Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kafijas automāts

Nezinja

Sveikas! Man tāda klusa ideja ieviest kafijas automātu - bet automātisko, kas maļ pupiņas, var izvēlēties dzērienu, var pienu lietot utml. Es kā neprofesionālis šajā jomā nesaprotu - kam jāpievērš uzmanība.

Varbūt ir idejas, ieteikumi, pieredze?

Mājās parastais filtru aparāts - nu reāli netiek lietots ikdienā.

~cranberry~

Es ar ilgi...nu ļoti ilgi briedu kafijas aparātam. Sākumā iepirkām kapsulnieku, jo dzērām maz kafiju, bet ar to arī sākām dzert vairāk un ja vēl ciemiņi atnāk, tad vispār sanāk dārgi. Tad nu briedu briedu un nopirkām šo, jā nav lēts, bet ērti var uztaisīt gan kapučīno, gan latte un kafija garda. Nu tikai jārēķinās ar tīrīšanu gan. Izmeklējos visādu info un sapratu, ka ar to tvaika trubiņu piena putošanai negribu.

patiesība

Nu tikai jārēķinās ar tīrīšanu gan.
Skalošanas un tīrīšana notiek, nospiežot vienu pogu. Man ar iespēju noņemt piena putošanas sprauslu.

Uzmanību jāpievērš 1. piena putu kvalitātei, lai ir vieglas un gaisīgas putas; 2. kafijas izvēles veidiem uz displeja. 3. lai vienkārša tīrīšana. Tikai rēķinies, ka filtri jamaina diezgan bieži, kaut arī pērku kvalitatīvu ūdeni, arī tīrīšanas oriģinālie līdzekļi padārgi.

~cranberry~

Skalošanas un tīrīšana notiek, nospiežot vienu pogu.
Nu nezinu gan kā citiem automātiem, manam tomēr ik pa laikam iekšas jāizņem un jāizmazgā. Ar to podziņskalošanu vien nepietiek 100%

Papildināts 12.10.2017 14:35:

arī tīrīšanas oriģinālie līdzekļi padārgi.
Aha, ir gan...

~cranberry~
Es vakar tieši pētīju šo. Bet tā kā pieredzes nav, tad galīga 0 - kam jāpievērš uzmanība

arī tīrīšanas oriģinālie līdzekļi padārgi - variet par šo? Cik bieži jātīra un cik tad apmēram tas izmaksā?

Un piem.piens - kā tas tiek pievienots?

Papildināts 12.10.2017 15:31:

patiesība
Kāds Tev aparāts? Ūdens tad krāna parastais neder?

~cranberry~

Nezinja
Atkaļķojamās tabletes šīs, tīrīšanas tabletes šīs. Jātīra tad kad automāts prasa, Atkaļķošanas biežums atkarīgs no ūdens mīkstuma un vai ir papildus filtrs ūdenstraukā, tur tad uzstādījumos uzrāda ūdens cietību(ir līdzi tests 1 strēmelīte) un vai ir uzstādīts papildus filtrs. Viss atkarīgs no kafijas dzeršanas daudzuma.
Kafija sanāk garšīga, tikai jāatrod tīkamākās kafijas pupiņas.

piens - kā tas tiek pievienots?
To trubiņu vienkārši iemērc piena pakā, pudelē, glāzē, ko nu katrs lieto un aparāts pats izsūc tik pienu, cik viņam vajag konkrētajam džerienam.

Xara

Lūdzu vēl kādu modeli iesakiet!(ar piena trubiņu), lietošanas daudzums un biežums-cik nu 2 pieaugušie var izdzert

Saulpurene

tīrīšanas oriģinālie līdzekļi padārgi
Atkaļķojam ar šo.

Attaukošanas tabletes var nopirkt ebajā- daudz un lēti.

Aparāts mums 3100.sērijas Philips Saeco.

Esam ļoti apmierināti.

/Trollius europaeus/ Tautā saukta: cāļagalva, sviestapika. Latvijā sastopama visā teritorijā. Aug mitrās pļavās, upju krastos. Indīga.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362161
Lasīt vairāk