensīvi sporto un ir jau pusaudžu gadi, tad dezodorants ir obligāts. skatamies kopā - es sastāvu, viņa - smaržu.

no dekoratīvās prakstiski nekas. ir lērums eos utml. lūpu balzāmu, spīdumu utml. acis varbūt uz klases vakaru uzkrāso vai popielu. matus arī nekrāso, un par to es tikai varu priecāties. daža klasesbiedrene jau ir pamatīgi sabojājusi savus matus - plāni un sausi.

par tušu - gan jau izklausīšos kā vecmāmiņa, bet pati atceros, ka pusaudžu gados uz vakaru skropstām klāju rīcineļļu. auga tumšas, biezas. nekādu tušu nevajadzēja.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Chamois

Stridex ir ļoti labs, bet tomēr man izskatās, ka vairāk piemērots pieaugušo aknei, jo tā ir nopietna salicskābes koncentrācija. bērnam labāk tējas koka eļļu uz pumpām vai cinka ziedi.

dundurs7777

Es varbūt tagad šplausu kāpostos ,jo pašai meita aug ,bet par kādu tušu un acu ēnām var iet runa 9 g vecumā?? Un godīgi ,nemaz tā neesmu redzējusi ,ka šāda vecuma meitenes krāsotu acis. Tie taču vēl pavisam mazi bērni ,ar savu dabīgo skaistumu.

Papildināts 11.10.2017 08:44:

Ja tiešām ir tik liela nepieciešamība lietot dekoratīvo kosmētiku ,tad es skatītos dabīgo kosmētikas ražotāju virzienā. Šķiet ,ka dr Haucham bija skropstu tušas ,bet noteikti ir vēl daudziem citiem.

AAfrika

dundurs7777
Jautāju vairāk par sejas kopšanas līdzekļiem.

Par dekoratīvo kosmētiku- nu skatās gan tai virsū un arī izklaidējas ar manējo. Negribu ļaut aiztikt savu kosmētiku, lai spēlējas ar savu (bet tāda jāiegādājas). Protams, ka nekrāsojas, bet sāka iet modeļu skolā (ļoti labi ietekmē pašapziņu- to gan pamanīju) un tur viņām māca kas kā jākrāso fotosesijām. Par zīmoliem gan neko nesaka.

Papildināts 11.10.2017 08:51:

Nu un aicinu dalīties peiredzē ne tikai 9-gadnieču mammām, bet arī 10 un 11 un 12 u.t.t.

dundurs7777

AAfrika

Varbūt jums abām ir vērts aizstaigat pie kāda laba dermatologa? Jo 9 g, tur vēl ir bērna maigā adina un pusaudžu vai pieaugušajiem domāta kosmētika var arī nederēt. Var būt par agresīvu. Ārsts var labāk izvērtēt ,kas der tik jaunai meitenei.

Es atvainojos ,domāju ,ka acis tiek krāsotas ikdienā uz skolu Eksperimenti ,tas jau savādāk.Bet arī eksperimentiem es savu tušu lietot neļautu. Pirktu pašai savu .

meita regulāri apmeklē manu kosmetoloģi Lipexā- tīra ar ultraskaņu, liek maskas.

Mājās mazgā ar Cor ziepēm, liek māla maskas, tas , ja par attīrīšanu. Esmu kategoriski pret Drogu un & tipa pusaudžu sērijām

Kopjošā- šādas tādas mitrinošas maskas, šad tad pēc pirts eļļas uz sejas.

Jā, un lieto vieglu dekoratīvo, un krāso matus ( tipa tur ombrē vai kas nu vēl) jo ne man ne viņai neliekas, ka to darīt ir neglīto sieviešu vienīgā iespēja un sievietes lielākā rota ir tikums un dabīgais skaistums .

13 gadi.

AAfrika

lutekle
Kur pērc tās Cor ziepes? Rezultāts ir cenas vērts?

Kādu zīmolu maskas?

Manējās princeses arī matus krāso ar tonējošām krāsām (rozā, violētām, zilām). Kad tad vēl? Nokrāsot ar superspēcīgu krāsu un sabojāt matus- to jau laikam var izdarīt tikai tad, ja mammīte neko neļauj un neizskaidro un nepalīdz izdarīt to pareizi.

Lecamaukla

Manai 9 gadniecei arī pumpas sametušās, uz pieres. Tīra ar micelāro ūdeni, smērē Sudocream, lasīju, ka tas kopā ar tējaskoku esot labs, vai arī cinka ziede sajaukta ar tējaskoku. Pamēģināšu.

Papildināts 11.10.2017 13:51:

Manējās klasesbiedrene (tātad 9 gadi) balina matus! Man tas šķiet pilnīgs pī. Mamma jauns skuķis, pēc skata ap 25 knapi.

AAfrika
Ziepes ir ļoooti labas, un tas , ka padārgas nav tik ļauni, jo nemazgā jau katru dienu un iziet minimāli. Sūtu internetā.

Maskas speciāli meitai pērku Lērbolario ( sev man vins nepatīk), un tad no kopistiskajām- REN, šo krievu firmu ( baigi patīk daudzi produkti, un cena normāla), kaut ko uzgatavoju pati.

Kāpostgalva
Lecamaukla
A par matu krāsošanu, nu 9 gados manējā gluži vēl nebalināja, bet laikam pēc 10. Un ? Tas notiek ar labiem produktiem, labā salonā, tieši tāpēc , ka mati ir agresīvi apstrādāti viņa saprot, ka ir papildus jābaro, jārūpējas, jāapgriež regulāri. Nekā samocīta. Bet sausi, plāni un vispaŗ tizli mati ir arī tām, kas krašu pat rokā nav turējušas. nevajag pieļaut , ka skuķis uz savu galvu pa lēto ar tādām pašām gudriniecēm kaut ko samuļļā, i viss. Un pat , ja samuļļājis- vest pie sava speciālista atkopties .

Papildināts 11.10.2017 17:39:

Tumšmatēm jau vienkāršāk- tomēr i mati izteiksmīgāki, i skropstas nekrāsotas un uzacis. To es no savas pieredzes, ka tiešām nebija vajadzības neko īpaši tonēt pusaudža vecumā - līdz blondiem bija kā Marsam, a tumšākus nevajadzēja. A kad cilvēkam ir starp gaišiem un latviskiem, tad uz vienu vai otru pusi akcentēt gribas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362079
Lasīt vairāk