Vīrs- tirāns

Maija668

Slēdza Maija668: "Velos slegt".

Vēlos dzirdēt viedokli no malas, jo nezinu, kā rīkoties labāk.

Situācija tāda- man ir vīrs, trīs gadus vecs dēls un ar vīru kredītā paņemts dzìvoklis. Taču vīrs man ir vājprātìgs. Viņš ir kā tāds enerģijas vampīrs. Bieži psiho par visu ko, paceļ balsi, komandē mani un bērnu. Izdomājis savas audzināšanas metodes un manu viedokli bieži vien neņem vērā.Piemēram, viņa brālim ir problēmas ar alkoholu, laiku atpakaļ šis izdomāja, ka brālim jāpadzīvo pie mums. Un neskatoties uz manu pretošanos, ņēma un 29 gadus veco brāli atveda uz mūsu vienistabas dzīvokli. Es sapsihojos un, protams, brālis pats aizgāja. Bet nu man nelikās mormāli dzīvot ar mazu bērnu un man gandrīz svešu vīrieti vienā dzīvoklī, jo es sēdēju vēl mājās, bet vìrs gāja uz darbu tak.Viņš necienīgi izturas pret manu ģimeni- pēdējais strìds bija ar manu māti, kuras laikā viņš manai mammai iekoda.

Pēc šī kašķa vēl atnāca draudīgas sms no vìramātes, ka man ar savu māti ( vispār nesaprotu kādā rakā?) esot pie ārsta jāiet. Bet koda tak vīrs! Vājprāts.

Arī sekss man ar vīru ir apnicis. Godìgi, pēc visa šitā, pazudusi kaisle, jūtas un neko negribu. No viņa seko pārmetumi tik manā virzienā. Mani kopā tur bērns un dzīvoklis kredìtā. Bērnam vajag tēti, viņš pārdzīvo, ja viņa nav. Un vēl pat nezinu, kas mani notur ar viņu- iespējams, bailes. Viņš visādi citādi ir labs tēvs, bet ar šausmìgu raksturu. Principā jau arī neslikts vìrs, naudu pelna, rūpējas, bet tā viņa uzvedìba un psihopātisms mani dzen izmisumā.

Viņš grib otru bērnu. Bet es vairs vispār nezinu, ko es gribu.

Esmu tādas dillemas priekšā- saglabāt ģimeni, bērna dēļ paciest šitos psihus, varbùt aizsùtìt viņu pie psihologa vai psihiatra. Vai šķirties un nemocìt sevi un nu jau visu savu ģimeni, tai skaitā bērnu. Vai varbūt tieši šķiršanās bērnu traumē vairāk?

Undomiel

Bet es vairs vispār nezinu, ko es gribu.
Nu pagaidi, lai viņš iekož tev. Varbūt tad asinsrite uz smadzenēm atjaunosies un prāts apskaidrosies...

Talkas desa

Virs iekoda sievasmātei....pat desām ir jābūt kādiem ierobežojumiem . Šitā ir suņu desa

kurpites_

šķirties un nemocìt sevi un nu jau visu savu ģimeni, tai skaitā bērnu.

Brīnumi notiek, ja tiem tic.

Maija668
Jums pashai pie psihiatra vajag "aizsuutiities".... un steidzami. Juusu maatei - jaapaarbaudaas uz trakumseergu

Shkirties nedriikst, jo vienistabnieks tak krediitaa. Juus to noraadiijusi kaa taadu gimenes locekli pirmajaa teikumaa.

Sixpārnis

Te nudien vajadzīga psihiatra konsultācija. Autorei, ne vīram.

Ak,nee. ...shii nav desa, bet gan latvieshu "Kreeslas" versija!!!!!! Viirs- tak vampiirs! !!

Maija668
Kādas audzināšanas metodes viņš ir izdomājis? Tu tagad strādā vai sēdi mājās ar bērnu? Un par ko bija strīds ar tavu mammu?

Tagad jau mums ir trīsistabu dzīvoklis. Toreiz vēl īrējām.

Bet ne par to ir runa.

Viņš, piem, uzskata, ka ar bērnu nevar par daudz auklēties, jāaudzina stingrāk,.nekā es. Es bērnam velku biezo jaku..viņš velk nost un velk plăno. Nu tādas ikdienas situācijas.

Tagad jau strādāju un labā vietā, bet bērns bieži slimo, tapēc uztraucos, kā būtu vienai ar mazo, jo negribas tik daudz ņemt slimības lapas.

Strīds ar mammu bija par mazo- vìrs deva dzert, aplēja ar ūdeni, mamma parāva malā, lai nomainītu džemperi. Viņš sāka kliegt, ka viņa pai neaiztiek bērnu un ka lai nejaucas, mamma nelaida viņu vaļā un viņš iekoda.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18362227
Lasīt vairāk