Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

nedienas ar frizieriem...

selestine

Man muzigi ir problemas ar frzieriem,nekad nesapropt,ko velos.Sodien aizgaju apgriezt,saku,ka velos tiesi tapat ka man ir tagad(kare),tik isakus.Galu gala nogriez man sazin kadas sausmas uz galavs gandriz zengalvinu,a kautkadam pakapem.

Man bija visi viena garuma,bet slips kare,tagbad ir sazin kas,arpuse mati lidz pusgalvai un izksatas ta ka suna ausis.

Es matus vnm uztveri tragiski,man vini plani un taisni un vieniga normala frizura bija kare,a atagd ko ar sitadu murgu darit nezinu.

Un kronis visam,kad grieza ar masiniti pukas uz kakla,aizkera un iegrieza dzimuzzimite.Tagad par to ari esmu satraukusies.

Rezultatam bija jabut ,sanaca tadi ka blakus tiem blondiem.

Laikam tāda karma Man tas pats. Pēdējos 20 gados man ir bijušas tikai dažas labas frizieres, kas visu saprata no pusvārda. Likumsakarīgi, ka visas emigrējušas... Pēdējais hīts bija septembrī - lai nebūtu nesaprašanās, parādīju bildi, friziere it kā visu saprata. Pakāpenisks karē. Bet nu rezultātā...galvas virspusē ļoti izteikta pakāpe un taisni gali, uz to modi kā dažiem šlāgerdziedoņiem

Sunmoon
murgs kautkads....vienu laiku gaju uz macibu frizetavu,jagaida gan tur ilgi 4 stundas vismaz,bet nu cepuri nost,cik esmui gajusi,nogriezt tiesi ta ka velos.Ja gribu puscentimetru,tad ta ari bus.

Pie tam sita vel iegaza matos kautakdu sampunu attiroso vai kadu,kas man nonema visu zilo pigmentu.Bet es speciali krasoju ar zili-melni krasu,lai butu spidigi.

Visu vakaru lamajos,tad raudu,atkla lamajos.

Nesaprotu ka lai es tos savus matus kas palikusi,savacu.Jo nekadas lokas nekas man neturas,pilnigi gludi.

queque

Selestine, atsūti dm, varbūt izdomāsim, kā glābt.

dundurs7777

selestine

Jūtu tev līdz . Tiešām kaut kādā stulba tev friziere gadījās. Tagad neko ,jāgaida ,kamēr ataugs. Lamaties un raudāt nav vērts. Ko es darītu .Mēģinātu kaut kā pierast un atrast kaut ko pozitīvu tajā frizūrā. Jo pat briesmīgāko frizūru kaut kā var ,,iznest.,Matu līdzekļi , sprādzes,varbūt pat cits griezums.Un vēl ķerties klāt pie kādiem matu augšanas stimulēšanas vitamīniem ,maskām ,kas veicina augšanu utt.

Man pašai ir gadījies iziet no friziera ar katastrofu uz galvas . Jā ,nepatīk ,bet es vienmēr kaut kā mēģināju to uztvert mierīgi .Jo tie ir mati,viņi ataugs.

Ierakstos klubiņā. Kādreiz griezu pie viena ļoooti laba friziera, bet viņš mani pameta: sāka strādāt tik biezā salonā, ko nespēju pacelt. Pēc viņa vairs nespēju samierināties ar citiem meistariem.

Modra

Tās blakus bildes suņu ausis citā frizētavā jānogriež nost, sanāks īss griezums, ko vajadzēs pārdzīvot pāris mēnešus.

Vajag frizierim bildi rādīt, ja nesaprot. No otras puses, taisni un plāni manti nestāvēs kā tajā lejas bildē. Tur iekš tiem matiem ir veidojamie līdzekļi, tas skaidri redzams, vai arī biezāki un smagāki mati paši par sevi.

Vaimandienin

Sarmozo
Pareklamesi frizieri,ludzu?

Vaimandienin
Bērsi man sāli brūcēs?

Andris Kačanovskis

Modra
Es nezinu,bet uz maniem matiem loti labi izskaats kare,man jau vairakus gadus tadi ir visu laiku.Ja ir jafeno ar suku javeido,galus uz ieksu liecu ar taisnotaju,vini gan velak aiziet atkal atpakal uz arpusi ,bet visa visuma ir man gandriz ka taja apakseja bilde,tikai isaki.

Sorit pamodos,mati ir noguleti un vairs tik traki neizskatas tas suna ausis laikam bija no ta,ka ieveidoja man vinus ta.

Velak izmazgasu pati pa savam un mos nebus tik traki.

Tagad vairak uztrauc kas ar to dzimumzimi,ko vina man aizkera.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362207
Lasīt vairāk