Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

http://satori.lv/article/esari

Lēdija

Lēdija

Izlasīju un nevaru neizteikties, bet godīgi atzīstos, ka atklāti ar savu vārdu šobrīd neesmu gatava to darīt. Lai mani nenozākā kā Lidsiju Loenu ar tekstu, ka, ja man tā nebija, tātad autorei arī visticamāk nebija.

Uzskatu, ka autore vai nu vismaz pusi savu stāstiņu ir sacerējusi vai arī viņai riktīgi, riktīgi neveicas. Es arī esmu jaunībā stopējusi auto, gājusi miņukos uz klubu un atgriezusies viena pēc pusnakts, braukusi uz Indiju, iemigusi sabiedriskajā, kontaktējusi ar neķītru večuku utt., BET manā ceļā gadījušies sakarīgi vīrieši. Ar varu nav bučojuši, biksītēs nav līduši un sievas veco apakšveļu nav lūguši uzvilkt. Nesaku, ka tā nevarēja notikt, bet vai tiešām tādā koncentrācijā?

Vislielākās šaubas par stāstiņa neizdomājumu man radās pie stāsta par indiešu jauniešiem. Es esmu piedzīvojusi interesi (saprotamu interesi, jo biju gara, balta, blonda starp daudziem maziem un tumšiem cilvēkiem) no indiešu puses, bet ar lielu cieņu un respektu pret balto cilvēku (sievieti). (Visticamāk tāpat kā autore) esmu dzirdējusi šausmīgos stāstus par grupveida izvarošanām Indijā, tomēr uzskatu, ka tie ir briesmīgi izņēmumi. Indijā ir gandrīz miljards iedzīvotāju. Pieļauju, ka parēķinot proporcionāli, Eiropā grupveida izvarošanas gadījumu sanāktu vairāk.

Kāda jūsu pieredze!? Vai tiešām atrodoties it kā ne tur, uzvelkot it kā ne to un darot it kā ne to, piedzīvojat seksuālu vardarbību uz katra soļa!?

Papildināts 17.10.2017 13:23:

Tajā rakstā kaut kā gribot negribot nolasās, ka ik uz soļa sastopami vīrieši - lopi. Tas ir tas, kam nepiekrītu un kāpēc vispār man niez nagi izteikties. Jā, ir lopi, bet tikpat daudz, cik sievietes - lopi. Vai tad ne tā !?

lakrica

Tajā rakstā kaut kā gribot negribot nolasās

Hmm, man nenolasījās, ka ik uz soļa sastopami vīrieši - lopi.

Tādi mēdz būt, jā. Arī manā dzīvē bijušas dažas nepatīkamas epizodes. tas gan nav licis domāt, ka pati biju vainīga vai nemitīgi jāuzmanās no potenciāliem izvarotājiem, jo, manuprāt, vairums tomēr tādi nav.

Vavaa

Es idejiski piekrītu tam, ko raksta autore saka - ka nav sieviete vien vainojama, ja piedzīvo seksuālu varmācību. Bet tas, ka pašai autorei tās seksuālās uzmākšanās ķibeles tik daudz, arī man iekrita acīs. Vai nu nežēlīgi skaista, vai vnk personība, kas piesaista nepatikšanas. Jo man reizēm ir aizdoma, ka vnk ir cilvēki, kam visi garāmgājēji spļaus virsū, jo jūt, ka var. Tas ir kkas visai netverams.

pelēkais nezvērs

Nu, vīrieši vienkārši tādi ir, ko tur daudz.

Ar to arī ir viss rakstā pateikts.
Ar to sieviete var rēķināties.. vai arī nerēķināties..

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

Imuno

Es arī izlasīju, un jāsaka, ka vai nu tur lielākā daļa no epizodēm ir izdomātas jeb smagi piepušķotas, jeb viņa tiešām uzvedas un ģērbjas tā, ka pati vien dod attiecīgus signālus, jo normāli ar vienu cilvēku tik daudz dīvainas epizodes nenotiek! Nu kaut kā neesmu novērojusi, ka tiklīdz iestājas krēsla tā visi vīrieši svešām sievietēm bāž rokas krūšturos, apakšbiksēs, liek čamdīt locekļus, slāna dibenus un spiež bučoties. Tas par to 80g opi vispār!

Un cita starpā, jā- nevajag kāpt svešās mašīnās un iet pie sveša opja uz dzīvokli! Es uzreiz atceros to stāstu no Krievijas, kur pensionāre ievilināja savā dzīvoklī 2 jaunas meitenes (palūdza uznest iepirkuma maisiņus) un atdeva viņas savam psihopātiskajam dēlām, kas tās meitenes varoja un spīdzināja dienām ilgi un, kad viena no viņām bija beigta, lika otrai vannā sadalīt līķi, lai nemanot var iznest no dzīvokļa. To otru meiteni beigās izglāba nejaušu sakritību dēļ, jo kaimiņi sūdzējās par neizturami skaļo mūziku dzīvoklī (lai slāpētu meiteņu kliedzienus). Tāpēc nē, nevajag iet arī omēm un opjiem līdzi uz svešiem dzīvokļiem!

Laine

Lēdija
Tajā rakstā kaut kā gribot negribot nolasās, ka ik uz soļa sastopami vīrieši - lopi. Tas ir tas, kam nepiekrītu un kāpēc vispār man niez nagi izteikties. Jā, ir lopi, bet tikpat daudz, cik sievietes - lopi. Vai tad ne tā !?

Hmmmm. Vēstures gaitā sievietes izvarojušas vīriešus tieši tikpat bieži cik vīrieši izvarojuši sievietes?

SarkanroceDzeina

Piekrītu raksta autorei.

Pieļauju, ka daudzas agrā jaunībā līdzīgas epizodes veiksmīgi izslēgušas no atmiņas vai jaunības vieglprātībā nav uzskatījušas par neko "tādu".

Modra

Hārvija Vainstīna

tfu bļin, visur sastopos ar Vanšteinu.

Nu nezinu, man tas raksts liek domāt, ka pati autore periodiski iekuļas man tomēr liekas, ka saprātīgi domājoša sieviete negulēs tur, kur apkārt vazājas sveši piedzērušies veči, neies ciemos pie nepazīstamiem kungiem, un tāpat arī neleks mašīnā pie sveša onkuļa. Tāpēc mēs jau mācām savas meitas, stāstam par mašīnām, dzīvokļiem, večiem, kas var ievilināt ar koņčām, limonādēm, multenēm. Nekas jau arī nemainās, kad meitene pieaug, tie pāsi drošības pasākumi paliek. Protams, autorei gribas skriet ar svārkiem, kas 5 pirksti zemāki par p...u, bet tomēr svarīgāk ir padomāt par savu drošību, labsajūtu un nākotni.

Protams seksuālā agresija nav attaisnojama. Bet labāk pašai parūpēties par to savlaicīgi..nevis tapt izvarotai kaut kur. kad izvaros, tad jau sievietei būs vienalga ir vai nav attaisnojama seksuālā agresija.

Undomiel

Es teiktu, ka Holivuda no pašiem pirmsākumiem ir bijusi koncentrēta vide, kur īpaši plauka prostitūcija un arī pedofilija. Pirms kara un arī pēc tam kino tika pamatīgi glorificēts un visām meitenēm bija viens sapnis - filmēties. Skaidrs, ka tam visam bija otra puse, tikai par to klusēja.Lai gan šis tas ik pa laikam izskanēja, kaut vai par uzmākšanos Garlendai (kura spēlēja Doroteju "Oza zemes burvī" vai palasot "Krusttēvu", bija sīka epizode par kino aizkulisēm. Vai tās pašas Merilinas Monro karjera. Bet tāpat domāju, ka padomju kino vai Indijas Bolivuda bija un ir tāda pati vide.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362447
Lasīt vairāk