Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Emocionāli jūtīgs cilvēks

Leliyo

Sveiki! Varbūt šajā azbesta veceņu tusiņā būs kāda dāma, kas varētu padalīties ar viedokli- ko darīt cilvēkam, kas ir emocionāli joti jūtīgs.

Nelīdz nekādi trenniņi, psihoterapijas un pašsuģestija, bet realitāte ir tāda kāda ir. Visāda.

Kā lai pastrādā darbā, ja jāstrādā ar paskarbākiem cilvēkiem un, šajā gadījumā, pasūtīt visus d!rst, gluži nav iespējams.

Vai nu jūtīgs, bet varbūt vienkārši narcistiska personība.

Es brīnījos, kāpēc neviens neko nedara, līdz sapratu, ka esmu viens no viņiem...

LaternaMagica
JayLee

Da nu nelīdz visas tās grāmatas!(( Emocionāls jūtīgums nav dzelteni zobi, ko pēc grāmatas ieteikumiem var izbalināt!(

Leliyo
Es esmu ljoti juutiiga. Vispar gribetu dziivot ideaalaa pasaulee, kur visi tikai viens otram veel un dara labu

Reaalaa dziivee ik pa laikam dabuunu kaadu belzienu pa so savu sapratni. Ari visadi forshi un gudri cilveki ik pa laikam garamejot izmet (tas noteikti manai ausij), ka dziive NAV un NEBUS ideaala. Ir jaadziivo realitaatee. Kaa diennaktij ir gaisaa un tumsaa puse, taa jebkam sajaa dziivee un pasaulee. Gadiem ejot, so realitaati arvien vairak saku akceptet, saku macities vairs nereaget tik trauksmaini, kaa agraak. Notiek dabiiga noruudiishanaas pec visadiem briesmiigiem psiho-emocionaaliem aplauzieniem.

Darbaa - tas jaaizveelas taads, kur defoltaa dariishana ar forshaam lietaam, forshiem cilvekiem (patikamu pakalpojumu sniegsana un organizeshana, kas cilvekiem sagada prieciigas emocijas, kur guusti pozitiivu atgriezenisko saikni, kas ir ljoti svariiga). Man neder nekaadi konkurences darbi, darbi ar suudziibaam un neapmierinaatiem klientiem, lielais bizness, sausa kalkulaacijas utttt. Tas vnk nav mans! Un to esmu sapratusi pec 20 g aktivas sevis mekleesanas profesionala jomaa!

LaternaMagica

JayLee
Kam nelīdz, kam palīdz. Ja cilvēks šad tad pamēģina savu problēmu risināšanai pieslēgt arī smadzenes, tad šo to uzlabot tomēr var.

Pati šo grāmatu esi lasījusi, vai arī līdzīgi kā kardinālam Pujātam ar Hariju Poteru - lasījis nav, bet zina, ka pilnīgs sūds?

JayLee

LaternaMagica
Es gan lasīju, gan pie psiholoģiem gāju un nekā. Nu nevaru es izturēt netaktisku, agresīvu, neaudzinātu, rupju, netaisnīgu izturēšanos un ne tikai pret mani vai man tuvajiem! Nu nevaru!(

Lasīts ir daudz kas. Bet grāmata ir grāmata. Grāmata varbūt uzrunā loģisko pusi, emocijas iet pa priekšu, loģika pieslēdzas vēlāk. Kad notiek kaut kas, kas aizskar līdz sirds dziļumiem, nepamani, kā jau sarkana kā biete un nāk asaras vai parādās vēlme bliezt pa galvu. Šis ātri pāriet un tad sāku cepties sevī- emocijas nekur nepazūd. Un to pārstrādāšana aizņem sasodīti daudz laika, kuru varētu veltīt daudz kam citam.

Papildināts 06.12.2017 10:32:

Vika Pēdija
Narciss neesmu ir apstiprinājumi.

Deizy

Leliyo
Vai tikpat jūtīgi reaģē, ja redzi, ka pāri nodarīts citam cilvēkam, vai ja pati esi, kaut vai negribot, kādu sāpinājusi?

Mēģini godīgi atbildēt uz šo jautājumu. Man diemžēl dzīves pieredze ir radījusi priekšstatu, ka superjūtīgi parasti tādi ir pret savai personai nodarīto kaitējumu, bet citus var sāpināt uz nebēdu.

Kāpēc būtu vērtīgi to noskaidrot?

Ja esi ļoti empātiska un jūtīga pret "pasaules sāpi" , vērts pameklēt nodarboišanos, lai šo spēju just līdzcilvēkiem ievirzītu praktiskā darbībā. Ja nav iespējams to izvēlēties kā pamatdarbu, tad vismaz iespēju robežās kāda brīvprātīgo kustībā vai labdarības akcijās.

Ja superjūtīgums tikai pret sevi, - nu neko, meklē palīdzību psiholoģos, grāmatās, draugos, - darbs ar sevi.

Papildināts 06.12.2017 11:13:

Varbūt šajā azbesta veceņu tusiņā būs kāda dāma

Kāpēc tev liekas, ka te pārsvarā savākušās azbesta vecenes? Šāda attieksme ir ļoti nesimpātiska, jo liek domāt par tevi kā par personu, kas redz savas emocijas, bet pilnībā ignorē/nemana līdzcilvēku jūtas.Un lieklā mērā arī aizvaino lasītāju. Tā kā 0-1 lieku par labu hipotēzei, ka esi superjūtīga tikai pret savu svarīgo personu.

Pēdējās izmaiņas: Deizy, 06.12.2017 11:15.

Dzīvot ir vērts, lai mīlētu, audzinātu bērnus, dejotu un lasītu grāmatas. Pārējais ir tikai līdzekļi mērķa sasniegšanai

Leliyo
Man palīdz emociju līdzsvarošana, vispār līdzsvara meklēšana it visā. Nepārstrādāties, pārāk neslinkot, sportot vai regulāri iet garās pastaigās, būt pie dabas. Mācos saprast sevi, kas patīk, kas nē, jo tad ir daudz vieglāk pateikt nē tiem, kuri uz kaut ko grib pierunāt, kaut ko uzspiest. Visgrūtāk iet ar norobežošanos no citu emocijām, ja citi jūtas slikti, tas nenozīmē, ka man tā jāsāk justies, bet diemžēl ar šo ir visgrūtāk. Nekad neskatos tādas ziņas vai rakstus, kur ir rakstīts par to, ka kārtējo reizi ir darīts pāri dzīvniekiem. Jā, laikam visa pamatā ir emociju līdzsvars, jo ja tā nav, daudzus notikumus uztveru hiperjūtīgi un pārspīlēti.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18365373
Lasīt vairāk