Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Garīgā higiēna

Vasara un saule

Vasara un saule

Tagad ir moderni runāt par "garīgās higiēnas" ievērošanu. Kas tas īsti ir? Ko no tā var pielietot ikdienā?

Reiz kāda uzņēmumu psiholoģe atļāvās mazliet, mazliet atklāt savas darba bažas, bet uzreiz atvainojās, kolēģi neesot nekādas miskastes, kur izmest negatīvās emocijas. Parunājam par garīgo higiēnu?

Pirmkārt, neuzskatīt sevi par miskasti.

Ikdienā ļoti labi strādā grāmata vs sociālie tīkli. Pēc stundas pie grāmatas jutīsies pilnīgi savādāk (daudz labāk un dzīvāk), nekā pēc stundas FB. Tas ir tikai viens mazs puzles gabaliņš, protams. Viena no detaļām, kas veido tavu dzīvi.

gurkjiits

.. vēl *tīrāk* nebūt FB

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

matrix

Bet būt Cālī

SIA "Zelta Slota" palīdzēs justies ērti un bezrūpīgi - mājas rūpes uzveliet mums!
Bellapierre dabīgā kosmētika, Ecover, L'Arbre Vert ekoloģiskie mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi.

gurkjiits

.. pasties pa kreisi no teksta to var salīdzināt ar FB !?

vai ieej manā galerijā - gifs

matrix

Nu ok. Katram savs. Es redzu to, kas mani interesē, šeit es vairāk lasu un tas, ko es redzu nākam no cilvēkiem... Cālis ir baisa vieta!

SIA "Zelta Slota" palīdzēs justies ērti un bezrūpīgi - mājas rūpes uzveliet mums!
Bellapierre dabīgā kosmētika, Ecover, L'Arbre Vert ekoloģiskie mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi.

gurkjiits

matrix
... baisa ???

garmate

Par tāda veida higiēnu redzu tikai cālī runājam. Dzīvē neesmu dzirdējusi ne reizi. Kas tā vispār tāda ir?

Smejiet savus gaišus smieklus,

Dejojiet uz virves, dejojiet uz virves!

Gan jau kāds jūs redzēs, gan jau kāds jūs dzirdēs.

Lalala, lalala, laalalalalala...

MoMental_

Izlasīju- galīgā hiēna. Domāju,ka nu tik būs baiss stāsts par baisi sievieti. Ko šī izdarījusi.

Un re...izrādād izlasīju,ko gribēju izlasīt.

Juura

Nedomāju, ka tagad ir diži moderni runāt par garīgo higiēnu (diemžēl).

Bet uz Kas tas īsti ir? Ko no tā var pielietot ikdienā? izsmeļoši atbild šis raksts. Krieviski, gan.

ГИГИЕНА СОЗНАНИЯ, Психология – Гештальт Клуб

Let's have a little fun today
Let's give a little love away

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362135
Lasīt vairāk