Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par ruletēm

lutekle

Rezi jau te bija tēma.

Man daži specifiski jautājumi- ja cep šokolādes biskvīta ruleti- tad ko- aizvieto miltu daļu ar kakao, vai ir citi varianti?

Vispar ru;etes man iznāk labi, bet vakar aytradu recepti, kur bija Karaliskā šokolādes rulete ( nosaukums patiešibā jau liek uztraukties, bet atlābu)- vārdsakot- 8 olas kā parasti, cukurs arī 8 karotes, bet miltu nemaz, tikai miltu vietā kausēta rūgtā šokolāde-250 g

Izcepās līdzīgs braunijam un tinot dažās vietās ielūza. Meita ar draudzenēm gan baigi sajūsminājās, bet man tā mīkstā pika... nu tā.

Vai tur vispār kas varēja iznākt, un esmu nolažojusies, vai ir jādara svādāk?

Lecamaukla

lutekle
Tev baigi lielā plāts, ja 8 olas. Nosaukums mani arī darītu tramīgu, man parasti nesanāk karaliskās, dievišķās, supergardās utt. Un bez miltiem un ar kausētu šoko, hmmm, man ticamāk arī sanāktu braunijs.

Es brūnās neesmu cepusi man aizdoma.

Modra

tad ko- aizvieto miltu daļu ar kakao, vai ir citi varianti?
mandeļu milti? Kāds mērķis - dabūt bezglutēna ruleti? Vēl kartupeļu ciete varētu, bet tad, man šķiet, viņa lūzt, ja nu vienīgi kā pīrāgu ēst.

Lecamaukla
es parasti arī klasiskajai , kad cepu lieku 8 olas, ja maziņas un tieviņas, tad pat ir gadījies , ka paskatos, pagrozu galvu un iesitu arī 9 to.. Cepene man liekas, ka arī standarta.

Bet ar to nekad nav bijusi problēma, viss forši- ne par biezu, ne par sausu, ne par sīkstu. Un sarullēt -atrullēt esmu iemanījusies perfekti.

A tas braunija veidojums tikai uzsita kāri pēc tiešām īstas un riktīgas šokolādīgas ruletītes. Tik piestavīgi rudens vakaram.

Lecamaukla

lutekle
Jā, es arī labprāt gribētu tādu šokoruleti, bet es tieši gribētu slapju, lai tik varētu sarullēt. Tā ka es arī esmu cerību pilna atrast kadu izmēģinātu recepti. Es parasti no 5 olām cepu.

Man ir izdrukātas vairākas, bet neesmu sadūšojusies. Viena bija ar vārīto krēmu iekšā, nu baigi karīgā pēc foto.

Modra
mandeļu milti? Kāds mērķis - dabūt bezglutēna ruleti?
ne, ne. glutēns nebūs pie vainas. gribu brūnu biskvītu un nesaprotu, kā pareizo proporciju dabūt- kakao+ milti? tikai kakao? Nu tā .

es sterķeli lieku parastajai- vienas miltu karotes vietā.

Papildināts 17.10.2017 15:06:

Lecamaukla
"sai karaliskajai krems bija maskarpone ar olu dzeltenumiem un pudercukuru, un iejautām dzērvenām.

Dzērvenes gan ieliku tikai vienā stūrī, visi tādas te neēd, bet krems gards.

Katram savs

Pajautāšu es arī - man ir viena problēma ar ruletēm (un arī biskvīta tortēm).

Kā panākt pareizo slapjumu? Es apslaku ruleti vai tortes kārtu ar sulu vai sīrupu, vai stipru saldu kafiju - kas nu kurā reizē piederas. Bet reizēm sanāk slapjš, reizēm - par sausu. Kā notrāpīt?

susuarrana

lutekle
Šokolādes ruletei vispār nelieku miltus. Uz 6 olām 50 g kakao pulvera (īsts kakao, nevis kaut kādi šķīstošie dzērieni).

Sanāk pa pirmo.

Nepārcep, citādi lūzīs, bet tas jau visiem biskvītiem.

Labu - vai nu par mirušiem, vai ne par ko.

red bull

Es visbiežāk esmu redzējusi 2 variantus - vai nu miltu vietā kakao vai arī kausēta tumšā šokolāde. Pati pamēģināju ar kakao. Lai arī man garšo viss šokolādīgais, kaut kā neaizgāja. Paliku pie savas iecienītās rupjmaizes biskvīta ruletes.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

kristel

Katram savs
Ar ko pildi?

Es neko neslapinu speciāli. Es uzcepu, tad smērēju ābolu vai rabarberu ievārījumu kārtu (ne plānu, ne biezu), tad lieku maskarponi + biezpiens + drusku kondensētais piens. Baigi laba netekoša masa sanāk. rullēju. Tad rullim pa virsu atkal pāris karotes uzmetu ievārījumu un izlīdzinu pa visu rulli. Pa virsu dekorācijas... ogas ar šokolādi utt. Nekad nav bijusi par sausu vai slapju, jo tā zapte dod tieši tik mitrumu cik vajag.

Un es cepu 9 minūtes pie 200 grādiem. varbūt ja pārcep, tad biskvīts arī pats par sevi sanāk dikti sauss.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362457
Lasīt vairāk