Mans ķmi ir 35 - vai man ir tiesības sevi mīlēt un tievēt reizē?

klusssums

Slēdza klusssums: "..".
klusssums

Tieši tāds ir jautājums - es lēnām tievēju ar noturēšanas posmiem pa vidu un izvēlos neienīst sevi šodien, lai mīlētu pēc x ilga laika, ir grupa cilvēku, kurai tas šķiet nepareizi un neiespējami, tad nu kā domā plašāks cāļtēlu loks? Un otrs jautājums/viedoklis - mēs paniski baidāmies no psiholoģiskiem terminiem, ja es pasaku x personai, ka viņas 2 kg skinny fat skrāpēšana un perfekcionisms man raisa bažas, jo ir tāds termins "sava ķermeņa nepieņemšanas traucējums", un saņemu pretim, ka es uzstādu psihiatrisku (!) diagnozi, tad kurai ir taisnība, jo pēc Ikaes šāda tipa augumu formē ar dzelžiem, ja vēlas,; laipni lūdzu uz atvērtu diskusiju, es turpinu pozitīvi tievēt publiskajā un kuras jūtas līdzīgi ir laipni aicinātas kompānijā

Papildināts 14.11.2017 10:52:

*Ikses

SanSu

Pareizi dari , ka lēnām tievē. Nevajag pārforsēt.

Papildināts 14.11.2017 10:54:

jo pēc Ikaes šāda tipa augumu formē ar dzelžiem,

?!?
Ar visu labojumu nesapratu, ko tas nozīmē.

Vai nav vienalga!

Modra

Tik juceklīgi noformulēts, ka es nekā nesapratu.

gurkjiits

..kad zirneklis ievilks aiz tapetes, būs par vēlu

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Modra

jo pēc Ikaes šāda tipa augumu formē ar dzelžiem,
njus laikam tipa ja tev ir 56 kg pie 173 cm, tad es un kačā formas. Es negribu, piemēram. Man patīk jogu sieviešu izstieptie kalsnie augumi. Tur nav skinny fat, jo tur kājām, rokām vajadzīgs pamatīgs spēks, lai noturētu ķermeni otrādi, vai ķermeni uz saliektām rokām.

klusssums

SanSu
Skinny fat Ikses lapas meitenes (vismaz daļa) formē cilājot svarus, jo mūsu svars šūpojas 24h laikā par pat 2 kg un tā ir norma...

Papildināts 14.11.2017 10:59:

gurkjiits

??? latviski iztulko

gurkjiits

.. sevi samīļot var gan tievās, gan netikļoti tievās

Papildināts 14.11.2017 11:02:

..nu neko nesapratu, bet savas piecas kapeikas jāpiemet

Volare

Burvīgi, ka mēģini tievēt (kas pie šī ĶMI ir ļoti svarīgi).

Un liec mierā pārējos, kas tievē tā, kā grib, neuzbāzies viņām ar savām bažām un diagnozēm. Šim arī "aug kājas" kādās tavās problēmās, nepārkrauj tās uz citiem. Viņiem pietiek savējās.

Sieviete vienmēr lidos. Bet uz kā? Vai ar spārniem, vai uz slotas, tas ir atkarīgs no vīrieša...

gurkjiits

..kas ir ĶMI ?

klusssums

gurkjiits
Tipisks gurķītis

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18363993
Lasīt vairāk