Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kakls sāp

bla bla bla

Reti kad sāp kakls un parasti izārstējos ar tēju. Šoreiz nesanāk. Pāris dienas ir labāk un tad atkal stipri sāp. Aptiekā noliek priekšā 10 pūšamos un liek uzvēlēties. Nopirku jox, bet šķiet, ka man uz viņu alerģija. Kā iepūšu tā parādās sajūta itkā kakls pietūkst. Iesakiet kurš no aptiekā nopērkamiem ir labs. Ārstē nevis tikai noņem sāpes.

nero

Vajadzētu atrādīties ārstam. Falimint tabletes ārstē, ko nevarētu teikt par pūšamajiem. Diemžēl Falimintu LV aptiekās nevar un nevarēs nopirkt.

Papildināts 17.10.2017 21:33:

Skalo ar sālsūdeni.

Neesmu burvis, es tikai vēl mācos!

zande

Man parasti kaklam nekas nepalīdz, varbūt tikai tie eļļainie pūšamie, šobrīd lietošanā Decatylen -mīkstina, ieeļļo.

Man šitā ar pārejošām kakla sāpēm kaut kāds nikns vīruss sākās, kas ir pārgājis riebīgā klepu, kurš pat pēc antibiotiku lietošanas nav beidzies, laikam jāiet atkal pie ārsta.

es parasti skaloju ar Furasol (var nopirkt 1 paciņu un sataisīt šķīdumu), eļļainos pūšamos (bet jāskatās, lai nav spirts klāt). daudz dzert šķidruma un izgulēties. parasti palīdz ļoti labi.

nero
Patiesībā pie LORa jau biju pirms nedēļām trim. Aizgāju ar sāpošu kaklu, bet man pateica, ka ir vidusauss iekaisums. Izraksīja a/b. Izdzēru. Kakls pārgāja, bet pēc kādas nedēļas atkal sāka sāpēt. Vēl arī niknas iesnas parādījās. Iesnas ātri izārstēju, bet kaklu sanāk apārstēt uz pāris dienām. Kakls agrāk ir sāpējis pāris reizes pa visu mūžu tā kā man tā nav hroniska kaite. Vispār ja parasti a/b man ļoti labi palīdz tad šoreiz sajūta, ka a/b vietā būtu askorbīnskabes končas ēdusi.

Diemžēl Falimintu LV aptiekās nevar un nevarēs nopirkt.
Nu jā, man vajag kaut ko ko var dabūt LV aptiekās.

zande
kosha
Tātad Decatylen ir eļļains. Vēl kāds ir iesakāms?

Papildināts 17.10.2017 22:20:

kosha
Palasīju par furasolu. Izklausās labi. Tiešām palīdz?

Es parasti šādos gadījumos "spēlējos" ar laringo un faringo sprejiem. No sākuma iepūšu laringo, lai kārtīgi izkož un tā vairākas reizes dienā un tad neskaitāmas reizes pūšu faringo, lai kakls ieeļļojas. Akūtā situācijā ir reizes, kad dienas laikā aiziet viena pudelīte faringo. Zinu, tā pārsniedzu ieteikto devu, bet man vienalga- galvenais tikt vaļā no kakla sāpēm. Nu man šī kombinācija palīdz. Tik no tā faringo man dažkārt piemetas mīksts vēders

Vai paralēli nelieto kaut ko skābu? Upeņu vai dzērveņu tējas? Vai medu? Es ārstējoties tādus nedrīkstu, man laikam atvilnis. Ārstējoties ar skābajam tējām vai medu, mans kakla stāvoklis manāmi paliek sliktāks.

Agrak pārdošanā bija Hexoral skalojamais līdzeklis. Cik žēl, ka tādu jau sen vairs netirgo. Tas labi palīdzēja, vismaz man. Bet tas furasol man gan kā kaķim zem astes. Pretīgs, bet man nepalīdz. Agrāk vēl kaklu skaloju ar salvijas tēju, uz aci kaut kā sataisīju- man palīdzēja, jo nomierināja kaklu.

Faringospray eļļiņa. Ja ir pats sākums, tad labi palīdz šī sildošā un dabīgiem augiem pilnā tējiņa PASPANGUWA - gan ingvers, gan melnie pipari , koriandrs un citi augi. Labi dezinficē un izsilda.

bla bla bla
man palīdz ļoti labi, vienmēr turu kā pirmās palīdzības līdzekli pa rokai. bet katram jau savas preferences. te viens minēja, ka Hexoral labāks. es atkal no tā dabūju tādus gļotādas apdegumus, ka ni ni.

skalot jau var kaut vai ar kliņģerīšu tikntūru vai siltu sālsūdeni (vieglu!). fīča ir tamā, cik bieži to dari. ar 1-2x dienā nekas nebūs līdzēts.

Armadetta

Man pirmā palīdzība ir karsta tēja, ingvers, citrons un medus. Ingveru un citronu var smalki sagriezt vai sarīvēt medū.

Ja esmu darbā un pēkšņi uznāk kāds bacilis,tad skrienu uz aptieku pēc strepsila ar mentolu un eikaliptu. Arī labi noņem sāpes un atvieglo elpošanu.

Ja ir augsta temperatūra,tad izlīdzos ar parastu analgīnu.

Papildināts 18.10.2017 18:04:

Hexoral ir aptiekās pieejams zem citiem nosaukumiem,tas var būt Corsodyl, Chlorhexidine, Eludril. Tomēr tā domāta vairāk mutes dobuma infekciju apkarošanai un nebūtu ieteicams ar šo šķī\dumu baigi aizrauties.

Tad jau labāk kādu Faringospray vai kādu pūšamo ar islandes ķērpi vai smiltsērkšķi.

nero

Tagad LORi (jaunie) ir konstatējuši, ka vairumam kakli sāp ne dēļ vīrusiem un angīnām, bet dēļ atviļna radītajiem bojājumiem, pie tam cilvēki bieži vien nemaz nejūt atvilni (tautas valodā - dedzina kuņģi) vai tas nav izteikts, tāpēc pat nenojauš, ka tāds ir.

Neesmu burvis, es tikai vēl mācos!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362477
Lasīt vairāk