Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kas ir brīvība attiecībās?

Iceland

Kas ir brīvība attiecībās? Kur sākas vienaldzība? Kā ar egoismu? Kur ir tā robeža. Kad vēlamies zināt, ko un ar ko dara mūsu partneris, vai tas ir egoistiski? Jo motivācia jau it kā ir savtīga. Ļoti vēlos padiskutēt.

gurkjiits

.. kad es : .. drīkst jums piedāvāt !

viņa : .. brīvs !

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Namiria

Šis ir slideni. Man jau liekās, ka neviens nevienam tā īsti nepieder. Cilvēkam attiecībās nebūtu jājautā atļauja, vai var kaut ko darīt. Protams, arī slēpt nevajag. Un galu galā - attiecību sākumā būtu ļoti labi izrunāt un izlemt, kas katram ir pieņemams un nonākt pie kopsaucēja, lai nākotnē visu laiku nav jādiskutē par to, kas ir ok un kas nav.

Vēl... ja mēs runājam par nopietnām attiecībām, kur cilvēki ir iemīlējušies un vēlas veidot ģimeni, tad ideālā gadījumā viņi būs kopā daudzas desmitgades. Nedrīkt pieļaut, ka visu laiku otrs vēlas patērēt visu tavu brīvo laiku - jūs būsiet kopā ilgu laiku, bet ar to taču dzīve neapstājās - gribās draugus, kolēģus, radiniekus (var būt tos gan ne tik ļoti, haha).

Un galu galā - attiecību sākumā būtu ļoti labi izrunāt un izlemt, kas katram ir pieņemams un nonākt pie kopsaucēja, lai nākotnē visu laiku nav jādiskutē par to, kas ir ok un kas nav.
Šis ir ļoti ļoti svarīgi.

Es uzskatu,ka brīvība tāpat kā pārāk liela demokrātija, tāpat pārprasta brīvība neko labu nedod. Noved pie necieņas, strīdiem,nesaskaņām uttt tāpēc ļoti svarīgi ir vienoties un abām pusēm ievērot un respēktēt otra vēlmes. Protams, jēdziens brīvība katram ir savs un tas nāk no audzinšanas, ģimenes vērtībām utt Es ,piemēram, biju pieradusi no bērnības (mobilo tad nebija) atstāt radiniekiem zīmīti kur,ar ko eju ,cikos apm. būšu mājās. Mani vecāki nekādi neierobežoja drīkstēju iet gan uz baļlukiem,gan disenēm un būt mājās no rīta, bet bij jāpasaka kur un ar ko eju(draudzeni,draugu) Man vīrs savukārt bij pieradis nevienam un ne par ko neatskaitīties.. ta bija un ir problēma mūsu ģimenē bērni gan ir pieņēmuši manu lūgumu, tagad jau pavisam viegli, uzraksti sms un visiem sirds mierīga

Melissa

Un galu galā - attiecību sākumā būtu ļoti labi izrunāt un izlemt, kas katram ir pieņemams un nonākt pie kopsaucēja, lai nākotnē visu laiku nav jādiskutē par to, kas ir ok un kas nav.

Ne vienmēr visu var izrunāt sākumā, visas situācijas nav iespējams modulēt un paredzēt. Turklāt cilvēki daudz ko slēpj un tā uzreiz attiecību sākumā nemaz neatklāsies. Tā ka jebkurš partneris ir loterijas loze!

BlackCat

Brīvība ir dikti relatīvs jēdziens. Vienu palaid metru garākā saitē, un viņš (vai viņa) aiz laimes apčurājies jau un aiz lieliem priekiem vai bailēm nemaz neizmanto piešķirto metru, kamēr cits palaists uz citu kontinentu jūtas ierobežots.

Galvenais, lai pārī abiem izpratne par brīvību un ierobežošanu ir līdzīga. Ko domā pārējie, tas jau ir pofig.

Personīgi man brīvība attiecībās nozīmē to, ka man neliek atskaitīties, kur biju, ar ko biju un ko darīju katru reizi, kad neierodos mājā ierastajos plkst. 19.00. Kad nelien manā telefonā, somā, kabatās, e-pastā, soc.tīklu profilos, utml. Kad ļauj pabūt vienai, neuzbāžoties un netaujājot, ko es daru un kur daru. Respektīvi - neprasa atskaites par katru soli.

Juura

Kad vēlamies zināt, ko un ar ko dara mūsu partneris
Es nevēlos zināt, ko un ar ko dara mans partneris. Ja tas neskar mani un mūsu attiecības.

Man nav tik daudz laika un enerģijas, un gluži vienkārši, vēlēšanās interesēties par katru partnera soli.

Un es negribu arī, lai mani izprašņā par katru manu soli.

Dzīve ir pārāk īsa, lai to šķērdētu savstarpējās atskaitēs.

Let's have a little fun today
Let's give a little love away

Hmm..bet tas nav tā mazliet skumji? Kā tas reāli strādā, piemēram, brīvdienas rītā partneris paziņo, la dodas prom, mājās bùs vēlu. Vai tiešām Tu nepajautātu, kurp dodas? Un, ja tomēr jautātu..vai to var uzskatìt par egoismu? Jautājam, jo rū, jo mìlam, bet reāli

Papildināts 17.10.2017 21:41:

Šausmas, pirmo reizi te, grūti izvairīties no kļūdām, rakstot no telefona.

Papildināts 17.10.2017 21:44:

Tātad - kad vēlos noskaidrot sava partnera plānus, protams, neieslīgstot galējībās, vai tas ierobežo otra brīvību? Vai ta

Papildināts 17.10.2017 21:45:

Vai tā ir egoisma izpausme?

briiviiba ir tad ja var riikoties neapgruutinoties ar saskanjosanu un paarliecinaasanu.

vienaldziiba te nekaadi neparaadaas un no taaa neizriet

Zinu vienu pāri, kur vīrietis tik ļoti mīl brīvību, ka tā arī dara - brīvdienas dienā iet no mājas un viņam nedrīkst zvanīt, uzmākties ar jautājumiem (viņš it kā strādā - mākslas jomā, var uznākt iedvesma vai steidzīgs darbs, dažreiz tiekas ar partneriem vai brauc tikties ar vecāko bērnu un vispār nevar ilgi izturēt 2vientulību). Meitene šo mīl, pacieš. Mēdz būt aizdomas par konkurentēm. Bet viņa cenšas to izturēt un mīl viņu joprojām.

Zinu vienu pāri, kur kundze ar kungu dienā sazvanījās ik pēc stundas. Kundzei kā doma ienāca prātā, ta tūlīt pat gribēja savam kungam visu izstāstīt. Mana mamma, kas bija šīs kundzes kolēģe un draudzene, jautāja, vai viņiem ir maz mājās vairs par ko runāt. Tā viņi pieraduši.

Tas ir sarežģīts jautājums. Es savulaik arī cepos par tādu pašu tēmu. Ir jau vēl svarīgi, kāds ir iemesls prombūtnei - pieradums nebūt mājās, būt tusiņos vai darbs vai brīvprātīga izvēle strādāt vairāk vai varbūt cilvēks ar labdarību nodarbojas. Atkarībā no mērkiem var arī paciest. Arī pašas pašpietiekamībai nozīme. Cita traci taisīt tūlīt pat, cita vispār var izturēt nezin ko. Kaut kādam vidusceļam un sajūtai, ka kopā ir ģimene, būtu jābūt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362451
Lasīt vairāk