Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

cik bieži balināt šķipsnas

dita76

Friziere teica,ka aptuveni pēc 4 mēnešiem var atkārtot. man pagājuši 2 ar pusi mēnesi, bet jau kaut kas nepatīk. Laikam tas, ka pie saknēm ir arī sirmie redzami.

AAfrika

Man teica, ka ik pa 3 mēnešiem. Citi nākot jau pēc 2, bet viņa uzskata, ka tas pa biežu. Nu un jāskatās individuāli- kā kuram aug tie mati.

Modra

Es neizvēlētos tādu krāsojumu, kuru pēc tam laicīgi nevar atjaunot sirmu matu dēļ. Krāsotu vienā tonī, kaut vai tajā pašā blondā, bet piekrāsotu katru mēnesi tikai saknes.

Muumamma

Sirmo matu jautājums man arī sāpīgs bijis, tāpat blondās šķipsnas- sev tās ieviesu ar mērķi padarīt cirtas gaiškas un sirmās saknes- nemanāmākas. Ko lai dara ar mums sirmaām- lai arī jumtiņu klāj sniegs, krāsniņā uguns kuras Mans jumts apsnidzis jau ļoti agri, pateicoties gēniem no papus puses. Gudri frizieri man saka- vai tad tas ir tas sliktākais, kas var būt- sirmi mati.. jāpiekrīt vien ir, tikai mazais kompleksukāpuriņš grauž katru reizi, kā spogulī skatos. Nekas. Go blonde or go home- gan jau ar laiku beigsies šķipsnošana un tonis būs vienmērīgs. Vismaz tā sevi motivēju izturēt tādu ne šis- netas etapu. Ā. Ja kas, tikko nesen 1.reizi izšķipsnoju matus- tad tagad laikam jāgaida vël kādi pāris mēneši

dita76
balinu saknes reizi mēnesī. Man dikti traucē kā izskatās ataugušas saknes.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362415
Lasīt vairāk