Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Negribu intīmās attiecības!

Kljava

Esmu auksta, neaktīva un man ļoti nepatīk viss, kas citiem asociējas ar gultas priekiem. Laulībā esmu 11 gadus, mums ir bērni.

Agrāk man bija normāla attieksme, arī interese, izrādīju arī iniciatīvu. Tagad negribas gultā kāpt, lielākais prieks tad, ja vīrs jau aizmidzis un es varu iekārtoties, kā man ērti. Kad viņš ir nomodā, tad spiežas klāt, sakrāmē virsū kājas, rokas, ķerstās ap krūtīm, vēderu, krata manus" mīkstumus". Viņš piespiež klāt, saloka mani tā, ka nevaru ne pakustēties, ne paelpot, kur nu vēl aizmigt. Un ja viņš tā intensīvi tur berzējas un čamdās, tad tas viss noved pie viņa lielās gribēšanas.

Varbūt jums šķiet, ka tas viss ir super un man ar galvu nav kārtībā. Man tiešām jau viss derdzas. Esmu daudz reižu teikusi, lai nekrata, nečamda un nekrāmē virsū kājas. Viņam patīkot. Bet es normāli paelpot nevaru. Es ārstēju muguras problēmas un jebkura neērta poza izraisa sāpes mugurā un tirpoņu kājās. Es nevaru izgulēties, ceļos naktī vairākas reizes. Un man nepatīk, ka viņš var pamosties ap 4 no rīta un sākt mani čamdīt un bakstīt. Viņam to esmu teikusi visu laiku, bet viņš tik sapūšas, apvainojas.

Tagad jau atkal knapi runā ar mani, jo iepriekšējā naktī ap 3 sāka čamdīties, bet es jau kādu ceturto reizi biju pamodusies no pēdu tirpoņas, izmisīgi meklēju pozu, kā iekārtoties, lai pagulētu. Protams, ka dusmās atgrūdu vīru un pateicu, lai ļauj gulēt. Tagad dikti apvainojies.

E.Feja

Kā tur bija teiciens... Vienreiz ir smieklīgi, bet ja cenšas to pašu atkārtot vēl un vēlreiz savādākā mērcē, ehm, vai tiešām kāds uzskata, ka cāļa publika ir tik lēta, ka tagad visi priecāsies par citu neizdevušās gultas priekiem? wtf

Efeja

Nebiju domājusi ka attiecību sadaļā kāds nāk, lai papriecātos par citu cilvēku nebūšanaām. Varbūt tā ir vienīgā vieta,kur aprunāties un uzklausīt kādu ieteikumu.

E.Feja

Nu, Tu piedod man, autorīt, bet tas stils, tas STILS, zini ko atgādina? Kad agrāk mazā māsa, tik ļoti vēlas būt, kāda ir lielā māsa, ka pat pa kluso nočiepj lielās māsas mīļākos apģērba gabalus, un tos nēsā, kamēr māsas nav mājās. Common. Lēti. Tas ir lēti.

Efeja

Tavus uzbraucienus es patiešām nesaprotu.

E.Feja

Tad palasi Kastolaizin tēmu. Un vispār, nez’ kā Tev cālis varētu izlīdzēt, ja vienkārši jaaizstaigā līdz psihdakterim vai seksologam? Nu kā mēs varētu zināt, kādēļ Tev riebj vīra čamdīšanās??

Ja mani kāds sāktu gramstīt trijos naktī... uhhh...ka norautos!

Trīne

Nu jau fana tēmu pietiek! Kā viena sāk norimt, nākamā jau uzcepta.

Undomiel

Ja negribi intīmās attiecības, tad negribi, kur problēma?

Modra

Lai Fans aiziet pie ginekologa, iespējams, tur gļuko hormoni, varbūt cilvēks ēd orālo kontracepciju un tas arī var iespaidot libido. Uzprasies, cilvēk, uz analīzēm, ja novirzes, var arī kaut ko no fitoterapijas palietot. Iesaku Capital clinic ginekologus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18363933
Lasīt vairāk