Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

AMT pannas

aiviekste

aiviekste

Vakar gandrīz netīšām un spontāni gemosā nopirku AMT pannu. Pirmās kotletes un olas saceptas, likās superīga, bet kādam varbūt ir atsauksmes par to lietošanu ilgtermiņā?

Sieviete, mamma, darbiniece. 
Saimniece Egitas Virtuvē.

Vai uz pannas rakstīts The world best pan vai kaut kā tamlīdzīgi un pie pannas ir šiltīte Vācijas karoga krāsās? Ja tā ir tā, tad no savas pietedzes varu teikt, ka tas ir labākais, ko esmu pirkusi no pannām pēdējo 10 gadu laikā. Man šī panna nokalpoja >3 gadus (lietota tika katru dienu), tas man ir labs rādītājs. Labāka par pannu ar titāna pārklājumu, kuru pirku gandrīz par simts latiem un kura pēc pusotra gada sāka vilkt klāt.

aiviekste

Jā, tā pati! Oo tad jau es par 30eur būšu labi netīšām iepirkusies

Ir laba. Es arī nesen iepriekšējo izmetu ārā un nopirku par 30+ EUR Gemosā tieši tādu pašu vietā.

aiviekste

Rokturis toč cepeškrāsni pārcieš, bija rakstīts, ka tur līdz +240C, bet tiešām arī tur?

Neesmu likusi cepeškrāsnī, nezinu.

Kas par pannu? Varbut man ari vajag?

aiviekste

Grifindore!
Tad vajag vai nē? Citādāk sanāk kā man - pannu mānija. 8gb mājās jau bija, paslīdēja roka uz devīto tikai tāpēc, ka esošā 28cm jau iet 3.5 gadus un sagribējās kaut ko jaunu

aiviekste
Nu laikam jau vajag. Man divas ir, bet tas galigi vecas un rauj klat

aiviekste

Šitās http://gemoss.lv/katalogs/preces-un-iekartas-bariem-un-restoraniem/virtuves-piederumi/pannas/brand/m-amt.html

Salīdzinoši lētas, bet pirmie kotlešu, olu un kartupeļu testi bija ļoti apmierinoši.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362229
Lasīt vairāk