Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Matu taisnošanas ķemme

Muudziite

Muudziite

Interesējos par šāda veida verķi:

Krustmeita pasūtīja dāvanā, esot redzējusi kaut kādā video, ka superīgi iztaisno, bet mani māc šaubas. Tiešām darbojas? Un tās, ķemmes, ko atrodu mūsu internetveikalos par apm 30-50 Eur, būtu ok?

kitcons

Man ir, tikai ovala veida. Taisnot ir ērti un ātri. Bet ar tradicionālo taisnotaju protams sanāk perfektak. Bet ķemme arī ir ok ikdienā. Pirku laikam pa 35€ apmēram no amazona.

murciite

Man ir šāda tipa, tik arī ne kantaina. Mati dabīgi ir viļņaini, reizi gadā lieku keratīnu, garums gandriz lidz pus mugurai. Matu suku izmantoju, kad esmu iegājusi gulēt ar slapjiem matiem un no rīta tie ir nekādi. Iztaisno labi, bet ne perfekti un uzmanīgi ar grādiem, jo var pārcensties, ja katru dienu uz 200 grādiem ķemmē. Un var apdedzināt pirkstus. Bet visumā esmu apmierināta, tik jāsaprot, ka tas nav taisnotājs un tik gludus un taisnus matus neuztaisa, bet grādi tāpat dedzina matus.

Mīlestības augļi ir vissaldākie

dundurs7777

Tēma man aktuāla.Esmu domājusi par šādas ķemmes iegādi ,jo arī mani mati dabiski nedaudz viļņojas un brīžiem izskatās ne šis ne tas .Tikai ,kam būtu jāpievērš uzmanība , iegādājoties šādu kemmi? Jāskatās uz firmu ,grādiem vai ko citu? Meitenes ,kuras te ierakstijaas ,kādas jums tieši ir ķemmes?

murciite

dundurs7777
Man atdeva, nezinu kas par firmu. Galvenais, lai grādus var regulēt.

Ulla.La

Ja plānotais efekts ir - pietaisnoti mati - man liekas,ka ļoti labs aparāts. Perfekti taisnus ar šo nedabūt, bet ja ir viegli viļņi, kas reizēm jānovāc - ir vērts ņemt.

murciite

Ulla.La
Piemēram izgulētu pakausi

Man ir pūkainie mati- man šī ķemme stipri atvieglo ikdienu Sākotnēji nopirku kaut kādu lēto ebajā (tādu pašu kā vienubrīd koppirkumos varēja nopirkt)- tā noplīsa pēc 3 mēn. Tagad lietoju Maximā pirkto, nezinu cik ilgi kalpos, bet man vajadzēja "tūlīt un tagad".

Ulla.La

Tavex
Man ir no Philips kaut kāds modelis - kalpo jau gadu un vispār esmu apmierināta ar pirkumu.

dundurs7777

Tavex

Padalies lūdzu ar Maximas ķemmes nosaukumu Man arī nav nepieciešamība pēc dārgas ķemmes,jo izmantotu tikai pa retam ,ne ikdienā. Mājas stāv dārgs matu taisnotājs ,kuru izmantoju ,labi ,ja reizi gadā. Tāpēc kemmee negribu investēt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18363983
Lasīt vairāk